Beyaz pernirimsi bir akıntı oluyor nedir bu?

genellikle adet sonrası oluyor kaşıntı falan yok derecede az

Güncellemeler:
peki kızlar genelde dantel ve saten tarzında tangalar falan kullanıyorum bunlardanda kaynaklanabilirmi?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• İlişkiye girdin mi hiç peki?

0|0
    0|0
    • evliyim :)

• Hemen gitmen iyi olur.Yanlız külotlarının pamuklu olmasına dikkat et.Satenler hava aldırmayarak enfeksiyona neden olur.Dantelli sorun olmaz ama sentetik olmasın.Geçmiş olsun.Bir de eşine bulaşmaması için tedavi sürecinde prezervatif kullanın.

• Son olarak da vajinal bölge temizliğinde özel intim losyonlar var onları kullan.Sabun ve şampuan gibi kimyasallar o bölgenin florasını bozar.Pamuklu çamaşır giymek iç kısımlara duş tutmaman yapman gereken doğal şeyler zaten.

Erkekler Ne Diyor 3

• igrence ya kahvaltı ediyorum yaptıgın benzetmeye bak

1|0
    0|0
  • iltihap olabilri yada bünyenin doğal mukus salgıısıda olabilir doktora gitmekte fayda var

0|0
    0|0
  • yolun yol deyil

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 5

• beyaz veya seffaf renkli kokusuz akıntıda sorun yoktur ama sende çok az kaşıntı varsa ve koku yoksa bu sentetik çamasırlardan olabilir veya adette kullandığın pedlerin allerjik reaksiyonu olabilir. bu dediğim kokusuz için tabi ki

bir süre penye çamasır kullan devam ederse dr.a görün

0|0
    0|0
  • Vajinal mantar belirtisi.Karbonatı ılık su da erit, oda sıcaklığna gelince o su ile vajinal temizliğini yap, faydası olacaktır.Geçtikten sonra sebamed ya da sabun içermeyen temizleyici jeller kullanıp dikkat etmelisin, nemli asla bırakmamalısın gerekiyorsa iç çamaşırlarını ütüleyebilirsin.

Kaşıntıya karşı da taze evde mayalanmış yoğurt iyi geldiğini söylemişti doktorum

0|0
    0|0
    • Güncelleme: peki kızlar genelde dantel ve saten tarzında tangalar falan kullanıyorum bunlardanda kaynaklanabilirmi?

Cvp: kaynaklanmaz, peynirimsi (beyaz parçalı) akıntı tamamen hijyenle alakalı, eşinden de geçmiş olabilir, yüzeysel mantar değil çünkü, rahim içi mantar enfeksiyonu şeklidi bu nedenle kaşıntı da fazla olmaması normaldir, ilişki esnasında sancı, yanma olabilir.

• mantar omuşsun büyük bir ihtimal vajina bölgen sürekli ıslak kaldığı için

0|0
    0|0
  • normal korkma evet adet sonrası olur

0|0
    0|0
  • mantar olmuşsundur ilerlemeden ilaç kullan

0|0
    0|0
Yükleniyor...