Sizce ideal mi ve sizin için hangisi daha önemli?

Kızlar penisim 17 cm sizce ideal mi size göre büyüklük veya küçüklük ölçütü var mı veya boyut önemli? tecrübelerinize göre zevk veya orgazm etkisi veya can acısına sebep olurmu boyutlar ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• * hepinizin penisi zaten 15 in üstü nasıl oluyorda türkiye ortalaması 13.48-14.87 cm arası oluyor anlamadım.

0|0
    0|0
    • o dediklerin ortalama oluyor işte kardeş bizde biliyoruz ortalamayı burdakiler (sanalda gördüklerin, yazılanlar vs. vs.) ölçüleri hep 15+ anasını satayım artık nasıl bir şans ise kısa boylu kaynarken gerçekte ortalık, buralarıda devler sarmış...penisim kısa boylu diye demiyorum gerçekleri söylüyorum

• önemli olan boyu değil işlevi

Jhonny Sins

En iyi cevaba aday :)

0|1
    0|0
  • en ideali o boyut emin ol.. sonra korkuyolar.. yok çok büyük yok çok kalın diye

0|1
    0|0
  • :D sendemiii :D

0|0
    0|0
    • hahahha ulan karılar diyorum p**evenk :D

• lan p**evenk bana gelip burada sataşıyorsun sonrada r yapıyorsun konuşmada adam ol bari

• Bak kardeş laflarına dikkat et küfür etmek istemiyorum. Aynı memleketin çocuguyuz. Sana sataşan yok adam gibi " sendemi " yazdım şakasına. Direk atar yaptın. R yapan yok anlatmaya calısıyorum sana.

• Yetmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...