Mastürbasyon yaparken orgazmda hymene girmeden vajinaya battaniye kenarını koymak bekarete zarar verir mi?

Gizli Üye
mastürbasyonyaparken orgazmda hymene girmeden vajinaya battaniye kenarını koymak kızlık zarına zarar werir mi kızlık zarı vajinanın kaç cmiçerisinde
Güncellemeler
+1 yıl
arkadaşlar orgazm olurken farkında olmadan kızlık zarı delinirse çok acı olur mu ya da mastürbasyon bittikten sonra acı olurmu
Mastürbasyon yaparken orgazmda hymene girmeden vajinaya battaniye kenarını koymak bekarete zarar verir mi?