İlerde nemfoman olur muyum?

Arkadaşlar, ben bakireyim yani kimseyle hiçbir şekilde tensel temasım olmadı bugüne kadar, doğru dürüst sevgilim de olmadı çünkü hep zamanı var diye geçiştirdim.

Buna rağmen son bir yıldır bir sevgiye muhtaçlık değil de cinsel temasa muhtaçlık gibi birşey var bende. Bi kere her gördüğüm erkeğe (eğer çocuk veya yaşlı moruk değilse) evli bekar ayırt etmeksizin potansiyel partner gözüyle bakıyorum, sokakta gördüğüm erkeklerin yüzde 90i bana yakışıklı geliyor, ama acaba sevgilim olur mu gözüyle değil de "acaba bununla sevişmek nasıl olurdu" diye düşünüyorum, sonra başka birisini görüyorum "acaba bununla yatmak nasıl" falan diye düşünüyorum. Kısacası sevgi değil cinsellik düşünüyorum sürekli, neredeyse kendime bi harem kurayım biri gelsin biri gitsin diyeceğim :D

Sırf bu yüzden aslında gelecek adına korkuyorum, çünkü şimdi evlensem biliorum ki yüzde yüz kocamı aldatırım çünkü gözüm aç :D

Sızce ilerde nemfomanı olabilir mi bende?

0|0
5|29

En İyi Erkek Görüşü

• bence evlenmelisin? Cinselliğe çok uzak kaldığın için saplantı haline gelmiş sende. evlenirsen cinselliği yaşaarsın ve gözünde büyüttügün kadar olmadıığnı anlarsın?

Hiç sevgilin oldu mu?

1|1
    0|0
    • evlenmek istemiyorum iste, cünkü 1. daha okuyorum, yasim genc ve 2. bir erkekle evlenmek demek sadece bir kisiyle yatmak ve diger milyonlarca baska erkekle prensip olarak yatamamak demek :D

• neresini sallıyorum morfeus acaba..ben psikolojik açıklamasını yaptım senin yazdıkların sadece öneri pratikte bir uygulaması yok..

• hadi abicim hadi

Erkekler Ne Diyor 28

• nemfomani olup olamayacağınızı kesitrmek güç tabi ki...Yaşınız profilinizdeki gibi gerçekten genç ise ve bahsettiğiniz gibi henüz bir tensel deneyiminiz yoksa buna sadece "cinsel açlık" diyelim... Yemek yiyince yani cinsel isteiğiniz törpülenince normale döneceğinizi düşünüyorum..kolaylıklar

1|0
    0|0
  • evlenirsen neden aldatasın? madem böyle düşünüyorsun bekaretten kurtulman lazım. ama sakın!

çoğu erkek 15-16 yaşlarında aynen böyle düşünüyor zaten. sen kaç yaşındasın bilmiyorum ama kadınlarda durum genelde tam tersi ergenlik tamamen bitince başlıyor. hiç ilişki yaşamadığın için ve malum her dizi film klip cinselliğe teşvik etitği için canın böyle şeyler istiyor. biraz daha dayan...

cinsellik için evlenme, ama bil ki evlenince bu korkun geçecek. umarım kocanla her konuda özellikle cinselik konusunda birbirinizi tamamlarsınız da ikinizi de gözü dışarda olmaz.

0|0
    0|0
  • O erkek kadın farketmez herkeste oluyor. Bir erkek mesela 1 yıl hiç bir kızla sevgili olmasın yatmasın etmesin , her gördüğü kızı arzular aşık olur. Cüzdan , böbrek al hepsi senin olsun felan.Yani ben öyle biliyorum.

Bu sevgi açlığını dindirmediğin için , baktı ki beyin sevgiyi dindirmiyorsun cinselliğe yol aldı. Bari bunu dindir be zalım vücut kaldırmıyor gibisinden.Yani sevgiyi dindirirsen korktuğun başına gelmez.Eğer yok dersen artık cisimlere ilgi duymaya başlarsın. ;) Ya da Gollom'a bile ilgi duyarsın ya da ajdar falan.

0|0
    0|0
  • erkeklerin de gözü aç 1-1 berabereyiz.normalsin bence biraz hormon dürtmüş.

1|0
    0|0
  • Bul birini seviş kurtul yaa

1|0
    0|0
  • kafayı şeyle bozmuşsun zaten ortam abaza dolu sen bi inşşattaa falan gir amelelere güzellik yapmış olursun topluca doyuyrurlar seni :)) yoksa ifla olmazsın sen

0|0
    3|0
  • yaşında çok ileri değil. bence hormonal bişey. şimdiye kadar sevgilin olmadığından ibreler tavan yapmış:D

0|1
    0|0
  • bence nemfomansın.Ben de doyumsuz bir erkeğim.özelden mesaj yaz tanışalım.seni dünyanın en mutlu kadını yapayım.Bağlanmak yok,aşk yok sadece seks

0|0
    0|0
  • kendini bi bıraksan ortalıgı sallıycak gibisin :)

0|0
    0|0
    • birakmamaya gayret ediyorum ama iste zor...spor salonuna gidiyorum ve orda o kadar atletik vücutlu cekici erkegi bir arada görmek ve yanlarindan transit gecmek beni mahvediyor :D

• sende beni birseylere davet etmeye meyillisin gibime gelior :))

• yok canım şurdaki iki çift sözle etmem hemen :D

• gözün aç ama şu an için. çevrendeki insanları, neler yaptıklarını vs. görüp böyle bir arayış içinde olman anormal değil. istediğin biriyle bunu deneyimlemen de anormal olmayacaktır. ileride düzenli bir cinsel hayatın olduğunda ve yaşın da ilerlediğinde bu dürtülerin zayıflayacaktır.

0|0
    0|0
  • tek yol masturbasyon !

0|0
    0|0
  • sen şimdiye kadar sabretmişsen sağlamsın o sadece ulaşılamayan arzu ayrıca bayanları bilmem ama erkeklerin çoğu zaten öyle düşünür ama sadece düşünür

0|0
    0|0
  • ne yapacaksan evlenmeden önce yapıp bitirmelisin, aksi halde evlendikten sonra pek mümkün olmayacaktır :D

0|0
    0|0
  • Bende hiç yaşamadım ilişki ama böyle bişey de yaşamadım.Bence evlenmen gerek diye düşünüyorum.Ayrıca hastalık falan olmaz rahat ol yaşının vermiş olduğu tepkiler .

0|0
    0|0
  • bunu bi erkek yazmış olsa abaza derdim,bi kız yazmış e yine abazamsı diyorum:D gel özele konuşalım psikologg.dd

0|0
    0|0
  • Erkeğini ilerde aldatacak kadar açsan , şimdiden doyurmalısın kendini.Belki penis görmekten bıkarsın :p

0|0
    0|0
  • :) Bi senin gibi sevgilim olmadı gitti sevgilimden bir senedir istiyorum yok diyo :D neyse valla sen kudurmuşsun orası kesin mastürbasyon felan yap tatmin et kendini

0|0
    0|0
    • yetmiyor bana iste o, düsünsene tramvayda gidiyorum mesela yakinimda duran bir erkegin dudaklarina yapismak istiyorum, ama bunu yaptiktan sonra gülerek gecmek istiyorum, ciddi birsey olmasin istiyorum...manyak miyim acaba :D

• Kesinlikle teşhis konuldu manyaksın :D hemde ileri derecede :)

• bence bir uzmana başvurmalısın. burdan böyle saşma sapan yorumları okumakla zaman kaybetme.

0|0
    0|0
  • keşfedilmesi gereken ne cevherler varmış

0|0
    0|0
  • kudurmusun ben sence acil evlen yada kızlık falan takma bul birini kudurmadan :D

0|0
    0|0
  • nemfomani olursa ileride o zaman günlükde tutmaya başlarsın ...

0|0
    0|0
  • belli olmaz ama şuan doyum için birçok kişi ile birlikte olabilirsin.

0|0
    0|1
  • o hepimizin hastalığı çağın hastalığı arkadaşım:))

0|0
    0|0
  • neden yıllarca kendine böyle ezyet ettınkı arkadaşım.neden kendini bu kadar kastın

0|0
    0|0
  • cinsel saplantılar oluşmuş sende

0|0
    0|0
  • ankaradaysan eğer bana mesaj at :D :D

0|0
    0|0
  • ben doyururum seni :P

0|0
    0|0
  • nefsine hakim olmaktan başka çaren var mı ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• canım kndine hakim ol bi kız olrk bunu öneriyorum bi kızın bakirelği temiziğidir

1|0
    1|0
    • belki de cinsellige yasak gözüyle bakmak zorunda oldugumuz icin bu kadar cekici geliyor :S ne yapicam sasirdim valla

• bncee biraz daha öncedne ypıqın gibii zamanı var de ''evlenince mesela ''

• ver kurtul :)

• Olur öyle dönemler korkma sevgilin olsun geçer.

0|0
    0|0
  • ilerde pişman olacağın şeyler yapma derim ben

0|0
    0|0
  • Bir sevgilin olsun biraz doy cinselliğe. Bakalım devam ediyor mu.

1|0
    0|0
  • bir ara bende öyleydim :D hayallerimde rüyamda hep 3 5 erkek görüyodum :D düzenli sevgilin olunca emin ol geçiyo :D :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...