Sanırım hpv virüsü taşıyorum. Bunu ilişkiye girdiğim kadınlara nasıl anlatırım ki, önlem alsınlar?

Hpv virusu anal yoldan iliskiye girmek ile bulasabilen bir hastalik turu, aslinda ben de yeni ogrendim.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Gecmis olsun da insanlarin sagligiyla oynama 3-5 dakikalik zevk icin. Cinsek yoldan hemen bulasir tebriri varmi bilmiyorum ama insanlarin hayatini riske atmaya degmez.

0|0
    0|0
    • Yok zaten oyle bir durum yok, ne zmn kaptigimi bilmiyorum ama o arada iliskiye girdigim arkadaslarima haber vermek istiyorum varsa bir onlem alsinlar diye

Kızlar Ne Diyor 2

• Ara anlat böyle böyle de, ne var bunda bilmemeleri daha kötü olur onlar için.

0|0
    0|0
  • Geçmis olsun ya da oh iyi olmus al sana pis analar :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Önce test yaptır arkadaşım, insan hayatı ile oynanılmazzz, sonra tedbirleri doktor anlatır zaten

1|1
    0|0
    • Ben ne zmn kaptigimi bilmuyorum cunku gizliymis, asiri stresten dertten falan gunnyuzune cikiomus sanirim benim de ole oldu, eger ben bu arada tasiyici isem, o arada iliskiye girdigim kisilerede bulasmis olabilir, bunu onlara haber vermeliyim ama nasil

• önce emin ol , kimseyi paniğe verme, daha sonra ilişkiye girdiklerine haber ver test ettirsinler, onlarında başka ilişkileri oldu ise, onlarda öğrenmeli

• kaybettiğin her dk
      başka birinin hayatını karartabilir, bu yükün altından kalkabilir misin?

• bence vakit kaybetmeden anlat onlara, belki sana kizacaklar küfür edecekler ama onlarin sagligi icin o küfürü hakareti duymaya deger

0|0
    0|0
Yükleniyor...