Cinsel organ temizlenmeli mi?

kimisi onun kendi temizlik mekanizması var bırakın kendi haline diyor kimsi özel ph değeri ayarlı jeller var mutlaka yıka diyor.
ikiside aklıma yatmıyor.

jelle temizleyecek olsam sadece dudakların arası, dış yüzey temizlencek sanırım içeri kaçmadan nasıl olcak o iş? illaki jel ya da su kaçacak?

orayı bir kenara bırakırsak bir de arka taraf var... sanki koku ekşimsi bir koku yapıyor gün içinde terle karışık gibi. banyodan banyoya suyla yıkayınca olmuyor geçmiyor sanki o koku. . hoşlanmıyorum. sabunla yıkasam ne olur?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Yok temizleme
    Örümcek ağları falan bağlasın
    Çok seksi oluyo
    Gizemli

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Şöyle ki vajinanın içini yıkamak yanlıştır, iltihaplanma yapabilir, iç taraf kendisini her türlü kimyasaldan daha iyi temizler onda sıkıntı yok ama dış kısımlar ve arka kısım antibakteriyel sabunlarla yıkanmalıdır. Kokulu duş jelleride olur ama önemli olan bunlara alerjik bir bünyenin olmaması normal sabunlar kuruluk yapacağı için çatlamalar yapabilir, antibakteriyel sabunun nemlendirici özelliği bulunur. Ve belli cilt kremleride gün içersinde terlemeye bağlı koku oluşumunu önler, gün sonunda banyoya girip o bölgeyi yıkamak en temiz sonucu verecektir.

1|0
    0|0
  • Her tuvalete girişinde bol su ile yıka peçete ile durula aslında vakit namazlarında abdest almadan öncede o yerleri temizlenmeli banyoda ise sabun jel kese tercihinize göre temizleyin koku yapmaması için dediğim gibi her tuvalete gittiğinizde bolsu ile yıkayın ve durulayın peçete ile.

0|0
    0|0
  • Arka taraf için sebamed likit ön taraf için intim losyon kullan iç kısımlara girmeden.

0|0
    0|0
  • Banyoda/duşta sadece suyla yıkandığını ilk kez senden duyuyorum sabun ya da duş jeli kullanmadan nasıl temizlenebilir orası?
    Şimdi yaz geldi yürüyorsun terliyorsun doğal olarak ayrıca sizde akıntı tarzında şeylerde oluyor suyla temizlenir mi sence pes!

1|0
    0|0
    • duş jeli olmaz zaten yakar o özel jelleri var.
      suyla olmuyor diorum bnde zaten.

• Nasıl yakar ilk kez senden duyuyorum ben? yara olsa anlayacağım ama ne gördüm ne işittim yaktığını eğer sende durum böyleyse doktora gitmelisin.

• Dısını temizle mutlaka düzenli olarak, icinde işin yok, Karışma birsey vs sokma temizleyecegım diye..Arka tarafı sabunla yıkasan sorun olmaz, ön tarafıda..Içine dokunma, o temizler kendini..İsın dış kısmı ile senin.

0|0
    0|0
  • sabunla yıkama kuruluk yapar <3

2|0
    0|1
  • erkek olsaydın böle dertlerin olmazdı:)

1|0
    0|1
    • çok isterdim erkek olayım diye ama bana sormadılar dünyaya gönderirken :) default ayarı bu, kabullencez mecbur.

• erkek o lmakta kolay değil ama göründüğü gibi cem yılmazın dediği gibi :)9999 fazla heves etme

• ok.

• ne güzel tarifler onlar öyle gelip ellerimle yıkayasım geldi :P

0|0
    1|1
  • sabun kaçmasın sonra gtüne :D

0|0
    0|0
  • Yuhhh kardes

0|0
    0|0
  • bence çok hijnenik olmalı. gerekirse jel lerle ble yıkanmalı

0|0