Çiğ Köfte yedik p.pomuz yanıyor yanma acısı gitmesi için ne yapabiliriz?

Arkadaşlar akşam 7 izmirli kız arkadas ünvden 2 urfalı erkek arkadasımızın evıne çiğ köfte yemeğe gittik. saatler sonra lavaboya gidince p...pomuz yanmaya başladı sanırım isot acısı bize yaramadı. Hayatımızda ilk defa yedik ben buz bile değdirdim ama hararet hala yapıyor. P..pumzu s..kseydiler bu kadar acı hissetmezdik belki... urfalı arkadaslarıda arayıp soramıyoruz yemınle lavaboda cıkamaz olduk yhaaa. Yarında fınal sınavımız var. ne yapacazzzzz? care lütfen...

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• pamuga zeytin yagi damlat sonra ovalayin baska caresi yok. aci en fazla 2 gun surer.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Mecbur ilk defa yemişsen o yana yana çıkacak.Sonrasın da alışırsınız.Bizim yediğimiz acı biberi sizin yediğinizi hayal ediyorum da aklıma Hawaii Yanardağı krateri geliyor.poponuz o hale dönerdi.

0|0
    0|0
    • sanırım yanar dagdan pek farkı yok

• Şampuan sürün oranıza ya da bebe yağı varsa onu.Tüm makat etrafına gelen acı biberli dışkıyla teniniz arasın da baraj görevi görür acınızı bir nebze hafifletir.

• 7 kız arkadaş urfalılara arkadan verdik şimdide üstünde duramıyoz demiyosunda yok çiköfte yedikde bilmem ne yalana bak :)

0|2
    1|1
  • cinsellikla değil sağlıkla alakalı canım bu soru :) bolca yıkayım hatta hortumu biraz sokun öyle yıkayın :)

0|0
    0|0
  • Tuvalete deyin şuna lavabo ne yahu? :D Madem böyle bir sorununuz var niye yiyorsunuz o da ayrı mesele.

0|0
    0|0
  • O g.t yanacak çaresi yok

0|1
    0|0
  • lavaboya s.çanı ilk defa duydum ve seslii güldümmmm :)

0|1
    0|0
  • kremleyin :D:D

0|0
    0|0
  • gress yağı sürmek lazım dötlerinize :)

0|0
    0|0
  • gidin yine onlara penislerine bal sürüp poponuza girsinler belki iner acısı :)

0|1
    0|0
  • acımız büyük :)

0|1
    0|0
  • Hani siz sıçmıyordunuz?

0|1
    0|0
  • Bol Bol tuvalet yazıyorum başka çare yok.

0|1
    0|0
    • gıdıyoz acıdan yapamıyoz sankı yanar dagdakı lavın dumanı tütüyor

• Nasıl acıysa artık çiğköfte :/

• soğuk su

0|0
    0|0
  • çivi çiviyi söker deyip urfalı arkadaslarınızın evıne gıdın ashdakhd

0|0
    0|0
  • bol su iç.geçer.veya kaysı.

0|0
    0|0
  • at yalani S2yim inananı. :) guldugume bakma yasindan basindan utan biraz.

0|0
    0|0
  • ne terbiyesiz şeymişsin be kızlardan soğutucaksınız

0|0
    0|0
  • çaresi sorunun içinde. hala yanıyor mu? :)

0|0
    0|0
  • iç çamaşırı dahil çıkartın. Viks sürün anal bölgeye önce biraz acı hissedersin sonra orası havalı apollo gibi olur :)

0|0
    0|0
  • motoru temizleyene kadar gitmez

0|1
    0|0
  • çivi çiviyi söker sevişin geçer :D

0|1
    0|1
  • gelin bir sevişelim geçer

0|0
    1|1
    • erkeksiniz milleti kandırıyosunuz

Kızlar Ne Diyor 5

• otur totosun üstüne gider acısı yavastan :D

1|1
    0|0
    • nerde bulacaz bu saate totoss :D

• totos herkeste var kuzum :D hani şu yanan yeriniz var ya nazikçesi totos :D oturun cidden geçer :D

• travazol kremi sür ucuzdur

0|1
    0|0
  • Ahhahhha yarina zor geçer valla derdiniz neydi de oyle dıkıştirdiniz cigkofteleri :D

0|1
    0|0
    • tatil felan giriyor araya memlekete gidecez dedik bunlarda tutturdu illede gelin diye bizde hiç yemediğimiz için zevkle oturduk sonrası malum...

• eig ççok güzel açıklamış pamukla ya da başka bir emiciyle zeytin yağı yedireceksin makata işte.

0|1
    0|0
  • Bir parça pamuğa veya kağıt peçeteye koyacağınız küçük bir parça wicks'i derhal kaşınan bölgeye sürün. Önce biraz yanma hissedersiniz bir kaç saniye sonra yanma da geçer kaşıntı da...

1|1
    0|0
Yükleniyor...