Esnek kızlık zarı hakkında...?

merhaba arkadaşlar geçen gün vajinamda oluşan bir mantar sonucu doktora gittim doktor vajinal muayene yaptı bayan cok samimi bir bayandı. KIzlık zarımı sordum oda esnek olduğunu ve ilk gecede yırtılmayacağını ancak doğumda yırtıldığını doğumdan evvel cerrahi müdahale ile alınacağını söyledi ve ben neye uğradığımı sasırdım.. her nekadar üniversite öğrencisi de olsam çevrem çok kapalı bir kesim halen düğün gecesinin sabahında kapıdan carsaf istenen bir toplumda yaşıyorum. daha evvelde kimse ile cinsel ilişkim olmadı.. Ben bunu evleneceğim insana nasıl açıklayacağım.. :(

Erkekte olsa şüphe kalacak bana yalanmı söylüyor ya da böle durumu varsa daha önce yaptıysada blinmez diyebilir herkezinki kanıyor senin niye kanamıyor diyebilir... Bir yerde hakta veriyorum ama bu benim elimde olan bişey değil buda Allahtan gelen bişey kendi sucum değil neticede benim için çokta bişey değişmedi halen kendimi gerdek gecesine saklıyorum ama ben başta eşime daha sonra çevreme nasıl açıklayacağım? lütfen fikirlerinizi benimle paylasın özellikle erkek arkadaşlar bu durumda olanlar ya da benzerini yaşayanlar sizden cevap bekliyorum..

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• saçma sapan insanları kasmaktan ve huysuz etmekten başka işlevi olmayan "adetler" yüzünden senin de burada keyfin kaçmış. neyse çevrendeki insanları sorgulamak bana düşmez herkes kendi düşünce inanç yargıları ile yaşar ve kendi değerlerine sahiptir.

benim fikrim olabilecek en iyi şey gerdekte malum olay olmaz ise ve tepki alırsan doktora gitmeyi teklif etmen ve ertesi gün apar topar eşin kim ise onunla doktora gitmen. doktor muayene ile olayı direk anlar ve rapor yazar. tabi senin için kırıcı bir şey olacaktır bu ama tek çaren bu olur.

kolay gelsin diyorum gerçekten saçma şeyler için keyfin kaçmış ve kendini üzüyorsun. umarım bugünleri unutmaz ve bir gün çocuklarını kucağına aldığında onları kafaları daha rahat olacak şekilde yetiştirirsin.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Böyle durumlarda oluyormuş malesef ama hep şüphe işte ikna için doktora götür gerekirse çok büyük sorun yaratabilir. Ben evleneceğim kıza güvenirim eğer öyle bir şey söylerse çünkü yalan dahi olsa bu yalanla yaşıyacak olan bu günahla yaşıyacak olan o hakkımıda helal etmem yalanına eğer söylüyorsa.

0|0
    0|0
  • Benim bir sevgilim vardı benden öncede ilişkisi olmuş bende üç ay boyunca beraber oldum kan gelmedi ve gelmemiş hiç oda bakireydi aklıma gelen en güzel çözüm evlenecegin adami nisanlilik döneminde düğüne bir kac gun kala durumu açıkla ve kendi seçeceği bir doktora beraber gidin gerek yok dese dahi ısrar et evliliginin her tartismasinda önüne çıkabilir

0|0
    0|0
  • Çok üzme kendini.Esnek kızlık zarı bilinen olağan bir şey.Karşındaki kişiye bunu açıkladığında seni anlayışla karşılayacaktır.Çok fazla dert edilecek bir konu değil bu.Aklında çok soru işareti varsa eğer doktordan yazılı bir kağıt alabilrisin mesela.Aklıma bu geldi benim.

0|0
    0|0
  • aslında yapacağın en büyük hata senin lafına güvenmeyen bir adam ile hayatını birleştirmek olacaktır..
    bu hatayı yapmaz isen zaten böyle bir sorunun kalmaz :)
    sonuçta eş olarak seçeceğimiz insan her şeye ve herkeze rağmen bize güvenen insan olmalı.

0|0
    0|0
  • doktora götürüsün olur biter

0|0
    0|0
  • zaten kanasa da kanamasa da güvenmiyoruz değişen bişey yok

0|0
    1|0
  • Tamm onu güzel bir rapor şeklinde al ilerde kocana gösterirsin.

0|0
    0|0
  • Şu ülkede bu tarz takıntılar bitmediği sürece olmaz bu iş evet bende kızlık zarı konusunda hassasım ama esnek olması senin suçun değil düğünden bikaç hafta önce nişanlına durumu açıklarsın baktın tatmin olmadı tut kolundan bir jinekoloğa götür bide o söylesin hala inanmıyorsa zaten evlenme onunla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bir arkdşm bunu erkek arkdşına buşekilde anlattığı içn, erkek arkdşının içine bir şüphe girdi ve ayrıldılar sırf bu yüzden. umarım sen yaşamazsın onun yaşadıklarını. en iyi yöntem rapor almak öyle çıkmak erkek arkdşınızın karşısına çünkü erkek milletinin kafasına çok şey giriyor. ha bana sorarsan böle birile olacaksan ve bu yüzden yargılarsada Canı cehenneme der geçerim.

0|0
    0|0
  • Evlencegon kişi sana güvenmiyorsa olmaz zaten

0|0
    0|0
  • sana güvenen bir adamla evlenirsen sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Sana güvenmeyecek biri ile evlenme doktordan rapor al birşey soylerse kapı gibi raporunu göster.. Kötü bir durum gerçektende

0|0
    0|0
  • bakiresin ve doktor vajinal muayenemi yaptı?

0|0
    0|0
  • sana inanmiyorsa güvenmiyordur zaten devam etmeye gerek yok...söylersin tepkisini beklersin ona göre hareket et heralde hastaneye gittim bu devirde kizlik raporu alicak deilsn

0|0
    0|0
Yükleniyor...