Siteyi kullanıp bayanları rahatsız edenler hakkında ne yapılmalı?

Merabalar..

Siteyi kullanıp bayanları rahatsız eden bazı hem cinslerim var. Bence bu tip kişilere admin tarafından ceza verilmeli. Çünkü sitenin amacı gereği karşıt cinslerin birbirlerine özgürce soru sorulması gerektiği bir platform. Eğer bayanlar yeterince özgür olamasalar sitedeki bayan portföyü gittikçe azalır ve bu konu hakkında hassas davranılması gerektiğini düşünüyorum. Özellikle cinsellik bölümünde yazılan bazı yorumlara bakıyorum ve erkeklerden bayanların yazdığını kullanmak adına çirkin çirkin mesajlar yazılıyor. Bu sitenin amacı bay ve bayanlara sex partneri bulmak olduğunu düşünmüyorum, keza onunla ilgili ayrı ayrı platformlar da var. Konu hakkında ne diyorsunuz?

• Kesinlikle Katılıyorum
    100% (14)100% (13)100% (27)Oy Ver
  • Kesinlikle Katılmıyorum
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Arkadaşlar konuyu gizledim. Çünkü kızlara yalakalık felan yapıyorum sanmayın. bu güne kadar sadece tek 2 kız arkadaşıma arkadaşlık istdeği yolladım ve onlar da kendilerini zaten biliyorlardır :) bu arada neden gizledin felan da demeyin :)

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kimsenin kimseyi rahatsız etmeye taciz etmeye hakkı yok olmamalıdırda.Herkesin özgürce sorularını sorduğu ve kendisine göre cevap verdiği bir platform olması önemli zaten sitenin formatıda öyle rahatsızedeni engellersin olur biter.Yalnız sorulara soran kişiye karşı hakeret içeren yazılar yazmasına site yönetiminin dikkete alıp gerğini yapması gerek,ir diye düşünüyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• keske güzel bir cözüm bulunabilse

1|3
    1|5
  • İnsanların her konuda soru sorması çok güzel ancak şu cinsellik sorularını mümkünse kendi çevrelerinden birine sorsunlar.Gördüğüm sorulardan midem bulandı.Bu ne rezillik? KS yönetimi bence cinsellik bölümünü kaldırsın.Kötü niyetli kullanılıyor.Amaç bilgi almak değil.Partner aramak.

0|4
    1|5
    • bölüm güzel de ard niyetli kullanılması kötü.. hatta çoğu kişi belki sırf ardniyet için soru soruyor..

• Şu eksileyenleri merak ettim :))

• Onlar, yani abazalar bunları okuyup okuyup ne düşünüyorlar acaba...

0|3
    1|5
    • ne düşünecekler dün benzer bir paylaşım yapmıştım beni kadın yalakası olarak değerlendirdiler...

• :)))

• İnsanların niye eksilediklerini anlamadım. Kimseye kötü birşey ima etmedim ki:s

• katılıyorum cinsellk bölmnde biraz takılayım dedm mesajların ardı arkası keselamedi yani bence yönetciler buna bi çözm getrmeli ama çıkarları var işlerine gelmz büyk ihtiml

1|3
    1|4
  • Site üyenin keyfi için neden üye kaybetsin ki ? menfaati el vermiyor...yoksa bu kadar şikayete göre çoktannn güvenlik duvarını güçlendirirdi.

0|3
    0|6
    • güvenlik duvarımı ? ne alaka anlamadım :)

• ona güvenlik duvarı denmezki site güvenlık yonunden sıfır olsaydı coktan hack edılırdı sıtenın guvenlıgı ust sevıyede guvenlık acıgı yoq varsada hack edılecek acık yok senın anlatmak ıstedıgın eger mesaj atmasınlarsa ona sıte yetkılılerı bısey yapamazlar hemde hıcbısey yapamazlar cıkarları oldugundan falan degıl herkes saçmalamıs. Senın ıstedıgın su yolda gıderken erkegın bırı bana laf atarsa hemen polıs gelıp kafasına sıksın ama yok öyle bir dünya..

• güvenlik duvarı zayıf...

hacklemek kolay değil zaten.sitenin kuralları varsa ve bunlar çiğneniyorsa bal gibi de istediğini yapabilir...ip den engelleme denen bir olay var o konuda bu güvenliği sağlayamayan bir site...bazı sitelerde siteye girişin engellenir açamazsın o pcden o siteyi.ben bunu kastediyorum...bu yapılmıyosa çıkar vardır başka bir şey yoktur...bu tarz siteler üye sayısına göre para kazanır bunu da bilmeyen yoktur.

• abazalar ç ok yaaaa

0|1
    0|0
  • katılıyorum

0|0
    0|0
  • aynen katılıyorum rahat rahat soru sormak varken illa gizli soruyoruz kimse sapıkca mesj atmasın diye :(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• valal ben bayanları raahtsız ederim ama cinsel olarak değil onların sordukları soruya yorum yaparım onlar cevap verir ben veririm bi bakmışsın birbirimize girmişiz :D sonra o bana şöle mesaj atar seni şikayet ettim gerizekalı seni silerler inş diye bende ona cevap yazamam çünkü o an engellemiştir beni :D bu bir kısır döngü son bulmalı :D benim 10 tane bayan arkadaşım var ama sadece arkadaşız hiç sohbetimiz bile yok yani :D:D ne ben onlara mesaj atarım ne onlar bana kürekle konmuş gibi dururuz arkadaşlık listesinde :D

0|1
    0|0
  • kızlarda gözü olanın gözü cıksın :D

0|5
    1|2
  • sitede ciddi bir seviyeye gelmeden cinsellik hakkında hatta komple soru sorma haklarının elinden alınması gerektiği düşünüyorum herkesin. Ve o tip soru soranların anında soru sorma yetkisi uzun bir süre elinden alınması gerekir.

0|1
    0|0
    • bene güzel bir fikir.. değerlendirmeleri gerekiyor..

• arkadasımız kızlara yalakalık yapmış anlaşılan :))

0|2
    1|2
    • espri olarak söylediniz galiba :) gülücükten o anlaşılıyor :))

• Kesinlikle Katılıyorum

0|0
    0|0
  • rahatsız edilen engeller bukadar basit derdi sanamı düştü

0|0
    0|1
    • derdi bana düşmüş ki de buraya bu konuyu açmışım. Ayrıca herkesi nasıl engelleyecek.. Valla kusura bakma kardeş benim de kız kardeşim var. ben bu durumlar için en yakın arkadaşımla bile kava etmiş bir kişiyim. mesela otobüste bir bayan görsen ve bir erkek onu sıkıştırsa o bayanı koruyan bir kişiye çıkıp da derdi sana mı düşmüş diyeceksin.. Toplumsal bazı sorunlara duyarlı olmanın karşılığı derdi sana mı düştü ise eywallah kardeş derim ancak..

• arkadaşım yüzde yüz katılıyorum sana bu arda herkesi artıladım hep eksi vermşler bahsettğn kişiler

0|2
    0|1
  • 5 yıldız verdim ;)

0|1
    0|1
Yükleniyor...