Erken boşalma sorunum var

Sevgilimle gayet uyumluyuz. İlk sevişmemizde bu derecede olmasa da gene erken boşalmıştım. Ondan sonra her seferinde kondomla yaptığımız için böyle bir sorunumuz pek yoktu. Kondom kullanmadan yapmayı denedik fakat aradan 1 ay geçmişti bir süre ayrı kalmıştık 1 ay yapamamıştık ve girdiğim gibi çıkarıp boşalmam gerekti. Ardarda 2 seferde internette bir teknikten bahsediyolar orgazma yakın penisi sıkıştırma falan çözüm olur mu ya da tam olarak nasıl uygulanır ve kadınlar siz eşinizin erken boşalmasını sorun mu ederdiniz yoksa erken boşalmayı aşmasında ona yardım mı ederdiniz?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bu psikolojiktir %90.. benim uyguladığım şu taktiği dene ve kendini alıştır.

sıkma metodu boşalma gerçekleşme eşiği geçmişse durdurmaz ama soğuma aşamasında zevki durdurmak için ya başla gövde arasıdnan 3 parmakla sık yada apış arana bastır. Ama öenmli olan bunu beyin gücüyle durdurmayı öğrenmen, o bastırma sadece durma aşamalarında zevki kesmek için. boşalma anında bastırmamalısın!

"Bende de erken boşalma var. Şimdi çöyle başlayalım bu öncelikle psikolojik ve çözümü olan birşey. Ben yaptıklarımı anlatayım.

Öncelikle masturbasyon yaparken daha sakin olacaksın.

Aldığın zevke yoğunlaşacaksın, başka şeyler düşünmek kontrolü geliştirmiyor.

Boşalacağını anlayınca duracaksın ve biraz soğuyacaksın.

Sonra tekrar başlayacaksın. Bu sefer biraz daha yoğun olacak hisler ama kontrolü kaybetme.

Ve yine duracaksın. Tekrar başlayıp yine duracaksın.

Arabayla hızlı viraja girmeyi öğrenmek gibi, başlarda erken fren yapıp duracaksın ama zamanla limitleri öğreniyorsun ve daha geç frene basıyorsun. Mesela boşalmadan önce 5 kez dur kalk dene ve 5. de boşal. Bunu her masturbasyonunda yap.

Buna bir süre alıştıktan sonra durmak yerine tempo düşültmeye geç. Yani boşalmaya yaklaşınca durmak yerine yafif tempo ile devam ederek soğu ve tekrar başla.. Böyle devam et.

İleride sevgilinde sana masturbasyon yapabilir ve dur-kalk yada yavaşlamayı deneyin. Başkası yaparken heyecan& his daha fazla oluyor.

Normal bir programda 3 ay sonra kendini kontrol edecek duruma gelebiliyormuşsun. Ben daha o seviyeye gelemedim ama olacak zamanla.

Bir de sevişirken önce sevgilini orgazm et. Ona oral yaparak veya parmaklarınla onu doruğa ulaştır. Öncesinde güzel bir ön sevişme yaşayın. O orgazm olunca soğumayacağı için devam edebilir ve sen birleşmede henüz tam kontrol edemiyorken boşalıp da soğumandan rahatsız olmayacaktır.

Kadınlar penetrasyonla değil duygularıyla doruğa ulaşırlar, bedenleriyle değil beyinleriyle orgazm olurlar. Zaten önemli olan önce ruhuna sonra bedenine dokunmaktır ve dudaklarınla oldukça güzel hisler yaşatabilirsin ona. Hoşlandığı bölgelere ve hareketlere dikkat et, bunları öğren ve uygula. Ona öncelik tanı, sonra ne onun için ne senin için bir tatminsizlik olmayacaktır."

1|1
    0|0
    • zaten o bir problem olmadığını söylüyor ben erken boşalmama rağmen sevişmeden önce onu boşaltmıştım

• ya tabi o da var.. uzun süre olmadıysan olur, heyecan varsa da olabilir.. sürekliliği yoksa takma kafana

• Tam bir psikolog gibi yorumlayıp anlatmışsın, şikayetin kaynağını ve çözüm yollarını.. Bravo doğrusu ve tebrikler.. :)

+1 Hakkın daha fazla ama elden gelen bu.. :)

Kızlar Ne Diyor 1

• heyecandan dolayı olmuş muhtemelen, çok da kafana takma bence. sürekli bir sorun olmadığı sürece dert etmem. yani ayda bir böyle ufak tefek kazalar olması sorun değil; dert etmem için bunun her gece yaşanıyor olması lazım...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• evli olmayan birinin erken boşalma sorunu olamaz çünkü düzenli bi cinsel hayatı yoktur ayda 1 kere yaparsan erken boşalman gayet normal bazı arkadaşlarında dedği gibi dur kalk tatktiği yapabilrsin ama bence kafana takma çünkü düzenli bi cinsel hayatı olmayan insanlara erken boşalma tanısını doktorlar bile koymuyo sen kendini bu şeklide sartlarsan daha da kötüye gidebilr eğer evlendiğinde bu sorun devam ederse doktora başvur tdavisi var cinsel ilşkiye girdiğin yerleri iyi seç yakalanma riski olan yerlerde yapmamaya gayret göster çünkü beyin kendini erken boşalmaya şartlıyo sonrasında da buda alışlanlık haline geliyo...tadını çıkar rahat ol ve sürekli uzun bi cinsel ilişkinin hayalini kur...

0|1
    0|0
  • pozisyon değiştir aga sürekli pozisyon gelmesine yakın çık o dünyadan pozisyon değiştir :)) kafanda düşünme boşalacagım falan hem tatmin hemde tatmin etmeyi düşün bu şekilde daha uzun sürer .. bir de yaş gereği yaşın ne kadar gençse o kadar erken boşalırsın haydar abimiz öyle demişti bi yazısında .. yavaş yavaş alışınca düzene giriyor :))

0|0
    0|0
  • Tam boşalacağın anda çekil, menilerin geldiği anda o zevki hissetmemeye çalış. İkinci üçüncü seferi hiç indirmeden hatta ara vermeden devam ettirmenin püf noktası budur!

Erken boşalma sorununda masturbasyonla yapacağın egzersizler ile hızlı sonuç alırsın..

0|0
    0|0
  • Düzenli olarak cinsel ilşikiye başlamışsan ilk başlarda erken boşalma sorununun olması doğal.Her birleşme de yada cinsel ilişkiye girdiğinde boşalma süresinin kendiliğinden uzadığını göreceksin.Erken boşalmanın en büyük nedeni çocukluk yada gençlik döneminde yapmış olduğumuz mastürbasyon yada ilişkiler.Hep o "yakalanma" iç güdüsü erken boşalmamıza neden oluyor maalesef.rahat ol ilişki yaşarken ve "erken boşalacağım" moduna girme.Prezervatifin erken boşalmaya etkisi olcağını zannetmem.Tüm bunlara rağmen hala erken boşalırsan o zaman orgazma yaklaştığını fark etiğinde durup yeniden devam etmek...Her şey kendi elinde.Yeter ki beynini erkekn boşalmaya odaklama...

0|0
    0|0
  • 1 ayda bir yaparsan erken bosalirsin zaten normal bu, daha sIk iliskiye girdiginde suren artmaya baslar, penisi baskilama olayi var ancak biraz ileri durumlarda ise yarar, once iraden olaya alismali :) yoksa ana penis damarini baslangicindan tutup kan akisini durdurup bosalmayi geciktirmen sadece sana agri verir

0|0
    0|0
  • orgazma yakın penisi sıkıştırma taktiği kesinlikle uygulama çok zararlı...gelmeye yakın durup tekrar başlayarak sürekli yaparak deneyebilrsin...hem 1 ay yapmadan doğaldır girip çıkınca boşalman...yarım saat sonra tekrar başlayın olmadı böyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...