Gay insanlar size de garip gelmiyor mu?

Kalın erkek sesl ibirisinin kadın gibi konuşması gerçekten çok garip. birde kadınsı haller içnide olması. Bu insanların kendi tercdihi saygım var ama bana garip geldiğini söylemek de benim hakkım.

Sizce nasıllar?

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

• Antalyada Lara'da 3 ay kadar kaldım ve travesti doluydu (gay in bi üst modeli:D) orda şampiyon kokoreç diye bi yer var bilen bilir. travestinin biri oturmuş ama harbi hatun gibi olmuş. telefonda ince sesle erkek bi sevgilisiyle konuşuyor. tro "tamam aşkım öyle olsun aşkım" derken bi kızdı sesi bi kalınlaştı "senin ben ananı avradını..." saydırıyor. kokoreç elimde hesabı verdim çıktım:D ve evimin önünde mınçıkalı kelebekli çok travesti vardı. bi süre sonra alıştılar bana tabi ben işime bakıyordum. baba naber ya falan demeye başladılar. herşeyden önce saygıyı bildim...

0|0
    0|0
    • en iyi cevap olabilir. özenip yazmışsın ve gaylerle bir süre birlikte olmuşsun. deneyimlerini paylaştığın içni teşekkürler..

Erkekler Ne Diyor 10

• Erkek gibi konuşan kızdan da kız gibi kırıtan erkekten de hazetmem. Ha ne yaparlarsa yapsınlar, beni enterese etmez. bana saygı duymak zorunda değiller, iplemiyorum

0|2
    0|0
  • Gay , travesti diye ayrım yapmam ne de olsa onlarda insan derim ama şöyle birşey var kadınlar gay kişilere daha çok güvenir diye biliyorum daha rahat olur felan , acaba totoşuma bakıyor mu onun yanında güzel gözükmeliyim felan demez.Ya da yemek yerken yanlışlıkla yemek ağzından fırladı utanmaz yaani rahattır. Yanlış değilimdir umarım.

0|0
    0|1
  • Allah kimseyi şaşırtmasın demek lazım :)

0|1
    0|0
  • travestiileri gördükten sonra gayler normal gelmeye başladı

0|2
    0|0
  • gaylar genellikle çok yakışıklı adamlardan olur. ama tabii çok tipsizlerden de olur. erkeksi davranışları olmayan erkeklerden olur. genellikler kadınları pek sevmezler. bu tip insanlardır.

0|0
    0|1
  • walla seks hayatlarını bilmem ama sohbetlerine bitiyorum

1|0
    0|1
  • gay arkadaşım olmasını isterdim

0|1
    0|1
    • Bir tanesiyle karşılaşdım off saçlara bak kaya gibi diyerek başladı ben arkama bakmadım :D

• böylelerini engelle gitsin kanka dfşlkhgajdfşlhkjafh

• Garipdir ama insanların özel hayatının bu kadar önde olması yanlış ayrıca bilinmesi gereken çok şey var gayler bakımlı oldukları için iyi görünen insanlara benzerler iyi görünen insanlar gaylere benzemez.

0|0
    0|3
    • bana dislike veren kişi kimsen çık ortaya cesurca ben gayım de.

• Gdo'lu ürün gibiler

0|0
    0|4
  • yo gayet normal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• gay arkadaşım var çok kibar çok efendi hiç garipsemiyorum aksine çok rahat hissediyorum onunla konuşurken gay birinin sesi kalın erkek sesi olmaz ayrıca hormonal olarak değiştiği için incelmiştir

0|2
    0|0
  • bana garip gelmiyor ama şöle birşey görürsem garip derim link

0|1
    0|0
  • Ben bunu hep söylüyorum ama bi kez daha söyleyebilirim ki; gayleri seviyorum. Bin tane kız arkadaşım olacağına bi tane gay arkadaşım olsun.

0|2
    0|0
  • bana sempatik geliyorlar:D en azindan bana tecavüz etmiceklerinden eminim :D

0|2
    0|0
    • daha önce tecavüze uğradın sanırım.. üzgünüm :((((((((((((((((

• Korkularınızla yüzleşmelisiniz diyen doktor nerde ?

• korkunun üzerine git demiyeceksin bana umarim xD

• benim en eski arkadaşlarımdan biri gay. 1. sınıftayken anlamıyorduk tabi ki ama sonuçta içten gelen birşey. ben ona tanıklık ettiğimden ötürü biliyorum ki bu bir sapkınlık değil doğuştan gelen birşey bu kadar ötekileştirmemek lazım.

0|1
    0|0
  • Gay'ler travesti değil. Hepsi öyle konuşmuyor.

0|2
    0|0
  • ilk gay arkadaşlarımın feminen harekerşeri yoktu.feminen olanlar garip gelirdi.hala daha arada kendimi tutamayıp dalga geçiyorum.ama zaten o kadar da naif değiller.umursadıklarını da hiç sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • tercih meselesi saygı duyarım

0|0
    0|0
  • Hiç gay tanımadım ben ya.

0|0
    0|0
  • öpüselim mi <3

0|0
    0|1
  • o değilde hakan akkaya gaymi? çok narin konuşuyorda kendisi.ayyyy cicim nasalsın bugöööön?

0|0
    0|0
Yükleniyor...