14-16 yaş arasındaki cinsellik çılgınlığının sorumlusu kim?

1990'da evlenmeden cinsel ilişki çok nadirdi.2000'li yıllarda cinselliğin yaşı 18-20 oldu.2005 yıllarında 15-16'ya düştü ve 2012 yılında 12-15 yaşı arasına indi.

Bununla kalmayıp,evlerde yapılan ilişki sokaklara dökülmeye başladı.Bugün 5-6 yıldır yürümediğim Porsuk'un kenarlarında ki çimenli araziden gitmeye karar verdim.Merdivenlerden inip yürümeye başlamıştım ki hemen ilerde lise öğrencisi olduğunu düşündüğüm bir kız çocuğu ve yanında bir erkek yanından geçtiğimi bile farketmeyecek kadar delice öpüşüyordu.Biraz ilerlediğimde aynı manzarayla tekrar karşılaştım ve birkaç defa daha lise çağında ki çocukların öpüştüğüne tanık oldum.

Yürüdüğüm yerin karşı tarafına baktığımda ise bir kaç çocuğun toplanıp sigara içtiklerini,hatta aralarında para toplayıp alkol aldıklarını gördüm.Bir süre o çocukları izlediğimde 17-18 yaşlarında tahmin ettiğim bir erkek,fazla küçük bir kızı çimenlere yatırıp öptüğünü gördüm ve çocukların buna "Ooo","Vaaay be.","Canım çektii." gibisinden bağırışları vardı.

Porsuk'un kenarlarında,ıssız parklarda,ülkü ocağı dedikleri külüs evlerin içerisinde vs. küçük yaşta cinselliği,sigarayı öğreniyorlar.

Bazen diyorum ki,bunların annesi babası nerede?Çocuklarının dışarıya çıktığını biliyorlar mı?Biliyorlarsa,nerede olduklarını düşünüyorlar? Ayşe'lerde ders mi çalışıyorlar ? Yoksa kendisinden yaşça büyük birisiyle cinsellik mi yaşıyorlar?

Benimde bir oğlum var,15 yaşında.Küçükken onu sokağa başı boş salmadım zaten kendisinin kötü birşey yaptığını düşünmüyorum.Kendiliğinden İslam'a yönelip namazını eksik etmeyen bir oğlum var gurur duyuyorum ama gel gelelim oğluma kız aramaya kalksam bakiresini bulamayacağım diye korkuyorum.

15-16 yaş rezilliği konusunda benim söylediklerim gerçekçi gelmiyorsa,Haydar Dümen'in sitesine girin bakın.15-16 yaşında ki yetişkinler (!) neler yapıyorlar? - link

- link

- link

Düşünmemek elde değil,16 yaşında cinselliğe atılan kişilerin gelecekte ne olcak? Bakire olmayan biriyle evlenmek erkek için berbat birşey olması gerek,Onuda geçiyorum cinsel ilişki zina günahına giriyor.Hiç mi korkmuyorlar ki ?

Çağdaşlaşma mı bunun suçlusu ? Batılılaşma mı? Yoksa dizilerde ki cinsel unsurları ,yasak ilişkileri masum gösteren programlar mı suçlusu ?

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• kızları elde etmek kolaylaştı. evlilikler yozlaştı geriksiz görülmeye başladı. piçler çoğaldı. böyle olunca türkiye aile yönünden yıpratıldı. şimdi bölme zamanı. planlar tuttu.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• çok afedersin yazın gerçekten anlamlı ve hatasız olmuş, örneklerine baktığımda ise söylediklerinin hepsine fazlasıyla hak verdim... ama sadece sana şunu sormak istiyorum 18 - 24 yaş aralığındasın ve 15 yaşında Allah bağışlasın oğlun var... yaş durumun doğru ise 8 yaşında maksimum hamile kalmış olman gerekiyor...

2|1
    0|0
  • hemen çağdaşlaşmaya saldırma çağdaşlığı dinciler soyunma sevişme zanneder.çağdaşlık gelişmiş toplumlarla aynı bilimsel düzeyde olmaktır.bir kişinin bakire birini hak etmesi için kendinin de bakir olması gerekir.aile içinde gerekli eğitim verilirse çocuklara doğru arkadaş seçme gibi mesela düzelir gençlik.

3|2
    0|0
  • valla bende o yaşlardayım bende açıkcası bu durumdan rahatsızım rahatsızım derken şöyle kuzenlerim var kız falan aklımdan hep acaba geçiyor çünkü ben okulumda kızlar tuvaletinden ölü bebek bile bulunduğunu biliyorum kız hamile kalmış ve düşürmüş boru tıkanmış açmak için içindekiler alınınca bebek ortaya çıktı bu olaylar artık liselerde çok yani...

1|1
    0|0
  • aile yapısından kaynaklanıyor.

3|0
    0|0
  • Şeriat ile yönetilen ve İslamiyetin çıkış noktası olan Suudi Arabistan'da yasal olarak kızların evlenme yaşı 10 (Daha doğrusu adet görmeye başlayan bir kız evlenebilir)...İngiltere'de sekse başlama yaşı erkeklerde 15 kızlarda 11...Demek istediğim kötünün iyisiyiz...

0|0
    0|0
  • avrupalı oluyoruz ya ondan

yere batsın batısıda avrupasıda

2|1
    1|1
    • avrupa ile ne alakası var kardeş. ne bu ırkçılık böyle. türkiye avrupada mı eskiden beri böyle.

• Yeni nesil çok şanslı!

2|0
    0|2
  • DIYE BILECEGIM TEK BIR SEY VAR BU YAZIYA ODA AFFEDERSIN AMA link

0|1
    0|0
  • önce aile sonra okul yapısı ve kıyafetler basın telvizyon int. en önemlisi özgürlük dedikleri sapıklık toplumda Allah korkusu olmazsa başına gelmeyen kalmaz senin anlattıklarında malesef başımıza gelebilecek en büyük musibetlerden biri allah vermesin deprem denbile daha tehlikeli nesil malesef piç oluyo

0|0
    0|0
  • Bir Sebebide Sübliminal Mesajlardır...

2|0
    0|0
  • cok basit erkeklerde aclık kızları daha tanıma kızlarda da algıda secicilik sorunu var kim gelip seviyorum ölüyorum dese veriyosunuz

0|0
    1|0
  • hormonu verdiler gıdaya 5yaşında sakal tıraşı olan erkek, 8inde menopoza giren kız da olur yakında)

1|1
    0|0
  • Çok haklısın ama biz geri kafalıyız sen bakma öyle diyorlar çünkü

0|0
    0|0
  • Sorumlu TV, Aile, İnternet başka şey var mı sence?

1|0
    0|0
  • Erkekler ın serefsızlıgı bence.

1|0
    0|0
  • Onceden gorulmekdeydi bu olaylar.

0|1
    0|0
  • Sen tabikide :)

0|0
    0|0
  • İyi ki İzmirde falan yaşamıyosun dakika başı dudağın uçuklardı.

0|1
    1|0
  • tayyip el attı olaya artık düzeliriz

1|0
    2|2
  • bende o yaşlardayım bu tarz konulardan sizden daha çok bilgim var çünkü ben o yaş grubunun içinde olduğum için arkadaşlardan bu tarz şeyler duyuyorum. bu tarz şeyler için küçük olduklarını bende biliyorum ama sadece bir kaç kişi yok bu durumda bu yaş grubunun %40ı bu tarzlar şeyler yapıyor sadece bununlada kalınyor. linklerdekinden daha beterlerini yapanlarıda biliyorum ben. yani bunun için yapılabilecek bir şey yok maalesef. dürüst olmam gerekirse arkadaşlarla o konular hakkında bende konuşuyorum. atıp tutuyorum onlarla konuşurken ama öyle bir durum içinde kalırsam bu tarz şeyler yapabilceğimi, sanmıyorum. sadece konu hakkındaki görüşümü söylemek istedim. teşekkür ederim.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Bırakta namaz kılıyoruz reklamın guzel olmus.Sanki namaz kılmayanlar boyle ne namaz kılanlar gorduk alttan gizli is ceviren karı kız satan foyaları sonra ortaya cıktı genelleme yapmayın

4|1
    0|1
    • "Sadece Namaz kılanlar temizdir" diye birşey söylediğimi sanmıyorum.

• sorma gösteriş olunca böyle oluyor canım ;) Ayrıca sanki namaz kılanların hepsi dürüst, hepsi doğru, var mı öyle dünya? ;)

• namaz kılan veya kılmayan diye ayırmak yanlıştır. ne namaz kılan var keraneden çıkmayan

• bizde babamla daha bu akşm konuştuk bu konuyu bu milletin hali nereye gidiyor ya çalıştığım yerde 15 16 yaşında kızlar erkekler sgara molasına rahat rahat çıkıyorlar hatta bunun için tartışanlar var bi bakıyosun patronla karşılıklı sigara tüttürüyolar bilmem ne allah sonumuzu hayır etsin !

2|1
    1|0
  • ne porsuk muş be.

2|0
    0|0
    • çevresinde olanlardan bahsettim. biraz abartı gibi geldi sadece. bu konuya dikkat çekmiş olabilirsin anlıyorum ama.

"Bir süre o çocukları izlediğimde 17-18 yaşlarında tahmin ettiğim bir erkek,fazla küçük bir kızı çimenlere yatırıp öptüğünü gördüm ve çocukların buna "Ooo","Vaaay be.","Canım çektii." gibisinden bağırışları vardı." bunu buraya yazmaktansa orada verecektin tepkini. ayrıca o link verdiklerin geneli düzmece uydurma hayal ürünü inanma..

• o değilde ben daha çok yaş aralığının 18-24 olup 15 yaşında oğlunun olmasına takıldım.

2|1
    0|0
Yükleniyor...