Bekaret testi nasıl yapılır? Ücreti ne kadardır?

Bu konuda bilgisi olan var mı? Olayın iç detayını sormayın lütfen, sadece yardım istiyorum. ücret ve işlemler nasıl ilerliyor?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ozel bir kadin dogumcuya gitmenizi oneririm. sessizce hallolur. fiyati bilemiyorum ama basit bir muayene oldugu icin en luks yerde 100 tl yi gecmese gerek. ama sahsi fikrim bu tur testlerin kadini mal yerine koydugu ve gereksiz oldugu yonunde. tabi tercih sizin.

Kızlar Ne Diyor 4

• Bekaret testi için kadın doğumcu, sizin için ise psikolog öneririm.

• ben yaptirmistim, doktor eline bir masa aliyor ve deligi iyice aciyor ve icine bakiyor. 1 dk sürmüyor. ücreti bilemem :S

• sonuç ;) ?

• Sonuctan memnunum :)

• Kimsenin detay sormaya hakkı yok. Şişlide iki eşin muayenehanesi var. Ben kadın hastalığı için gitmiştim bayan çok şekerdi. Tavsiye ediyorum. Bir kaç saniyelik bir işlem acı veren bir şey söz konusu değil. Muayene ücretleri 150 lira.

• teşekkür ederim daha detaylı adres veya site vs verebilir misiniz?

• Öncekileri Göster
    • çok teşekkür ederim

• Rica ederim. Devlet hastanelerinde ücreti daha uygun olabilir. Bir araştırın.

• Kadın doğumcular bunu sadece bunu yaptıran kişiye söyler 3.şahsa bilgi vermez adli olaylar dışında ücreti normal bir kadın doğum muayenesi ayrıca zar güvenirlik ölçütü değildir spor,bisiklet,darbe,küçük yaşta düşmeler sonucu da bozulabilir şlla ilişkiyle bozulacak kadar korunaklı bir yerde değil vajina girişnin 2-3 cm gerisinde hemen darbeyle çok çabuk bozulabilir küçükken oraya dokunmak ya da bir şey sokmakla küçük çocukken bu yüzden zara itibar etmeyiniz ben tıpta okuyorum sizi elimden geldiğince bilgilendirdim

• normal bir kadın doğum muayene ücreti ne kadar?

• Öncekileri Göster
    • çok bilimsel ve eğitici olmuş, açıklamalarından dolayı tebrik ederim

• teşekkür ederim erkekler bilmiyor çoğu şeyi kızlık zarı çok geride ve ilişki dışında bozulmuyor sanıyorlar kızların işi ne kadar zor korumak derdi yanlışlıkla bozdum diye psikolojisi bozulanlar var eşime nasıl açıklıcam evlenince diyenler erkekler de şüpheci

Erkekler Ne Diyor 2

• Jinekolojik muayene ücreti kadardır.

• o degılde kımı gotureceksın bılemem ama goturdugun kısı sizin deyımınızle temiz cıkacarsa yuzune nasıl bakacaksın ? yada yıne sizin deyımınızle kirlenmiş cıkarsa ne olacak ? omur boyu suclu gozuylemı bakacaksın yada oldurecekmısınız ? boş iş bunlar

Yükleniyor...