Kızkardeşinizin bakire olmadığını öğrenseniz ne hissedersiniz?

Cinselliği yaşamayan kaldı mı? Ya kız kardeşiniz bunu yaşasa ve siz öğrenseniz? Tepkiniz nasıl olurdu? Ya da böyle birşeyden haberdar mısınız?

Güncellemeler:
burada birbirinizi yargılamanız için bunu sormadım.hangi hakla kim olarak yargılıyorsunuz ?peki yargılayalım öyleyse .başlayalım iran dan .dindar namuslu irandan.kadınların araba kullanamadığı herşeyin din adına yapıldığı irandan .iran da kızlar bakire değildir biliyor musunuz.ve iranın yarısı uyuşturucu müptelasıdır biliyor musunuz?iranda herşey koca bir yalandır gerçekte.devlet adamı kılığındaki insanlar halka yalanlar söyler.petrol gelirlerini paylaşmazlar insanlar birey değildir.peki batı ?
batıda 1000 kişilik toplu seks partileri vardır.batı doğuya hükmeder herşeyini ister .ıraktaki gibi alır.bunu da namus timsali yalancı liderlerle yalanlarla yapar.batı doğudan herşeyini saklar vermez onlara.insan haklarını saklar sendikaları saklar kadın haklarını saklar.insan hakları dersin kafir derler sendikal haklar dersin bizde olmaz öyle biz doğuluyuz derler kadın hakları dersin namus derler.
biz bunların neresindeyiz ?toplum ikiye bölünmüş ve kandırılmış halde.bir tarafta hayatı sadece kendisi için yaşayan en fazla 500 kişilik lüks içinde herşeyi alabildiğine yaşayan içinde aşk olmayan lüksün ve seksin kol gezdiği kadınların sadece seks aracı olduğu manken sosyete televole dünyası var.kadını sadece seks aracı olarak görüyor.o dünyadaki kadınlarda bundan çok memnun sadece lüks istiyor sadece kendileri için
bir tarafta da başka bir toplum var.onun dünyasında da şapkadan çıkan tavşan misali her olayın içinden aksakallı dedeler çıkıyor iniyor yeryüzüne.bu da çok kapalı toplum.orada kurallar belirlin.iyiliğe inan yeter diyor.kadınların aşkla ilgisi olmaz namus var diyor.böyle şeyler bizde zinhar olmaz diyor.oysa herşey orada da kapalı kapılar ardında yaşanıyor.orada da birey yok.kadınlara insan gözüyle orada da bakılmıyor orada da bilim kadını yok.herkes zaten birilerine kul
biz ne olalım peki.biz mantık insanları olalım .zaten bizden esirgenen de bu değil mi.aklımızdaki önyargıları yıkalım.herşeyin başına insan koyalım.saygıyı ve sevgiyi koyalım.çün ki sadece böyle ne doğulu ne batılı sadece biz oluruz
neden yeni cevaplar ve yorumlar yok hala ?
tekrar yeniliyorum .bakalım yeni cevaplar nasıl olacak

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• zorla kaçırılmadığı sürece benim gibi abisi varken böyle birşeye cüret edip kalkışamaz oyuzden no problem.

0|2
    1|2

Kızlar Ne Diyor 3

• sanırım sevgilinin bakire olmadığını öğrenmekden daha kötü olamaz...hem seni ilgilendirmezki..onun sorunu..

0|2
    1|2
    • hem neden çok kötü olsun ki?dünyanın sonu mu?dünyaya iki bacak arasından bakıyorsan hayatın sonu

• canım ya sağol..hemn alıcam..

• bulabilirsen simyacıyı da al.bu kitaplar çıktığında olay olmuştu.ikiside sana bişey öğretecektir

• Vay be ne gunler kaldik... Cevaplar cok sasirtici... Neymis anlindan opermis neymis normalmis tewwwww Türkiye ne olmus sana boyle... Yazik ya icim ciz etti valla bi bayan olarak... İnsanda haya perdesi olmayinca geriye ne kaliyorki... Yazik cok yazik... Ne hale gelmisiz...Nasil gelmisiz...

Hey nene hatunum hey aysem hey fatmam sizin iffetiniz icin biz binlerce sehit vermisiz simdi kalmis sizin iffetinizi namusunuzu basite aliyorlar... Atalarimin ruhlari sizliyodur eminim... Tuglerim diken diken oldu valla sok oldum... Diyecek soz kalmadi sadece COK YAZİK OLMUS BİZE...

1|0
    1|3
    • ben size birbirinizi yargılayın diye sormadım bunu.hem öyle bir hakkınız yok.nasıl oluyorda başkaları hakkında bu kadar kesin yorumlar yapabiliyosunuz .yapanların da hayatını görmek isterim ayrıca.sosyoloji de birşey vardır .kapalı toplumlarda herşey açık toplumlara göre çok daha fazla ama gizli yaşanır.iffetsizlik ne .yalan olmasın sakın?iffetlilik ne ?doğrular olmasın sakın

• benm de bi kadının bunları söyleyebilmesi kanımı donduruo ama yapacak bişi yok aynı havayı soluyoruz malesef sizlerle de .. kesin erkek üstünlüğünü de sabunuosundur sen ama şimdi şölede bişi var senn söledklernin bi geçerliliği olsaydı önce profilin geçerli bi hal alırdı gizliden girmesdn.ucuz kahramanlar diyorum ben senn gibilere..

• bakın ben başkalarının düşüncele hakkındaki düşüncelerinizi sormuyorum.ben kişisel fikirlerinizi soruyorum.

• benim erkek kardeşim bir arkadaşımdan hoşlandı. kız da ondan. ama kızın eski sevgilisiyle birlikte olduğunu biliyordum. ama yine de beni ilgilendirmez. ikisinin de arasını yaptım. gerçi kısa sürede anlaşamadıkları için kavga edip ayrıldılar ama evlenmeye karar verselerdi de ufacık bir kötü düşüncem olamazdı.

hatta kız bana çekinmişti söylerken. "kardeşinle çıkmama soğuk bakarsın dimi?" demişti. "saçmalama" dedim. kardeşimin değil de müstakbel gelin adayının olmadığını biliyordum. ama bu durum kimseyi ilgilendirmez. ikisinin meseleseydi. insan kardeşini silemez ama elin kızını istemeyebilir. ama ben öyle düşünmüyorum. herkesin kendi hayatı.

0|1
    0|0
    • öyle tabii.arada aşk olduktan sonra bunun ne önemi var.sevselerdi birbirlerini onları bekaret değil hiçbirşey ayıramazdı

• aynen öyle. onlar birbirini sevdikten sonra hiç bişey önemli olmazdı. olmamalı zaten.

• katılıyorum tabii ki

Erkekler Ne Diyor 11

• alnını öperdim ve sarılırdım ona. ne güzel , yeterki isteyerek yapmış olsun. İstersen ona eğitim arşivini açabilirim.. Ama fazla konuşmam onunla bu konuyu.. sadece istediği gibi yaşasın ve yaptıklarından pişman olmasın.. onun bedeni ve ruhu.. onun zevki.. erkek arkadaşı onu tatmin edebiliyor olsun isterim.

1|2
    3|2
    • tabi yaşı çok küçükse rahatsızlık duyardım ve öyle herkesle olmsı yerine özel insanlarla, sevdiği kişilerle olsun derdim

• ya bu konu beni valla baydı.. herkes tek kardeş olsun, herkes kendi önüne baksın, kimse birbirine karışmasın, hümanizm çercevesinde yaklaşsın, hiç sorun kalmaz. allah bu ülkede ve erkekegemen her toplulukta kadına yardım etsin, on dişi örümcek gücü versin.

• 3-5 kadınla evlenseniz fena olmasdı demi..sizde midemi varki bulanıo ? ne zamandan beri insani duygulara dahil oldunuz ? çokilginç gelio dimi istiosa yasasın denmesi kendi fikridir denmesi..evet çok ilginç çünkü sizin gibile entrikayı sever doğal seks neymiş alayına sapkınlık gizliden götürme işi..çarşaf altı fantazileri..bi de gelip orda burda ahkam kesmeyin..yakamoz salla bunları ya daha da cevap verme boşver:)

• bu onun tercihi tabii ki,hatta ileride bakire olmaması ona sorun yaşatabilir.bekaretini çok erken bozmadıkça bir sorun yok,anlayışla karşılarım

1|1
    0|2
  • Yani genelde kardeşler arası durumlar ilişkiye atılma cesaretini de değiştirir. Mesela genelde hep erkek kardeşler varsa erkekler daha çapkın oluyor. Hep kızkardeşlerse kızlar da hani birbirlerini aydınlattıklarından onlar da öyle oluyorlar.

En anlaşılmaz kardeşler de kız erkek harmanlaması karma kardeşler. Ya benim kardeşimin başına gelirse dersen tabi çıktığın kızlara da anlayışlı oluyorsun.

Böyle bir olayı öğrensem çok pis döverim o şerefsizi. Zira ben güvenmediği biriyle bunu yaşamamasını öğretmişimdir. Öğrettiğim halde bu yanlışı ancak macera aradığından yada çocuğun kandırmasından olacağını bilirim. Haddini de gösteririm, öldürmesem de sağlam iş göremez hale getireceğime emin olun ;) İntikam soğuk yenen bir yemektir ((=

0|0
    0|0
  • elbet yasayacak zaten, evlenmeden once ya da sonra onun secimi bu. evlendigikten sonra yegenimi kucagima aldigimda hala bakire mi oldugunu sanacaktim yani?

2|1
    0|2
    • öyle tabii.kardeşin de bir kadın sonuçta.her gece masturbasyon yapması regl olması doğal olduğuna göre cinsel isteklerinin olması da normal.öğrendin mi yoksa :)

• biliyorsun, ailevi durumlara espiri ince cizgilerdedir. her an farkli algilanip sorun cikabilir...

• aynen espiri kategorini değiştir istersen

• böyle birşey olsun istemem,çevre ne der adama değilmi?ama neticedede yok edecek değiliz.bir noktadan sonra kabullenmek zorundayız...önemli olan kimsenin zorlamamış olması...

0|1
    0|0
    • işte akıllıca bir cevap

• maalesef çevre için yaşamıyor ama çevrenin içinde yaşıyoruz.evet seninde dediğin gibi çevre korkusu var..sonuçta sosyal bir toplumuz?.. söylediğimi tekrar ediyorum; böyle birşey olsun istemem ama olmuş isede bunun içinde o yakınım olan kişinin zarar görmesini istemem...

• haklısın tabii.diyecek bişey yok.

• ne hissetmeliyim? kendi hayatı.

1|2
    1|1
  • sizin bu medeni anlayışınıza hayranım

ne demek be yer yerine girer

tövbe tövbe

1|1
    3|2
    • klavye şahsi algılama bu ülkede kime sorarsan sor bunlar hiç yokmuş gibi davranır.jinekologlara da sorarsan kızlık zarı dikmekten ve kürtajdan zegin olduk derler

• tamam kendine çıkar yol mu arıyorsun peki

demek istediğim avutucu sözler mi duymak istiyorsun

• Vericeğim tepki kesinlikle yaşına göre değişirdi. 25 30 Yaşındaki bi insana hiç bir şey diyemem ama 15 16 gibi bi yaşta olursa sanırım iş işten geçtiği için ders verirdim. Kız kardeşim yok ama eminim olsaydı zaten öyle bişi yapmadan ona bu konuda hakkında cok şeyler anlatır fikir verirdim.

0|0
    0|0
  • Kız kardeşim yok. -olmasını isterdim, o ayrı mesele-

Ama olsaydı bir tepki falan vermezdim. "İte kopuğa verme" derdim en fazla.

Abartılacak bir şey değil.

2|1
    2|2
  • Simdi beğendiğin sorumla güncellemelerin arasında dağlar kadar fark olustu :S anlamadım acıkcası ben _?

0|0
    0|0
    • biliyorum fark olduğunu.farklı olduğu için beğendim zaten .açıkcası godummu oturturum demiş.aykırı ses olduğu için işaretledim:)herkes aynı şeyi düşünecek değil ya.

• Kız kardeşim yok ama olsaydı ve böyle birşey duysaydım hiç hoş şeyler olmazdı. Koruma iç güdüsü kim ne derse desin. Hı sen başkasıyla yapmıyo musun diyosun da onların abileri yoktu.

0|0
    0|1
Yükleniyor...