Acaba sevgilimde sorun mu var?

Ozellikle erkeklere yonelik bir soru?

Sevgilim ilk bosalmada tatmin edicek kadar bosalirken ikincide cay kasigini zor dolduracak sekilde bosaliyor neden boyle acaba sevgilimde sorunmu var

0|0
118

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle normal hiçbir sorun yok sevgilinde üst üste veya birinci boşalmadan sonra biraz zaman geçmezse öyle olur hatta koyuluğu azalır rengi şeffaflaşır su gibi olur...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• kadınların bu olcme degerlendırme işi sakat.. cm tepeleme cay kasıgı bır su bardagı! sen doyuyormusun ona bak!
    gayet normal durum..

0|1
    0|0
  • :) bir sperm sayisini knotrol ettirsin birde uzun süre yapamyınca ilki dolu dolu oulrbu normal yani ikincide azalamsi

0|0
    0|0
  • 2 kere yapıyorsa iyi diyelim benim sevgilim ne ben ne kendisi 4 -5 kere boşalmadan yataktan çıkarmıyor beni kendiside bırakmıyor elinde olsa 24 saat sevişecegizzz

0|0
    0|0
  • ıkıncıye az bosalması normal bu neden olur onuyazıyım bıraz ara versenız yarım saat bır saadar yıne de ılkı kadar cok fıskırmasada senı yıne tatmın edencek kadar bır bosalma olucaktır yanı normal bır durum

0|0
    0|0
  • ikinciye kaldırabiliyosa şükret bence

0|0
    0|0
  • 2. patlamalı olmalı garip

0|0
    0|1
  • Ula senın gibi sevğili karşıma çıkmıyoki boşalmıyıcağımı bilsem bile sevişirim ulen :D sebebi belli sperimin birikmesi lazım demi :D boşaltınca ne olur kap boşalır ne olur damlaya damlaya birikir :D

0|0
    0|0
  • Aksini idda eden yalan soyler

0|0
    0|0
  • sabah sabah ne içtin kanks ya :/

0|1
    0|0
  • ikinciye acele etmeyin...biraz öpüşüp koklaşın, depo dolunca tekrar boşaltırsın depoyu

0|0
    0|0
  • yeterince beslenmiyor veya zevk almıyor.çünkü ilik varsa olur yoksa olmaz

0|0
    0|0
  • ne sıklıkla seks yapıyor sevgilin:)

0|0
    0|0
  • Sevgilinde değilde sende sorun var.

0|0
    0|0
  • yokya 2 fazla gelmez

0|0
    0|0
  • bana gel diyecem ama yüzme bilmiyorsan gelme :)

0|0
    0|0
  • taşağı küçük mü?

0|0
    0|0
  • belediye çeşmesimi bu arkadaş.o kadar olur zaten.

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok az..

0|0
    0|0
Yükleniyor...