Vücudumla ilgili nasıl özgüven kazanırım?

selamlar.bir süredir birisiyle yakınlaşıyoruz ama ben kendimi hep geri çekiyorum.çünkü vucuduma ozguvenim yok.tüylenme problemi yaşıyorum ne kadar alsam şu bu yine de kurtulunmuyor yani.biraz göbeğim var ama fiziğimi çekici bulurlar genelde.göğüslerimde ve çena altımda tüylenme var göğüslerimi alıyorum yine de pürüssüz olmuyor.büyüklükleri iyi ama utanıyorum öyle tüy köklerini görüp beğenmezse diye.mesela kalça üstümde felanda var alıyorum ama öyle süper pürüssüzlük olmuyor.hormon bozukluğum yok ama durum bu maalesef.bende onu çok istediğim halde kendimi geri çekiyorum durmadan hep utanıyoruö.oda anlam veremiyor bukadar utangaç olmama.bu konuda psikolojimi rahatlatıcak sözler duymaya ihtiyacım var :( hep o tvlerde gördüğümüz imaj yüzündenmi böyle kendime haksızlık mı ediyorum:( bakıyorum heryeri yağ selülüt içinde olanların deli gibi seks hayatları varken ben kendimi kasıyorum beğenilmiycem diye:(

0|0
414

En İyi Erkek Görüşü

• Evet ne yazık ki, hep o tvlerde gördüğümüz mükemmellik yüzünden. Sana bir şey söyliyim doğallık en güzelidir. Söylediklerinde abes ya da rahatsız edici bir şey yok aksine biraz tüy oldukça ilgi çekici :) Çok ciddiyim önemli olan fiziğinin düzgün olması. Biraz tüyden kimse rahatsız olmaz, görmez bile. :) Aksine bu senin oldukça baskın bir karakter potansiyelinin olduğuna işarettir. Birlikte olacağın adamı son derece memnun edeceğine eminim.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu kadar evham sağlığa zararlı. En kolay yolu seçip, kadınlığını fırsata dönüştürerek mutlu olmak yerine, en zorunu seçmişsin. Kendine yazık etme. Relax olmayı dene, emin ol kadınlığını hissedip, çok mutlu olacaksın.

1|0
    0|0
  • hemen her kadında olan şeyler.diğerlerine bakarak kendini iyi hissedebilirsin.

1|0
    0|0
  • iki bira çak gerisini doğaya bırak

1|0
    0|0
  • Sanırım çok hoş bir kızsın ve erkeğin seninle sevişirken dur bakalım nerelerde tüylenme var diye düşünecek zekayı kaybeder senin gibi bir şey karşısında ve seviştikten sonra sorsan haberi bile olmamıştır emin ol.

1|0
    0|0
  • Cinsel Yaşam bunun neresinde var Türkçesi olan beri geldin :D umarım heryerini tüy basar

1|0
    0|0
    • kendi yaşıtın bunu olgunlukla karşılamayabilir ama senden olgun biri sorun yapmaz bilgine ;)

• rahat ol seks esnasında çokta umursanmaz.. hem sevişeceğin insan her şeyiyle mükemmelde ondan mı çekiyorsun kendini boşver..

0|0
    0|0
  • spor yap bence kanks

0|0
    0|0
    • tamamdır zaten fena değil fiziğim tüylenmeyi dert ediyorum onuda aşmaya çalışçam

• Bana şunu açıklarsan sevinirim. Kızlar hep aynı dertten yakınıyor ama bundan 10 sene önce lazer epilasyon falan yoktu tahminen ona rağmen böyle pürüzsüz tenler vardı yani yapan nasıl yapıyor? siz yanlış bir şey mi yapıyorsunuz ben anlamıyorum.

0|0
    0|0
    • genetik.bazı erkekler de mis gibi ona bakarsan

• nerden biliyim veblen teorilerinden sor daha iyi anlarım:D

• hahah :D Veblen etkisi nedir açıklayınız :)

• neden bu kadar takıyorsun ki sende bir şeyler öğren seni seksi gösterecek seks yaparken çocuk farkına bile varamasın tüylerin

1|0
    0|0
    • var mı bir önerin:)

• izlediğn videolardaki taktikler işe yaraya bilir

• esmer misin?

0|0
    0|0
    • tenim koyu değil pek ama saçım siyah

• kasma bu kadar ya rahat ol bundan bsey cıkmaz o zaman saclarından da ıgrensn olrmu oyle sey rahat ol :)

1|0
    0|0
  • Bulmuş'ta kılsızını'mı isteyecek bir şey olmaz sıkıntı yapma..

1|0
    0|0
  • okurken midem bulandı iğrenç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• lazer yaptir

1|0
    0|0
    • tüylerim ince o incelere yapılmıyor.bacak genital kolaltına yaptırdım zaten

• o zaman sorun etme ince herkeste var ya=)

• sende yakınlaşacagn zaman tüylerini al çok abartmışsn. sürekli al alışkanlk yap

1|0
    0|0
    • ya zaten bacakgenitalkolkoltukaltı falan alıyorum yani ama heryerimi de alamamki

• bacak ve genitale lazere gittim oralarda sorun yok kolu da aldırıyorum.ama göğüslerimde kalça üstümde boynumda falan çok açık renkli ama yaygın tüyler var :/ neyse ya amaa beğenmezse de zorla değil :D

• ee sorun etme onları sende bir tuhafsnz ha :D

• Tüylenme sorunu yaşayan çoğu bayandan birisin, bir tek sende olmadığını düşün ve cinsellık sırasında öyle şeylere dikkat etmez kimse pek beğenilmiceksin diye bişey yok. Aynı senin gibi problem yapıyodum bir zamanlar kendime ama artık yapmıyorum vucudumla barışığım sende kendini kasma.

1|0
    0|0
    • çocuktan çok hoşlanıyorum ama buluşmak bile gelmiyor içinden suratıma dokunsa bile rahatsız oluyorum :/

• evet ya kaç kere test yaptırdım genetik diyolar

• anladım. dediğim gibi bu kadar dert etme kendine bunu, bir tek sende değil çünkü

• bakıyorum heryeri yağ selülüt içinde olanların deli gibi seks hayatları varken ben kendimi kasıyorum beğenilmiycem diye

bak bu cümlede herşeyi açıklamışsın. hem erkekler yakınlaşma sırasında ufacık tüye dikkat etmezler. normal şekilde temiz olsun yeter kasma kendini.

1|0
    0|0
Yükleniyor...