Erkekler neden sünnet olurlar? Sünnet sağlığa zararlı mıdır?

Sünnet sağlığa zararlı mıdır yoksa yararlı mıdır? Çoğunuzu sünnet ettirir misiniz?

Güncellemeler:
Yararlı ise yararları nelerdir? Zararlı ise zararları nelerdir?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuda benim kafamada pek çok soru takılıyor:Penisin ucundaki deri gereksizdi de, tanrı neden yarattı? yok eğer bu dinin gereği ise, yoksa zararını başta düşünemeyip sonra sünneti mi emretti?
    Ve sünnet neden yahudilerde ve onlardan gören araplarda uygulanırken, yer yüzünde her kavime olmak üzere 130bin peygamber gönderildiğini düşünerekten, acaba neden diğer hiç bir kavim bunu uygulamamış?

0|1
    0|2
    • Çok güzel soru. eksileyen arkadaşların cevap verecek yetileri yokmuş sanırım. Soru soran birini eksilemişler.

• kasıt eşcinselden ziyade, kız gibi tavırları olanlar içindi..bana eşcinsel demektense "yumuşak" bana daha sıcak ve sempatik geliyordu ya..neyse..:)

• Valla insanların karakterlerinin erilliği ya da dişilliği beni ilgilendirmiyor, dediğim gibi önemli olan demokrat ve aklını kullanabilen kişiler olmaları.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bildiğim kadarıyla sünnet olmamış olan insanlar, mastürbasyon ve cinsel ilişkiden katlarca* fazla cinsel haz duyuyorlar. Tabii, bu işin cinsel boyutu. Sağlık ve diğer şekilde net bir bilgim yok.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kaç yaşına gelmişsin bu soruyu soruyorsun ya

1|0
    0|0
    • Cevabınız var mı?

• Espiri yapmadım merak etme :)

Yükleniyor...