Bikini bölgesindeki tüyler ve erkeklerin görüşü..?

.. nedir. Sonucta agda yapmak için 1 ay beklemek gerek ve bu sürede tek tük sonra hepsi çıkıyor bu durumda cinsel ilişki nasıl oluyor garipser misiniz :/

Güncellemeler:
Soru konudan baya uzaklaşacak ama evde de prezervatif vardı yanında yokmuş vereyim mi dedim buna takıldı sende ne işi var diye :/ . ya ben senin cüzdanında durana ben birsey diyor muyum?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• hiç bir insanı garipsemem.bole özel durumlar yadırganacak ve ayıplanacak durumlar değildir.cinsel ilişki anında görsem tepki göstermem.sevgilim veya partnerim olan bayan incilmesin kırılmasın diye belli etmem düşüncemi ve tepkimi.bizde o anda temiz ve bakımlı olamayabiliriz bizde hazırlıksız olabiliriz.

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum hatta temizse hoşuma bile gider tüylerin olması ama karşındaki öyle olmayabiliyor :/

• Umarım, teşekkürler :)

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Çok uzun olmadıktan sonra sorun yok.

0|0
    0|0
  • ben garipsemem umrumdada olmaz he temız olsa tabıkı daha ıyı olur sonucda agızıma yuzume gelecek fakat temız olmasada problem yok koku olmasın yeterlı :D he baktım gercekten uzamış o zaman örerim ucuna boncuk takar renklı renklı boncuklar haha

0|0
    0|0
  • kıldır tüydür, bunlar hoş şeyler değil tabi ama mevzu sadece kıl, tüy ve kondom mu? sağlıklı bir ilişkide kıldan tüyden mevzular sorun edilmez, sevişilmesi lazımsa her şekilde sevişilir.

0|0
    0|0
  • ya ben senin cüzdanında durana ben birsey diyor muyum? adlı, yıkık Türkçe cümleyi okuduktan sonra soruyu cevaplama hevesim kaçtı :D

0|0
    0|0
  • itici bence çok :S

0|0
    0|0
    • napcaz peki jilet yapayım sakal gibi çıksın?

• tüğsüz sefiom ben oda sizin sorununz :D benmi gelip alayım?

• o konuma gelmişiz.kıldan tüyden sorun çıkarmam:))

0|0
    0|0
  • bende condom çıkarıp verse çıldırırım sinirden, ilişkiyi bitirebilirim hatta.. tek gecelik vs falan ise sorun etmem, ama zaten tek gece vs olayına karşı olduğum için bunu cevaplamaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • temiz tutun kıllı olunca tiksiniyorum

0|0
    0|0
  • İlişkiye gircen oranı mı hazırlıyosun?

0|0
    0|0
    • yav he he sende bunu düşün 31 çek

• ya meraktan ya...

• Anladım hatun

• garipsemeyiz yalarım onları :D nefes alsın hertürlü giderr.

0|0
    0|0
  • ya ne fark eder cıksın da tahrık eder beni

0|0
    0|0
  • aşırı kıllı değilse ben garipsemem bir de bazıları kıllarını şekilli aldırıyor şekil bıraktırıyor bikini bölgesinde o niye o anlamadım ben onu hiç :)

0|0
    0|0
  • ilişkiye girceğinde bişiler yap temizle yani :D ama ben çizgi şeklinde şekilli bırakılmasından yanayım :D

0|0
    0|0
    • ama aslında tüylü daha tahrik edici oluyo

• İnsanların kendi tercihleri evlilik yaşı büyüdükçe aklı başında bilerek isteyerek cinsel hayat yaşayan insanları sorgulayamayız sadece saygı duyarız gerçekten bakirsen hak ettiğini bulursun umarım ama senin gibi düşünmeyen insanlara lanet yağdırmaya gerek yok.

• tercihleri ama şunu unutma modernleşmek adı altında kültürümüz yok oldu... ve seks sadece evlendiğin kişiyle olmalı... neyse ben bişi demicem daha fazla

Kızlar Ne Diyor 1

• Uzun sure ağda yaptirinca azaliyo zaten çok cikmiyo e o an istiyorsa cikanada birşey demesin madem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...