Günde 5 defa mastürbasyon yapıyorum?

28 yasında bakırım çok mastürbasyon yapıyorum.yani kurusiki mermi boşaltıyorum.evlendiğim zamam eşimi günde 5 defa yaparsam mutlu mu olur şikayet çi mi olur bu konularda çok acemiyim?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bu hızla sinir sistemini ve algı reseptörlerini mahvedeceğin için erken boşalma gibi bir sorunla karşı karşıya kalacağından eşini günde 5 defa yapma şansın , ancak uzun bir tedaviden sonra belki olacaktır.

İnsan parmağını günde 5 kere bükse eninde sonunda eklemini bozar, düzelmesi için de alçı sargı ameliyat gerekir.

Dikkat etmen gereken , bu kadar mast yapmanın cinsel güçle hiç alakalı olmadığı ve bugünlerde ne kadar yıpratırsan o günlerde o kadar kullanım dışı kalacağını bilmek.

Şikayetçi olacaktır , zira sinir uçların beyne hemen alarm göndermeyi öğrendiğinden iş birkaç dakikaya bile ulaşamaz. Düzelmesi için de aylara yıllara yayılacak bir " sıfır iş " dönemi gerek.

Seçim senin...

1|0
    0|0
    • Asil sorun iste gec ya da erken bosaldigimi bilmiyorum hic cinsel iliskim olmadi.ama belki gec bosaliyorumdur

• Kendinle uğraşarak geçiştirmekten vazgeçip daha gerçekçi cozumler deneyebilirdin simdiye kadar

• Olmuyor iste bir cok kadin pesimden geldi taciz ettiler sanki bir guc engelliyor.binlerce firsat kacirilirmi ya

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Eşini de düşün.

0|0
    0|0
  • Azgın bir tane hatun bulman lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...