Biriyle çıkıp da yani sevgili olup da hiçbir şekilde birbirine dokunmamış olan var mı?

Arkadaşlar biri var ve birkaç sene biriyle çıkmış. Ben kendisiyle görüşeceğim ama merak ediyorum acaba biriyle çıkıp da yani sevgili olup da hiçbir şekilde o kişiyle dokunma, öpüşme, sarılma gibi şeyleri dahi yaşamamış olan var mı? Yani sevgili olup da sanki normal arkadaşmış gibi gezip dolaşıp hiç birşey yaşamamış olan var mı? Ve ne kadar sürdü bu ilişki? Benim için önemli gerçekten çünkü ben her anlamda bakir biriyim ve karşımdakinin de her anlamda bakire olmasını isterim.

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• sana masallah:) senin gibi erkeklerin varoldugunu görünce cok mutlu oluyorum:)

konuya gelince. evet olabilir. ama bende ayni seyi yasadim. eger eskiden ciktigi birisini gercekten sevmisse ozaman mutlaka sarilma el tutma gibi seyler olmustur. bulusmaya bol bol firsatlari olmussa illaki sevdigin insana dokunmak istersin ve de dokunursun. yani bi erkek bi kac yil bi kizla sürekli görüsecek ve hic dokunmayacak? tabi ben bilemem uzaktan bilmeden konusmakta kolaydir. ama bu güven meselesi. icinde süphe varsa ve hep olacaksa hic baslama daha iyi. ben nisanliyim ve benimde ilkim nisanlim. önceden birisi cok ilgi gösterirdi ben karsilik vermezdim ama hayal kurardim. bunu bile anlattim sonradan bisey olmasin güvensizlik olmasin diye. ve bana söyle dedi: sana güveniyorum. bana bunlari anlatman benim icin cok sey ifade ediyor. ileride baskasi yapti dese bile sadece sana inanacagimdan emin olabilirsin. dedi. o güveni verdim elhamdülillah. ama suda bi gercekki nisanlim olmasi sürekli aklimda olmasi beni zorluyor. illa dokunmak istiyor insan. karsi koymak zor oluyor her seferinde. ama ben yapabildim bu zamana kadar. sadece 4 ay oldu. bu insana baglidir. muhafazakar midir? degilmidir? dini degerleri önemsermi? önemsemezmi? baska konualrda güvenebilirmisin? yoksa onlardada süphelerinmi var? sadece sen karar verebilirsin. ama o kararda kalmalisin mutlaka

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim :) Allah sizi mutlu etsin, dilerim evlilikle taçlandırırsınız ilişkinizi. Benim için de en önemli olan geçmişte yaşadıklarını bana anlatması. Çünkü nişanlının da söylediği gibi ilerde biri böyle şeyler söylerse en azından biliyor olurum. Aklıma da bin türlü şey gelmez. Sarılma, el tutma olur demişsin ama öpüşme de olur mu onu da söyler misin?

• eger bu seyleri normalde önemseyen bir insansa olmamistir. yani öyle diyorsa öyledir. ama düsüncelerinden hareketlerinden belli olur bence. yani bi insan öpüsmekte ne var yaa o sayilmaz falan derse ozaman anlarsin:) ama düsünceleri önemli iste. bana lütfen herseyi anlat diye alip konusmalisin

• Ben de öyle yapmayı düşünüyorum. Dediğin gibi hareketlerinden anlaşılır ama umarım açık sözlü olur ve yaşamışsa bişeyler anlatır.

Kızlar Ne Diyor 5

• biz ele ele tutusuyoruzz okdr =)

0|1
    0|0
    • Sarılma olmuyor mu? Ya öpüşme? Kaç yıldır berabersiniz? Sarılmanın ardından öpüşmenin geldiğini gördüm dışarıdaki sevgililerden. İnsanın gözü önünde utanmadan öyle davranıyorlar, ben utanıyorum görünce. Bakma demesin kimse bakmıyorum zaten...

• Helal olsun senin gibi kıza. Allah seni tüm kötü niyetli insanlardan ve kötü şeyler yapmaktan korusun :)

• aminnnnnnn yaa saoll senidee :D

• Böyle devam edin, evlendikten sonra da birbirinizi aldatıp mazeret olarak "hiç birşey yaşamamıştım merak ettim" dersiniz.

0|0
    1|1
    • demekki senin cevrendikler böyle herkes bunu yapicak diye birsey yok ille evlenmeden önce daldan dalamami konmak lazim bu nasil bir mantik,

• Yaşayacağını yaşamıştır artık yapmaz avuntusu olabilir.Aman.. yapan da buluyor bir mazeret yapmayan da insanları çözmek zor Allah herkesin gönlüne göre versin ne diyeyim.

• Amin. Ben de bir erkeğim ve çevremdeki evlilerin de neler yaptığını biliyorum. Dediğin gibi Allah herkesin gönlüne göre versin.

• her anlamda bakire beklememelisin bence, beraber olamıslarsa bile en azından elini tutmus sarılmıs ya da ne bileyim öpüşmüşlerdir. bu arada bir nevi de cevap vereyim bende bakireyim ve sevgilim de oldu O:)

0|0
    0|0
    • Neden her anlamda bakire beklememeliyim? Ben böyle kalabildiysem böyle olan biri de olmalı dünyada. Sen sanırım bu dediklerini yaşadın. Etrafında da mı yok hiç sevgilisi olup da yaşamış olan?

• bu karsındakine güvenle alakalı degil mi sence? en azından ben böyle düsünüyorum, tabi k i insanların yasama tarzları ve düsünmeleri kısaca yasayısları farklıdır, saygı duyarım. umarım en kısa zamanda aradıgın birini bulursun:)

• Amin. Sen de inşallah :)

• evet telden tele devam etmiştik ılktı bitirdim bugun iyikide goruşmemışım bitirmişim diyorum

0|0
    0|0
    • Başka kimse olmadı mı ve ne kadar sürdü?

• Amin. Hepimiz inşallah.

• amiin

• umarım yoktur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bence normal bi arkdaş qibi davanmaya dewam et eğer ciddi düşünüyorsan tabi bence böyle deewam et sakın öpüşme vs falan yapma fazla oratlıklarda dolaşmayın evlendikten sonra istedigini yaparsın sonra.d;)

0|1
    0|0
  • Ben varım. Hiç elletmem kendimi.

0|1
    0|0
  • cinsel bişeyler yaşamamış olabilir ama elele tutuşma sarılma ve öpüşme olur haliyle sevgili bunlar kanka değil.

0|0
    0|0
    • Bir de şu açıdan bakalım; nasıl öpüşebilirler, haliyle karı koca değil bunlar!

• hiç evlenmedim çok kişiyle öpüştüm. herkesin yaşam tarzı farklıdır en iyisi bunu kendisine sormak bence en sağlıklı cevabı ondan alırsın.

• Haklısın ama öncesinde sitenin hanımlarından bir görüş alayım dedim. Sonuçda yalan söyleyebilir, daha tanımıyorum kendisini...

• bakir ile bakire xx\xx\2012 tarihinde bakirepakize yalısında evleniyorlar. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız efenim..

0|0
    0|0
    • Dalga mı geçtin bilmiyorum ama komik olmuş :) Eğer dalga geçtiysen, lütfen insanların düşüncelerine saygı duy. En azından her haltı yiyip de el değmemiş olsun diyen haksız beklenti içinde olanlardan değilim...

• dostum bir kaç senelik bi ilişkide tamam hadi cinsellik belki olmaz, ama sarılma ,öpme falan illaki olmuştur..

0|0
    0|0
  • dun bırıyle tanıştım ayrılırken dudaklarıma yapıştı şimdi onun yanına gıdıyorum gece bırakmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...