Bir erkeğin farklı tercihleri olduğunu yani homoseksüel olduğunu nereden anlayabiliriz?

Geçenlerde İstanbulda bir yürüyüş olmuş. Biz Gay'iz eşcinseliz ama aranızdayız haberiniz yok kendimizi saklıyoruz demişler. hatta hiç ummadığımız kimseler bile olabilirmiş. bu konuyu gerçekten merak ettim. çünkü çevremde bazı tabirlere uyan kimseler var.

Güncellemeler:
sorumu yanlış anlamayın lütfen sadece nereden anlarız diye soruyorum. sizce bu bir hastalık mıdır? buarada ben bir bayanım ama bir iki samimi arkadaşımdan gözlemlerim var merak ediyorum
peki arkadaşlar birşeyi daha merak ediyorum diyelim ki bu kişi gay ama bir bayandan da hoşlanabilir mi sürekli bayanlarla adı anılır mı? topluma kendini kabul ettirebilmek için böyle girişimleri olur mu

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• tipine baktığında taş gibi erkek dersin ama tercihi gay olabiliyor görünüşten anlayamazsın tanıman lazım

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• toplumda oldukça fazla sayıda gay vardır,bagzıları kendini saklamaz,ama saklıyan kesim okadar çok varki tahmin bile edemessin,görünüşünden konuşmalarından anlaman hiçde mümkün degildir,bir anımı anlatayım odıukça kariyerli bir arkadaşım var yakışıkıda kızlar hiç rahat brakmaz,asansörde felan sıkıştırırlar,ama malesef gay erkeklerden hoşlanıyor,hiç ihtimal vermediğin kişiler bile gey olabiliyor,

0|0
    0|0
    • iki cinsiyetten de hoşlanan olabilir mi? mesela siz bir bayansınız sizi seviyor ama bir yandan erkeklerle çok takılıyor arkadaşlarıyla gizli şeyler yapıyor.

• işte 0-6 yaş eğitimde çok önemli

• ewet bencede çünki çocuk bilin ç altın birço şeyi yerleştiriyor bu yaşlarda farkında olmadan

• görünüşten anlayamazsın benım bı arkadasım var baya bi maço ama eşcinsel :) kendımden beklerdım ondan beklemezdım lan :)

0|0
    0|0
  • anlayamazsın. ama erkeksi hareketleri olmazsa anlaşılabilir. erkeklerle çok içli dışlı olmak gibi. kızlardan uzak durmak. peki lez çokmu türkiye de ben de sorayım

0|0
    0|0
  • escinsel bir kisi bunu acikca soylemeden bilemezsin. illa ki feminen gorunen kisiler degillerdir. sor arkadaslarina acikca, ne var ki o kadar samimi isen?

0|0
    0|0
    • evet feminen davranan bir arkadaş var çokta iyi birisidir kızlarla çok iyi arkadaş olur ondan merak ettim

• bide bunların evlenip çola çoçuğa karışanları varmış yaa

• belki adam biseksueldir.

• ben de gözlem yapıyorum ama anladığım falan yok.çoğu normal erkek harekatleri yapıyor.

0|0
    0|0
  • herşeyi söyleyemiyorum burada

0|0
    0|0
  • götüne şaplak at

0|0
    0|0
  • beni arkadaş olarak ekler misin?

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• soru: "bu hastalık mıdır"?

cevap: değildir, tıbbi/psikolojik açıdan hastalık olarak kabul EDİLMEMEKTEDİR.

soru: nasıl anlarım?

cevap: onlar sizin heteroseksüel oluşunuz için "nasıl anlarım" diyor mu? demiyor. kimisi efeminedir kimi erkeksidir. bunu anlamanın bir işareti yoktur. eşcinsel olmayacağını düşündüğün biri bile eşcinsel olabilir.

soru: bayanlarla ilgi duyar mı?

cevap: biseksüelse duyar. erkek eşcinselse duymaz. lezbiyense duyar. fakat erkek geylerin genelde daha çok kadın arkadaşı olur.

0|0
    0|0
  • feminen tavırlardan belli olmaz. çok erkek gibi görünüp homoseksüel görünen, ve neredeyse homoseksuel olduğuna yemin edebileceğin insanların da heteroseksuel cıktıgını görürsen şaşırma :D ayrıca hastalık değil tabiki sadece eşcinseller. normal insanlar yani.

0|1
    0|0
    • gay lar etraftan (internetti kastediyorum) görüldüğü kadarı ile aktif veya pasif olabiliyorlar. aktif olanlar belki feminen görünmeyebilir ama el ele tutuşup gezenlerin mutlaka birinde bir kırıklık olduğuda net şekilde görülüyor. yüzlerinde tek tüy bile yok, kaşlar alınmış, giyim tarzı, yürüyüşü vs. vs. sokakta gördüğünüzde anlamamak elde değil diye düşünüyorum.bunun yanında homoseksüel ilişkiyi kendi fikrimce hiç tasvip etmiyorum.

• feminen derken hafif bir feminenlikten bahsetmiştim yoksa açıkca belli olanlar da var tabi. tasvip etmek yada etmemek onları yargılamak bana düşmez. hayatlarını diledikleri gibi yaşama hakları var.

• e.o. Yanılıyosun a p meselesi değil tarz meselesi.hem a hem p olanlar var misal.

• evet adı kadınlarla geçebilir.komplekslerineden anlayabilirsin.tiksindiği şeyler insanları ele verir.

Neydi okulda işte mecliste eşcinseller her yerde mi diyorlardı?

0|0
    0|0
    • aynen öyle diyorlardı

• bu arada cevapta kompleks falan...onlar gizli eşcinseller içimün.öyle gizli ki bazen kendilerinin bile haberi olmuyor.

• yok eçcinsel gördüm ama gizlilleri merak ediyorum

Yükleniyor...