Bakire olmayanlar size sesleniyorum?

Bakire değilsiniz dün bir arkadaş demiş ben bakire değilim 3 yıl düzenli cinsel ilişkim oldu evleneceğim çocuk bakir onu kandırıyorum anlamaması için ney yapacağım demiş peki siz karşı tarafa dürüst olacakmısiniz yoksa yalanlar üzerine bir evlilikmi yapacaksınız ben namus bekçisi değilim şimdi bazıları bilir yok erkek yapınca normal kız yapınca o* mu demesin bu farklı bu yalan çünkü ben yaşadıysa bilmek isterim ben yaşadımsa ona söylerim peki siz?

• söylerim
    79% (15)61% (11)70% (26)Oy Ver
  • saklarım
    21% (4)39% (7)30% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• valla ben evleneceğimde izlediğim p*rno sayisina kadar soylerim. bir hata yapsamda yapmasamda söylerim

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tövbe etsin ;) öyle bir sorunum olsa söylerim allahın bildiğini kuldan saklamam

0|0
    0|0
  • söylerim dürüstlükten yanayım..

0|0
    0|0
  • Ben durustlukten yanayim. Soylerim, ki zaten soyledim. Ama bunun soylenecegi insan var, soylenmeyecegi insan var. Sulalemin bilmesine gerek yok. Beni annem babam dunyaya getirmis olsalar da, iki bacagimin arasi beni ilgilendirir. Dolayisiyla onlara aciklama yapma geregi hissetmiyorum. Onlar da zaten bunun farkinda. Evlat olarak yapmam gerekenler, basarili olmak, iyi insan olmaksa bunlari yapiyorum ve bu onlar icin yeterli. Ha gidip de o.. olmuyorum tabii. Erkek arkadasima da bilmesi gerekenleri anlattim. Bu konuda o da benim gibi dusunuyor, yani kimsenin gecmisi kimseyi ilgilendirmiyor.

2|0
    0|0
    • Olması gereken bu işte yalanlar ile başkasını kandırmaya mey gerek var değilmi

• Kandirdiktan sonra o iliskinin samimiyetine inanmam ben. Ama dedigim gibi, herkes de bilmek zorunda degil.

• Saklanacak şey var söylenecek şey var. Ergen ergen ben herseyimi söylerim demek çok komik. Gerçek dünyaya donun. Sizin aptal cesaret gosterileriniz yüzünden insanlar ölebilir. Bizim toplumumuz buna hazir değil. Hadi yedigin haltlari soyledin çocuk seni terketti o öyle mi kalacak sanki. Ailen sulelen ogrenmeyeck mi. Komik olmayin olgun davranin.

1|2
    0|2
    • Saklar salak yerine koyarım diyorsun yani

• Daha sonradan öğrenmesi dahami doğru olacak peki ya o gece öğrenirse mey olacak beni neden kandırdın demezmi

• Ogrenmese daha iyi olur tabi. İnsanların gözünde öyle bir algi var ki bakire olmayan biri bekaretini ne şekilde kaybetmiş olursa olsun evliliğinde aldatir algisi var. Kişinin iç dunyasi önemlidir bnce bu durumlarda

• o kızlar daha ıyı buluyor saftırık erkeği ve evlenıyorlar ,

0|0
    1|0
    • Peki sen ney yapardın doğrumu bu

• soylerdım

• Teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 6

• soylenmesi lazim zaten anlasilir.

0|0
    0|0
    • Kanka bir görsen soruyu böyle sakla şöyle anlamaz neler neler

• : ) görmedim çok soru düşüyor :D

• kızların bacak arasıyla uğraşmayı bırakın artık la

1|0
    0|0
    • Sen okumayı öğren öyle gel

• Ortaya çıkar bence.

0|0
    0|0
    • Kanka bir görsen soruyu böyle sakla şöyle anlamaz neler neler

• evet haklısın bende şahit oluyorum böyle şeylere.

• kız erkek fark etmez. hayatımı geçireceğim insana yalan söylemem.

0|0
    0|0
    • Kızlar saklama çabasında ya anlamıyorum resmen aldatmış sayılıyorlar

• merak ediyorsa neden söylemiyeyim

0|0
    0|0
  • çoğu saklıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...