Erken boşalma yüzünden sevişemiyoruz

Selam herkese

Benim partnerim erken boşalma sorunu olduğunu söyledi ve bu yüzden uzun süre sevişemiyoruz... İlişkiye de girmekte sanki biraz bu yüzden tereddütlü veya ilişki içinde boşalmaktan mı korkuyor. Bu olabilir mi (hani hamilelik gibi falan olmasın diye)?

ve kendisi dedi ki ilk boşaldıktan sonra ikincisi daha uzun bir süre sora oluyormuş ama benim de fark ettiğim seviştikten sonra boşalıyor ve daha sonra hemen canı istemiyor ..

Bunun için ne yapmalı?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Ya bak şimdi dediklerimi yanlış anlamayın ama kadın adamı vezir de eder rezil de demişler.

Sevgilinin böyle bir sorunu var, sen bunun için ne yaptın. Yat yatakta kalas gibi :) Sonra da erkekler odun deyin.

Kadın bünyesinde şehveti de şefkati de barındırmalı. Farzet ki evcilik oynuyorsun, yatakta oynayın işte. Beraber p*rno izleyin, kendisini kontrol etmesini öğret ona. elinle mastürbasyon yap mesela, zira genelde en büyük sıkıntı kadın ve erkekte yakalanmamak için yapılan hızlı mastürbasyonla bu tarz sıkıntıların oluşması. Alışmış kudurmuştan beter ne yapacaksın, hemen boşalıyor seninki de :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• uzun bir ön sevişme yapın. zevk için birleşmeye ihtiyacınız yok. uzun uzun sevişin değişik şeyler yapın ve ruhlarınızla sevişin.

erkek arkadaşın için de şuna bir göz at: link

0|1
    0|0
  • hülya bu çok basit bi problem olay beyinde bitiyor. bulabildiğiniz en kalın ama geciktiricili olmayan prezervatifi alın. geciktiricili asla kullanmayın, kısa dönemli çözüm olur o ancak. boşalacağı zaman çıksın, 1 dk falan beklesin sonra devam etsin, yine boşalacağı zaman bekleyim 1 dk falan beklesin. Bu şekilde 10 defa yapsın her ilişkinizde. ama burda önemli olan herşeyi onun yapması, hiç bisey yapma sen bacaklarını arala bekle :d kontrolu ona bırak tamamen. evet doğru 2.boşalmaya daha geç olur ama sırf oyle diye ilkini sallarsa erken boşalma problemi devam eder. dediğimi yaptırabilirsen problem çözülür. ama çocuğu sıkıntıya sokma sakın, azarlama

0|1
    0|0
  • Bu konuda senin yapabileceğin tek şey anlayışlı olman. Bir çok erkekte var olan bir durum zamanla aşıcaktır. Tabi kendi bu konuda geliştirmesi gerek. Bazı teknikler var bunları denemesi gerek. Boşaldıktan sonra İstek durumunu yeniden kısa zamanda yükseltmek de sana kalan bir durum.

0|0
    0|0
  • Erken boşalma sorunu erkeklerde büyük sorun bunu aşması gerek ona önereceğim şey ilişkiye girmeden önce biraz alkol alsın kesin geç boşalır. Herşey aslında beyinde bitiyor ve erkek kendini o heyecana kaptırıyor ve bir anda boşalıyor bunun için ilk önce heyecanını yenmesi gerek çok fazla heyecan yapmaması gerek. Heyecanlandığı anda dursun yada aklını başka birşeye yönlendirsin aslında internette yazılanları okuyup aynılarını unutmadan sizinle yapması gerek ozaman başarılı olur. Ikinci defa ilişkide erkek geç boşalır bu doğru fakat ikinci ilişkiye girmek için biraz zaman gereklidir. O arada siz ona varsa şöyle baklava tarzı yada bal falan yedirin mutlaka etkili olacaktır. Çünkü tatlı türü şeyler erkeğin cinsel isteğini arttırır.

0|0
    0|0
  • selam ilki olduktan sonra braz ara verin braz yatağa uzanın sohbet edin nebiliim oturup bir sigara için eğer kullanıyosanız sexsii sohbetler yani iç gıcıklayıcı şeylerden bahsedin birbirinizi tanımaya çalışın biraz zaman verin yani herşey etkileye bilir erkek bayan gibi değildir erkek üretir stres heyecan herşeyi etkiler iyi yöndede kötü yöndede...

0|0
    0|0
  • bak şimdi erkek arkdaşına söyle gitsin bu baharatcılarda felan çin topu diye bişey var heryerde bulunmaz ama bulursa ondan yesin bi kaç defa

0|0
    0|0
  • FIKRA; kadın çocuğunu dr götürmüş, doktor uzun uzun muayene ettikten sonra, kadına dönmüş ve ''soyun'' demiş...

kadın şaşırarak ''pardon,hasta olan çocuk,ben niye soyunuyorum ki'' demiş...

dr; ''bunun adam olacağı yok, en iyisi gel yenisini yapalım'' demiş...

sanırım sizinkininde iyi olacağı yok...sen yenisine bak...

0|0
    0|0
  • Eğer yaptığınız şeyi bir tutkuya dönüştürebiliyorsanız erken veya geç ne önemi var :) Merak etme biraz birlikte ilşkiye girdikten sonra zamanla düzelir. ama dedğim gibi tutku.

0|0
    0|0
  • senin osman ne hallere gelmis pehhh

1|1
    0|0
    • daha 3 gün önce ilk sevişme için hazırlanıyordu oysa ki:))

• baya hizli cikti bunlar :D

• Hay allah! Siz daha uzun süre yapamazsınız diyordum... :-))

Neyse işin başındasınız daha..

Kolay gelsin!

• Osman mı senin sevgilinin adı ?

... Seviştikten sonra osmanı yere yatıyorsun 15 dakika kadar çiğniyorsun.Biraz acı versede sonrasında gördüklerine inamayacaksın .

0|0
    0|0
  • bir lafın bir lafını tutmuo senin yaaa...Osmanda amma sorunluymus heeee kuş problem osman problem :)))

0|0
    0|0
  • senin yapacağın fazla birşey yok.bekaretini bozmaktan korkuyor anlaşılan.evlilik fobisine girmiş

0|0
    0|0
  • ilk boşalmadan sonra biraz durup erkeği tekrara harekete geçirebilirsin

0|0
    0|0
  • Erken boşalıyosa işiniz yaş. Ne yaparsan düzelmez. En iyisi terketmek.

0|1
    0|2
  • koruyucu kulanılması gerekir

0|0
    0|0
  • nasıl bir hayatın pardon hayal gücün var çözemedim =)

0|0
    0|0
  • sevişme sende hayat seksten ibaret değildir.

0|0
    0|1
  • Bencede yalan söylüyor olabilir, seni çok sevdiği için bekaretini almak istemiyor olsa gerek.

0|0
    0|0
    • aynen bende öyle yapmıştım bekaretine dokunmadım ama nolduu pekii..bi çulsuza sattı beni...

• seven dürtülür, dürten sevilir diye bi laf var fazla takma bence kafaya, onun karakteride o kadarmış işte. Eminim ilerde sana eş olmaya layık olacak birini bulacaksın.

Kızlar Ne Diyor 4

• birincisi prezarvatif takıcaksınız, ve boşalsada sen hızını kesmiceksin, yani mantıklısı bu.. en azından sure uzar..

0|1
    0|0
  • :D:D erkekleri bir bayanlar anladı onlarda yanlış anladı.. bayanları da bir erkekler anladı onlarda yanlış anladı :D:d

0|0
    0|0
  • hiç zevk vermıyor degılmı =( bızım cınsellıgımız de enfazla naz yaparsam 5 dk :(

0|1
    0|0
  • benım sevgılımde de galba yenı yenı bu durum sözkonusu cok can sıkıcı

eskıden kendını oyle bır tutardıkı 1 saat bıle tutardı yanı

artık noldu bılmem bende arastırmadayım bu konuyu..

0|0
    0|0
Yükleniyor...