Bayan Ürologa muayene olan oldu mu? Penisinizi veya Prostat kontrolü esnasından utandınız mı ereksiyon oldunuz mu vedoktorun tepkisi nasıl oldu?

Genelde ürologlar erkektir. Erkege bile utanırız ama kadına denk gelen oldu mu bu hem utanc verıcı hem de heyecanldırıcıdır dıyedusnuomr erkek ıcın.

Prostat kontorlüne gitmem gerekebilir bu durumda olan var mı?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Benim teyzem ürolog :D:D:D:D çok şey anlatır kendisi haha aklıma geldi.Evet bazı erkeklerin istem dışı penisi kalkabiliyormuş, utanan olduğu kadar normal karşılayanda varmış. Ama takmayın bu kadar o doktor günde kaç tane penis vs.görüyor. Sağlık için oradalar sonucta.Utanmayınız :)

0|1
    0|0
    • Peki bir şey sormak istiyorum muayne sırasında hastanın penisi kalkınca kadın ne yapıyor? Ne düşünüyor? Muayneye devam ediyor mu?

• ünlü bir doktor var 35 yasında o mu yoksa :) evet ereksiyon normal galıba hatta bosalan bıle olablıomus

• Yok daha neler ereksiyon neyse de boşalma nedir abi 😊

Kızlar Ne Diyor 1

• bence bu tarz şeyleri düşünmeden önce prostat muayenesinin nasıl yapıldığını bilsen böle düşünmezdin :) anal yoldan parmakla palpe ediliyor ve yine anal yoldan ultrasonla bakılıyor. bide çok çok nadirdir yani bayan ürolog ne duydum ne gördüm

0|0
    0|0
    • bılıyoorm erkekte olsa kız da olsa mecbur kalcaz gıdersek d erekesiyon hatta boşalma bıle olabılıyor

• ne yani adm popona parmagını sokunca erekte mi olacaksın?

Erkekler Ne Diyor 4

• Yaşın itibarı ile prostat olman mümkün değil.

0|0
    0|0
    • prostatit yanı prostat iltihabı dostum o baska

• türkiyede toplam 4 tane kadın ürolog var zaten.

0|0
    0|0
    • denk gelen var mı işte :)

• onlara denk gelmel lotodan para bulmak gibi bişey, onlara denk gelmek istiyosan randevu alcan hacı yoksa denk gelemen :)

• evet dogru

• ben oldum ama prostat değil penil dopler yaptılar
    saglıkta utanma olmaz.

0|0
    0|0
  • Cildiyeci kadin doktor penisini muayne etti

0|0
    0|0
    • ee naptın ehe d

• neden erkek doktora gitmedin dedi bende dikkat etmedim dedim :)

• ahaha atarlandı yanı d

Yükleniyor...