Anal seksin zararları nelerdir?

Gizli olsun ki herkes cevap verebilsin, galiba birilerini engellemişim?

Anal seksin bilmediğimiz zararlarını öğrenmek, tıbbi açıdan da değerlendirmek istiyorum.

Her türlü zararını...

0|1
5|19

En İyi Kız Görüşü

• Erkekler hep kendi yönlerinden bakmış birde kadının tarafından bakalım vajinaya göre oldukca itici zaten neden anal istiyorlsr anlamam soruna dönersek tuvaletini yaparken sızlama olacak oturmakta zorlanabilirsin analdan girdiğinde çok canın yanar çünkü çok dar ve orası penis için yaratılmamış seni seksten soğutacak büyük ihtimalle çünkü ortaya vahim görüntüler çıkma olasılığı yüksek sonuç olarak kadın yine zararda...

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• - Öncelikle Din boyutu var Günah gerçi zina ise hertürlü günah
    - Tuvaletini tutamama sorunu var.
    - Anal ilişkiye giren erkeğe hastalık bulaşma ihtimali
    - Veya kadında anüs bölgede çeşitli rahatsızlıklar
    - Tabi ilişkiye girerken erkek acemi ise yırtılmalar kanamalar
    - Ve tabiki istenmeyen görüntüler olma olasılığı
    - Birde belki hamile kalmamak için giriliyosa yinede ordan vajinaya akan siperm azda olsa hamile kalma ihtimali bırakır bunlar aklıma gelenler olumsuz yanlar ;)

1|0
    0|0
  • Arkadaşım merhaba,

Tıbben kadına yönelik fiziksel bir zararı yok... Sadece doğru yapılmadığı taktirde kadının canı yanar... Temizlik yapılmamış ve korunmasız ilişkiye girilmişse erkeğin çeşitli hastalıklara yakalanmasına yol açar...

1|0
    1|0
  • Anal seks olmaması gerek bir seks türüdür ama insanın nefsi o türden cinsel birleşmeyi beynine kazımıştır.Yapmam diyen bir erkek bile hep aklında soru işreti barındırır oda meraktır.:)
    İlk başlarda alışması zordur fakat zamanla yapıldıkça anüse zarar vermeye kasları gevşetmeye gidecek bir mütlet sonra gaz tutamaz sonrasında şeyini tutamaz olurlar.Anal ilişki ilişki değil sapkınlıktır.

2|0
    0|0
  • olmaz bu giriş değil çıkış ve çıkanda bok sağlıklı deeğil yapmak istersende şöyleki şimdi bu yazdıklarımı sabırla oku ilk önce yapılacak olan tuvalete
    çıkman gerek iyice bağırsaklar hafifletilmeli yanı sıç sıçabildiğin kadar
    sabılı olacaksın daha sonra banyo fıskıyesinin baş kısmını aynı vida söker gibi sök
    küvet varsa sıcak suda bir 10 dk gevşe yoksa leğene otur oda olur şimdi söktüğün
    fıskıye horumunu gevşeyen deliğe daya biraz içeri aksın sonra ıkınarak çıkar
    4 veya 8 defa tekrarla bağısağa salacağın su ne sıcak ne soğuk olacak vucut ısın kadar
    olsun yeter sonra eşinle olan kısma geldik varsa bebe yağı yer yerini bir güzel yağlat
    eşine sende onu yağla o yağlarken makatına yağlı parmak sokarak deliğin kasma olayını a
    lıştırsın bir parmağa alışan makata ikinci parmak alıştı 3 parmak iyice alışırsa artık
    penis rahat rahat girer ama şunu bil eşin kendisi için condom takarsa sağlıken iyi eder
    yok 1 kereden bişi olmaz derse bilemem anlamadığın bir konu varsa sor anlatayım uzun uzun
    maksat bilgilendirmek benim için bir şey yapılacaksa en rahatı olmalıdır.

0|0
    0|0
    • Pardon nasıl yapıldıgını sormamıstım, bılıyorum zaten yuıne de sagol bılgılendırme ıcın. ancak şahsıma yazmasaydın ıyıydı cunku ortada benlık bır durum yok, zararlarını sormustum genel anlamda.

• evlı degılım ben.

• Çok açık aslında...
    Biraz araştırırsan öğrenirsin,
    yine de anlatayım.
    Bir süre sonra, anal seks yapan kadın,
    kaslarının denetimini kaybediyor, kısaca
    altına s*çıp duruyor. Bağırsak içinde çeşitli yaralar oluşuyor.

Hiç anal seks yapmadım, yapmam.

1|0
    0|0
    • O zararlarını ben de bılıyorum. Defekasyon yapma sorunları, yaralar, bakterıler..

• E biliyorsan, başka ne öğrenmek istiyorsun, anlayamadım.

• zararları çok ama yararlarını söyleyelim. kızlar bu yol sayesinde kendini bakire sanıyor!!!

3|0
    0|0
    • Zararları?

• o kadar da zararlarını yazdım şu resmi paylaşmasaydın olmaz mıydı gece gece? gece gece içim dışıma çıktı ya.

• Pardon ya, ıgrenclıgı ortaya koymak ıstedım. abarttım bılıyorum

• her şeyin aşırısı zararlı

0|0
    0|0
  • birsürü zararını vs okudum ama deneyim sahibi olanlara sordum.bi şikayetleri yok.bu çelişki aydınlanmalı

0|1
    0|0
  • Tıbbi açıdan çok fazla yapılmadığı sürece bir zararı yok. Tabiki doğru önhazırlıkla yapıldığı taktirde.

0|0
    0|0
    • iğrenc

• HELAL OLSUN ANAL REYİS

• anal reyis mı :D

• linkteki 1. linktekı resım ne fenaydı ole normal sartlarda ole bısey asla olmaz

0|1
    0|0
  • fena bir durum bu olmaması lazım

0|0
    0|0
  • sen yapma taraf tarı mısın

0|0
    0|1
  • ülkede islam dışı olduğu için zararlı kötü diyorlar avrupada yaygın.

0|0
    0|0
  • zararı çok faydası yok hak yoldan şaşmam

0|0
    0|0
  • Vajina dururken arkadan ilişkiye girmeyin diye allah yasaklamadımı sakıncalıki yasak koydu ama bir çok insan önemsemeden arkadan ilişkiye giriyor

1|0
    0|0
  • Ya o bok resmini cok aradınmi :-)

0|0
    0|0
    • :D aramadım bır arkadasım yolladı :D

• hayır

• Belli belli:-)

• Zararından çok yararlarını sıralamak istiyorum.

1. Kabızlık derdin olmaz. Çok rahat sıçabilirsin.
    2. Osuruğun çok rahat çıkar. Gaz sıkışması yaşamazsın.
    3. Ek cüzdan olarak kullanabilirsin. Az miktarda da olsa rulo parayı saklayabilirsin.

0|3
    0|0
    • Cok ıronık olmus. :d neden sahsıma yazıyorsun, benlık br durum yokkı sadece sordum

• Konusalim mi ozelden

0|0
    1|0
  • Bokunu tutamazsın ya bide anal fissür falan olur..

0|0
    0|1
    • fissür? yırtılma mı

• :( yaslı mıyım yani

• Yok canım çok idealsin::;)

Kızlar Ne Diyor 4

• Kötü hastalık kaptırabilirsin

0|0
    0|0
    • soru sahsımla ılgılı degıldı tatlım, o yuzden sahsıma cevap yazmamanı tercıh ederım. tesekkurler.

• cobain can you hear the spheres singing songs off station to station

0|1
    1|2
  • Yakın zamanda arkadaşımın annesini hastaneye kaldirdilar bu yüzden, kadın altına yapıyordu. annem yaşındaki birini o halde gördüğüm için hem utandım hem tiksindim hastanede ziyarete gittiğimizde o da fazlasıyla utanmis durumdaydı o hale dusmeyi asla istemem. Cok korkunç

0|0
    0|0
    • gecmıs olsun. onun kocasının mantıgına tüküreyım ben

• Lanet edilmiş insanların yaptıgı bir halt yaratıcının yasakladığı büyük günah

1|1
    0|0
Yükleniyor...