Bekaretiniz ne kadar önemli?

hep bizler diyoruz.bakire kız isteriz.bekaret önemlidir diye.ben de tersten sorayım dedim.bir kız için bekaret önemli midir? eskiden önemli derdim.ama bu siteden sonra sarsılmaya başladı.

• Önemli
    62% (10)87% (13)74% (23)Oy Ver
  • Önemli değil
    12% (2)13% (2)13% (4)Oy Ver
  • Bakire değilim
    12% (2)0% (0)6% (2)Oy Ver
  • Bakireyim ama önemli değil
    14% (2)0% (0)7% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Canımı alır bekaretimi alamaz evlenmeden.

Namus bu ötesi yok.

Çok da katıyım bu konu da, çok da ilkelim, belkide geri kalmış hiç önemli değil.

1|5
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• tabikide önemli

0|1
    0|0
  • Cok önem veririm her türlü hicbirsekilde iliskiye girmem bu zaten sadece karsimdakini enayi yerine koymak olurdu ama ben evlendigim kisininde kendini bana saklamis olmasini isterim aricam artik sansimi zorlicam azda olsa bir umut :D

0|0
    0|1
    • ben de kendimi saklamaya çalışıyorum.şuana kadar sakladık bakalım evlenene kadar tutabilcem mi kendimi

• Tebrik ederim sizi demeki ümidimi yitirmemem lazim bulma sansim var :D

• evet..nefsime hakim olduğumu düşünmeme rağmen.nefsimden korkuyorum.

• kadin icin evlenmede önce bekaret önemli

evlendikte sonra gönlüne sen yasar

koca dada hayir yoksa kadina da yol görünür

her bekar erkek bir evli bayanla ask yasiyo nerdeyse

0|0
    0|1
  • benim icin oneli. ben kendimi evlenecegim kisiye sakliyorum. ama varmidir bu devirde boyle bir erkek Allah bilir.

0|2
    0|1
  • herseyden once dınıme gore hareket eden bırıyım.benım ıcın namus o ıkı bacak arasındakı degılde beyınde olan bı durum.ınsan dınını ıslamını bılıyosa bırak o ıkı bacak arasını el ele dahı karsı cınsle temasda bulunmaz.bu zamana kadar erkek arkadasım olmadı ıstemedım.cunku herkes eglencw gonul eglendırme vakıt gecırme cabası ıcerısınde.kendım gıbı bırıne denk gelırsem ınsallah o kısı ıle cıddı dusunucem Allah nasıp kısmet eder umuyorum beklıyorum

1|2
    0|1
  • Önemli olduğunu düşünmüyorum. Bekaretle değerlendirilmek yanlış-eksik bir durum, karşımdaki insana verebileceğim çok yeterli ve güzel özelliklerim var sağlam bir karakter gibi

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• erkek ve kız için eşittir.erkek egemen toplumun pisliği olan erkeklerin her haltı yeyip sonrada bakire isterim demesi benim midemi bulandırıyor.bence onlar en namussuz insanlar.sen bakirsen bakire hakedersin ancak.

0|0
    0|0
  • Önemli olması lazım zar olmasa kızlar öndende yapar zar olduğu için bekaret önemli ama arkadan yapıyorlar :)

0|0
    0|0
    • merak etme.anal yapan kızlar o anda sürdüler sefasını.10 yıl sonra çekecekler cefasını.

• Diktirirler .d

• bu sitedeki erkeklerin %99,9 u kızların ise %80 i bakrie değildir hadi aksini iddia edin :))

0|0
    0|0
    • yo ben çıktığım kıza elimi bile sürmedim .bakirim yani (H)

• D şıkkına dikkat :)

0|0
    0|0
    • ne var :) bakire olupta bekaretini önemsemeyen insan da olabilir.her ihtimali düşündüm.

• iyi etmişsin düşünerek bişi demedim zaten :)

• :D tamam

• Önemli

0|0
    0|0
Yükleniyor...