Gerdek gecesi mevzusu...?

arkadaşlar lütfen dalga gecmeyim yorum yaparken ama bilmiyoruz geri kalmışız bu konularda arkadaşım dün evlendi bugün gerdek gecesi ne girecek ve çok kokuyor o korktukca ben daha da korkuyorum ve arkadaşımda sıkıntı var dunden beri kaç kez konuştuk bu o kadar zor birseymidir ya ben bile kasildim omuzlarima fena agri saplaniypr bu yazıyı yazarken bile elerim uyuyusor yaşayanlar bu ani kolay olmadığını söylüyor bir arkadasin iki hafta ove evlendi acimiyor kim demiş diyor hepsi yalan öyle bir canın yanıyor ki nerden evlendim demek istiyor insan dedi şok oldum off sevdiği kişiyle evlendi arkadaşım dün ve çok kasiliypr

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• Hanımefendi arkadaşın gerdeğe girecekse sen niye korkuyorsun , herneyse klasik arkadaşım vakası olmadığını varsayıyorum. Arkadaşın kendini hiç kasmasın rahat bıraksın. gevşemeye çalışsın ve uzun süre sevişsinler. Bol bol seviştikden sonra yavaşca zorlamadan denerseniz bu iş çözülür

1|0
    0|0
    • çok tsk ederim mantikli birsekilde cep verdiginiz için arkadaşım bemom.herşeyim sırdaşı yedigimiznictgimiz bir olmaz nikah sahidiydim düşünün aramızdaki muhabbeti onu o kadar seviyorum ki hic üzülmesini caninin yanmasını istemiyorum canım arkadaşım allah yardımcısı olsun

Erkekler Ne Diyor 22

• Simdi öncelikle ilk gece korkusu bayanlarda olması normal fakat bu korku ve kasılmayı boşuna yaşıyorlar, sonuçta bu olayı ömrünü geçireceği kişiyle ( eşiyle) acı çekmek için değil zevk almak içim yapacak bunu düşünüp ve bu ilişki olayının kendi annesi dahil bütün bayanların yaşadığını da düsünmesi lazım.
    Haricen bu olayı ilerleyen zamanlarda ne kadar zevk verdiğini aklına getirmelisin. İnan bana bir kaçdefa bbaşarıyla ilişkiye giripte tam anlamıyla zevkini aldinmi okadar müptelası olacaksinki saka yapmıyorum erkeğini kendin iateyeceksin hadi bir daha diye inan çok ciddiyim.
    Böyle düşün ve diğer lafların hepsini sil kafamdan.
    bir faydan olduysa ne mutlu bana.

0|0
    0|0
    • ama o ılk acı ne olacak peki o aciyi bir daha hiç unutamazsam. hep aklıma gelirse...

• Yalan yok ilk seferinde illaki acı olacak ama ger sen erkeğine istekli seks amaclı yaklasirsan zaten az birşey ön sevişmeden vajinanın biraz açılacaktır.
      Bu arada esinde oksayıp oynadıkça daha esnek hale gelir vehagif bir acımayla bu ilk girişi halledersiniz.
      Takma kafana bu kadar yaa.

• Yahu neden korkuyorsunuz? O vajinadan koskoca bebek kafası geçiyor be.. Alt tarafı salatalık büyüklüğünde bir şey girecek, ne var bunda? Dünyada milyarlarca kadının yaptığı bir şey ne kadar zor olabilir ki?

1|0
    0|0
    • demesi kolay canı yanack olan biziz

• amma büyütüyorsunuz he..
      işte bu kadar çok korktuğunuz için vajinanız kasılıyor ve acı çekiyorsunuz..
      rahat olsanız gayet kolay girer.. Allah orayı penise göre yaratmış..

• bence sen daha fazla çekiniyorsun gibi geldi korku filmi anlatıyorsun gibi , severek evlenmişler birde hiç sorun olmaz , acı falan hikaye heyecandan vajinal kuruluk olabilir onun içinde kaydırıcı jeller var erkek onu sürer kızcağız içine nasıl aldığını anlamaz bile , ürkmeyelim ürkütmeyelim, bu işi kediler bile yapıyor :)

0|0
    0|0
    • bende aynı şeyleri yasamaktan korkuyorum çünkü dünya başıma yıkılacak kuracağım zannediyorum hani karşıbizans biranda korkunç birşey çıkar çekersiniz öyle olacagim diye tirsitiyorum

• Başta acır bundan doğal bişe yok ama hiç mi düşmemiş bu çocukken hiç mi acı nedir bilmediniz. Kuruntu yapmanın lüzumu yok. Bu işler böyle başlar sonra zevkle devam eder. Hatta artık vajina iyice alışınca haz bile almayabilir. O zaman da acısın isticek. Takmayın kafanıza. Böyle yapıp başkalarını da korkutuyorsunuz

0|0
    0|0
    • arkadaslar inanın ben bile kasildim omuzlarima titriyordu. birşey olacak hastanelik olacaklar diye doktor bakıyor arkadaşım ağlamaya başlıyor o kadar yani

• nasıl yani gerçekten mi soyluyorsunuz yoksa dalgasina mi yazdınız ciddi olarak soruyorum. yüzde sekseini

• Çok ciddiyim

• ne diye korkuyomuş bir başlasın yapmaya. ondan sonra hergün pencereden bakacak, nerde kaldı bu adam diye, hep yapmak isticek..
    ha belki o erkek hiç kızı zevke getirmeden, ğurraa diye daldıysa ondan acıtmıştır..

0|1
    0|0
  • Sana ve arkadaşına bir tavsiyem var kayganlastirici kullanın bu bir ikincisi ise damat uzansin sırt üstü ve kendiniz oturun penise nasil söylesem yara kabuğunu kendin soymak gibi bisey

0|0
    0|1
  • korkmasına gerek yok. İlk anlarda hafif bir acı hisseder ama sonrasında alışır ve acı yerini zevke bırakır. Biraz anatomi inceleyin sorununuz büyük değil.

0|0
    0|0
  • abartmayın cinsel birliktelik o kadar korkulacak birşey değil ilk başta biraz acır ama sonra zevk alırsın

0|0
    0|0
    • varya yasamis gibi anlatıyorsunuz resmen ağzım açık kalıyor ne kadar geri kalmışım

• yahu arkasının derdinden sanannee:)) bısey dıcemde olmuo herkes anmaıstır sımdı dmek ıstedıgımı..sen kend evlednıgın zan dusunurusn bırak onu arksın dusnsun:))

0|0
    0|0
    • once o aklına selam şöyle beni çileden çıkartmasını düzgün konuş adam ol karşında ne var zannediyorsun benim arkadaşım can ciger dostum onun caninin yanmasi benimde caniminici yanmasi anlamına gelir o benim en kadim dostum.ben de yakında evleneceğim bende aynı korkum var adamı çileden çıkartma tövbe tövbe

• cocugum.ben babacagim anneciğim nerde sen yapmaya alismissin belli sana kolay geliyor

• allm ya aferın

• Acıması karşıdaki insana bağlı o anlayışlı dengeli bir insansa bayanı güzel hazırlarsa acımaz ama odunsa cart diye sokarsa acır tabi

0|0
    0|0
  • çok kafaya takmayın böyle şeyleri vajinismus diye bişey var

0|0
    0|0
    • zaten ilk gece ve takribi bir kaç gün ön sevişme oynaşma olsa daha iyi olur daha yavaş hem daha heyecanlı olur kavuşma

• doktora gitti doktor sanırım vajinusmussun sen demisnilac vermiş kullandı ama olmuyor

• ilaç ne işe yarar ki psikolojik birşey sonuçta.. ya çok baskı yapmayın kendinize şurayı buldum www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=474334 ...acısı herhalde çok büyük bişey olmasa gerek hem acısa ne olacak ki insan eşi çocuğu için gerekirse kolunu keser? ileride çocuk doğurunca nasıl olacak bir düşünün

• rahat olması gerekiyor. Bu kadar sorun yapacak bir şey yok. İyice kendisini hazırlarsa zaten o an geldiğinde isteyecek ve çok fazla bir şey olmaz. ;) bol şanslar.

0|0
    0|0
  • Var mi hala korkan bence bakire değilse ve bunu soylemdyse korkuyodur

0|0
    0|0
    • yok yok allah göstermesin öyle birşey bakire allahın izniyle ilk kez deneyim olmadığı için böyle normal bence ben olsam bende kasildim. ve arkadaşım uzun senelerdeir beraber bu kişiyle yani evlendigiyle konunun ecele faydasi yok ben teselli etmeknistedim ama kesin ilacinolsa başına sürer

• kendini sıkmadığında en güzeli şöyle düşün sana zevk veren küçüçük bir acı

0|0
    0|0
  • korkma hepsi yalan ilk geceden sonra kendin istersin ne Salakmışım dersin

0|0
    0|0
  • Tüh geç kaldık cevap vermeye gördünmü kıza çoktan çakmıştır damat.

0|0
    0|0
  • Ya akışına birakin misketin apartisi

0|0
    0|0
  • anlamadım birşey

0|0
    0|0
    • ya arkadaşım bu akşam gerdege giriyor ve o korkunca ben daha korkuyorum 27 yaşında arkadaşım ve çok korkuyor bu kadar korkulacak şey midiyoeum

• sen niye korkuyorsun onu anlamadım sana birşey olmayacak ki

• benimde yakın zamanda olacak evliliğim allahın izniyle benim arkadasimin da sıkıntı var açıkçası ya nassil açıklayım bilmiyorum herkeste olandan farklı bir yapısı varmış ve zor olur demiş doktor

• Abartmayın abi görende darbeli matkapla delik açıyoruz sanacak :D

0|0
    0|0
    • erkeklere göre gerçekten hava hoş ve ılk defa cinsel deneyimi olacak kişi için çok büyük birşey geliyor çünkü gerçektenZor. etraftan duydujlarimiz acı çekenler onlar zaten başlı başına insanı mafediyor

• Ya en fazla 3-10 saniye kadar acıyacak sonrasında zevke dönecek. Erkek öküz gibi ilk seferde yüklenip aralıksız devam ederse kadının canı yanar tabiki onlarınkisi sağdıçsızlıktan oluyor :) Erkek ilk girişte hızlı bir hamle ile yırtıp içinde hareket etmeden 5 saniye bekleyip yavaş yavaş git gel yapmaya başlamalı 10 saniye sonra da hız limiti yok istediği kadar hızlı girsin kadın sadece zevk alır ;)

Bize göre hava hoş çünkü iş biliyoruz ;) Bizim kadınımıza göre de hava hoş yani ;)

• ilk zamnalar acıması normal.. bir patlama söz konusuu :)

0|0
    0|0
  • abartıyosunuz ilk başta biraz böle vajiinada agrı olur sonra alıştımı o ister ilk gün o bişe yapmasın öyle dursun erkek yapar korkulacak bieş yok millet evlenmeden yapıyor

0|0
    0|0
    • kadının negatif olması mi gerekiyor yani kendini bırakması ya da hicbirsey yapmaması mi gerekiyor

• biliyorsa yapması gerekir sonuşta ilk gün erkek herşeyi ister kızın hiç cinsel bilgisi yoksa erotik filmler izleyip pozizyona girmesi lazım kızın pozitif olması lazım ama olmuyorsa ilk gün zorlamasın

• Korkacak bişi yok, evli değilim gerdek gecesini henüz yaşamadım ama bu erkeğe bağlı. yani erkeğin onu sakinleştirmesi lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sanki kurban kesecekler yahuuuu yabancılarda turk kizlari gibi bole korkup kendini atesleremi atiyorlardir ki:)

1|0
    0|0
  • Ne kadar abartmışsınız ya :))

0|0
    0|0
  • ben esimle evlenmeden once iliskiye girdik. inanin boyle bişey yok kendinizi korkutmayin. siz kendinizi bukadar kasarsaniz daha cok aci olur

0|0
    0|0
  • Zevk aşkına Biraz stres olmuş o kadar Bir psikologla görüşürse rahatlayabilir

0|0
    0|0
    • gitti hastaneye jinekolog psikoloğa ilaç vermişler ilacı içmiş siyah kan gelmiş yan etki yapmış

• İlaç daha kötü yapıyor demek ki En iyisi onun birisiyle konuşması işte Bu yüzden psikolog önerisinde bulundum Allah şifa versin...

• O kadar abartılacak bişey değil tamam kabul acıyor ama karşı tarafa da bağlı ön sevişme uzun sürerse ve erkek sert davranmazsa o acı asgariye indirilebilir..

1|1
    0|0
    • peki bir ne bileyim diş cekimi kadar açıyor mu hani bağırırken çekerken doktor o kadar acı var mi

• ben diş çekiminde acı duyduğumu hiç hatırlamıyorum

• ya millet evlenmeden yapıyo. bu kadar zor olsa kimse yapmaz abartılıyo yani

0|0
    0|0
    • aynen mileet zevk için bozduruyo

• ama yapanlar yapıyor da bosverelim o gerdek gecesi akşamı yok ayağa kalkamiyormussun filan filan diyen çok duydum

• ya bu kadar zor olsa millet yaparmı. hem adlarını çıkarıcaklar hem canını atıcıtıcaklar? o zaman kimse yapmazdı

Yükleniyor...