Buna benzer bir şey yaşayan var mı?(kadın hastalıkları)?

merhaba adetim şu an 10 gün gecikmiş durumda aynı zamanda tarlusal kullandım ve bugün bitişinin 4günü.dün gebelik testi yaptırdım negatif çıktı.ardından doktora gittim.doktor ultrasonla baktı bir şey gözükmüyor dedi.Rahim duvarın 6mm olmuş 10 mm olması gerekiyor regl için dedi ve renkli ultrason istedi.benim bu kadar telaş yapmamın sebebi de bugüne kadar adetim en fazla 1 gün gecikti. ama renkli ultrasona gidemicem sınavım var o saaatte. buna benzer bir şey atlatan var mı? bu arada 2 haftadır hamile miyim diye içiim içimi yiiyordu çok stresliydim ama sonuçta öss atlatırken çok daha stresliydim ama böyle bir gecikme hiç yaşamamştım.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• hacım duzensız aralıklarla seks yaparsan ya da sende polikstik over sendromu var bu yasmın kullan kıla al kıllan bıraz gecer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• tarlusalı zaten önceden beridir var olan düzensiz adet görmen nedeniyle mi kullanıodun yoksa sadece korunma amacıyla mı? vucudunda kıllanma kilo alımı sivilce cıkması gibi şeyler var mı daha önceden bilinen kadın dogumla ilgili bir hastalıgın var mı

0|0
    0|0
  • Korunmasız ilişki oldu mu peki?

0|0
    0|0
  • Bence bir şeyin yok, şu gireceğin sınavın stresinden geçirmiştir adetin.

0|0
    0|0
    • o girdiğim sınav 3 yıl önceydi :D

• Eee ulrsona sınav yüzünden giremiyorum demedin mi?

• Prezervatif kullanmamanın veya D.K. Hapı kullanmamanın zararları. Hamilesin 2 hafta sonra belli olur :)

0|0
    0|0
    • kan testi ne demek biliyor musun? :)

• ayyy yoruldum valla ha

• hamilelik belirtileri canım ya :) bak hemen yoruldun da. Kesin var bişe.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...