İlişkide korunma yöntemleri hakkında?

Yakında evleniyorum ve hemen çocuk olsun istemiyorum en iyi ve sağlık açısından en iyi korunma yöntemi sizce nedir?

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• en iyisi iğne koldan 1 sene koruyoır

1|0
    0|0
    • Senelik iğnelerden bahsediyorsunuz yanlış anlamadıysam peki gerçekten işe yarıyormu borçları bitirene kadar bir bebeğin sorumluluğunh yüklenmek istemiyorum bebeğime iyi bir gelecek veremeyeceksem onu dünyaya getirip eziyet çektirmeye hakkım yok diye düsünüyorum yıllık iğne hakkında bildiğiniz şeyleri paylaşmanızı rica etsem çok şey istemiş olurmuyum?

• sağlık ocağı ne kıskançmış ya neyse.

• Erkek hemsıreye geçen gün iğne vurdurtmadı basit mi grip iğnesi için bayan hemşire bulduk malesef biraz kıskancız iş ciddiye bindikçe gerginlik artıyor bu durumda bir jinekolog muayenesine randevu almalıyım üc aylık iğnelet benim için uygun seçenek mi en doğru kararı onlar verebilir

Erkekler Ne Diyor 15

• spiral iyi

0|0
    0|0
  • En etkilisi ve kesin çözüm spiral ve ayrıca eşin kesinlikle anlayamaz tabiii çaktırmassan :)

1|0
    0|0
    • Anlaması sorun değil kendisine durumu izah ettim çocuk çok ağır bir sorumluluk anlattım anlayışla karşıladı korunmak için prezervatif istemiyorum spiral kanama yapıyo diyenler var bilemiyorum :(

• İlaçtan daha sağlıklı olduğu kesin :)

• Evet bol bol yaparsınız artık ;)

• Oooooooooooooooookeey

1|0
    0|0
    • Alternatif yok mu siz erkekler prezervatiflerden çabuk sıkılıyorsunuz malesef :(

• Vay be :A:SDA:DA:D:AD:A:DA:DD

• Dalga geçmesek :D erkekler ondan hoşlanmıyolar elinizden gelse hiç korunmayacaksınız :D

• yasmin

0|0
    0|0
  • Cs kullan.

0|0
    0|0
  • doğum kontrol hapı sakıncalı ilerde problem çıkarabilir

1|0
    0|0
    • Ne kullancam o zaman?

• teşekkür ederim :)

• rica ederim:)

• Cay bardagi veya corap

0|1
    0|0
    • Saçmalık bakireyim

• Ilk gece ilişkisi

• Korku duymuyorum

• 1.deri altı 2.doğum kontrol hapı 3.condom 4.spral (ria) 5 geri çekilme

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsun.İlk zamanlarda hap kulanırsan en güzeli.Sonrasında prezervatif en güvenli olanı

0|0
    0|0
  • Yapiyorsun ve disari bosaliyor erkek ben yillardir boyle korunuyorum. İrade lazim biraz

0|0
    0|0
    • diyosun

• diyosunn

• dedim bile :)

• en mantıklısı dışarı boşalma yoludur

0|0
    0|0
  • gerı cekılme veya kondom

0|0
    0|0
    • meryem uzerli geri çekilmeyle hamile kalmadı mı?

• dememkı gerı cekılememıs ıcıne boşalmış demekkı tam gelirken cekeceksın

• içine boşaldıktan sonra git idrar yap tuvalete. ayrıca vajinan aşağı doğru dursun yukarı durmasın. eşin boşalacağı zaman yavaşlasın birden bırakmasın hareketli sperm sayısı ne kadar az olursa o kadar risk azalır. herşeyi tadıp hamile kalmamak istiyorsan bunlar var. Ayrıca doğum kontrol hapları ve ertesi gün iğneleri var.

1|0
    1|0
    • ilaç kullanırken hamile kalmam mümkünmü?

• olmaz Sen doktora gideceksin doktor kontrolünde alacaksın zaten ilacı. Ötesinde sıkıntı olmaz.

• çok teşekkürler :)

• prezervatif :D

0|0
    0|0
    • Prezervatif istemiyorum kendisine de söyledim

• kimisine alerji yapıyor kimisine göğüste hassasiyet yaratıyor kimisinde regl sancısı yapıyo ama günü geldiği halde regl olamıyor bu gibi sorunlar her kadında frklı şiddetlerde oluyor

• böyle bir sorun yaşamaya ne gerek var ki prezervatif gibi bir şey varken

• prezervatif kullanacak eşin ya da spiral taktır hamile kalmak istediğin zmn çıkarttır en mantıklısı spiral

0|0
    0|0
    • Spiral kanama yapıyo diyenler var ama

• Hisset alır takar

• Ben o şekilde istemiyorum ilaç kullanırım daha iyi onun rahatını neden bozayım ki

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...