''Bekaret kaybetme'' lugattan kaldırılsın mı ?

Bekareti kaybetme sözcüğü sizce hiç kullanılmasa daha mı iyi ? Başka ne türlü ifade edilebilir bu yani erkeklere kullanıldığı gibi kaybetme sözcüğü olmayan şeyler mi söylenmeli bu bayanları aşağılayan bir şey midir ?

Evetse bayan ve erkeğin bu konuda eşit olduğu ve kaybetmenin anlamsız olduğunu yani önemsiz olduğunu mu düşünüyorsunuz ?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Bekaret kaybetme, kızlık bozma, verme

bunların hepsi aynı kapı ve çirkin ifadeler

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kaldırılması gereken daha nice kelime var.

0|0
    0|0
  • kadınları aşağılamak için ne var ne yoksa üretiyorlar işde...

0|0
    0|0
  • Bu saçmalık halen cahil cuhedalar için geçerli. Kendini kanıtlayan, birey olan parası olan mesleği olan kadının sorunu değil.

Aynı şekilde hayatta başarılı bir erkeğinde sorunu da değil. Başarılı derken kendini yetiştirmiş erkekleri kast ediyorum.

Onlar için kişilik, karakter daha önemli. Bu tarz insalar bu tarz cümleler bile kurmayı bunun hakkında konuşmaz bile evleneceği insanla.

0|0
    0|0
  • ya bi yönden haklısn erkek ve kadın eşit olması gerekiyo. ama bizm yasadığımz şu yüzyılda bu durum. bekaret kızın namusu erkek yapsa sorun yok ama kız yapsa resmn ölümle sonuclanıyo yani. ya kızında yapmasına izn vericekler yada erkk yapmıcak kardesm. cok istiyosa elenoradan devm etsn. nsl bi dünyada yetişiyoruz ya . iğreniyorum resmn .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bayanla erkeğin bu konuda eşit olmadığını düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • neden ?

• Erkekler cinsel ilişkiye girerken bunu gövde gösterisi olarak algılıyor.Fakat aynı şeyi bayan yapınca hemen damga vuruluyor. (günümüze göre eşitsizlik var)

• bakir değilsen bakire isteyemezsin. haram

bakirsen bakire istemek hakkındır.ve ben bakireyi hakketmek istiyorum.her haltı yiyip(en az 1 kızla birlikte olmakta dahil) sonra ben bakire isterim diyenler kişiliksiz onursuz namussuzdur ! kim ne derse desin.ve burdaki erkeklerin %99 bakire değil.ve %99 uda bakire istiyor.yazık ! bakireyi hakkedeceksin.şeyine hakim olamazsan erkek olmanın ne anlamı var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...