Sizce zarım yok mu ya da yırtıldı mı:O?

herkese selam.. ben ufakken bir operasyon geçirdim kızlık zarıma zararı oldu mu diye korkuyorum:( aynadan baktım fakat yani o sanki değilmişim gibi geldi aileme soramıyorum doktora başvurcam eğer ki bozuksada diktircem neticede hiç bir erkekle yatmadım karşıma çıkcak adam bunun aksini düşünürse ölürüm ben:(

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• Karşındaki adama gerçeği söylersin olur biter..
    Aksini düşünürse de bişey olmaz.. Sana güveni yoksa evlenmesin hayret bişey..

1|0
    0|0
    • En iyi seçtiğin için teşekkür ederim.. :)
      Sorunu tekrar okudum da gerçekten iyi niyetli ve temiz kalpli birisin.. Umarım seni hakeden anlayışlı birini bulup mutlu bir yuva kurarsın..

• sanki beni tanıttım resim çizdim bende:) istanbuldayım siz

• Ben de istanbulun tam ortasındayım.. :)
      Resim üzerine bir bölümde okumayı düşündün mü hiç? Mesela Mimar Sinan Üniversitesinde?
      İstersen cevabını özelden yaz, ortalık yerde çok fazla özel bilgi paylaşmamış oluruz.. :)

Erkekler Ne Diyor 21

• Basit bir muayenesi var.Doktora görün i
    çin rahat etsin.

0|0
    0|0
  • operasyonu neden geçirdin? sapık doktorlara denk geldiysen sana ayar vermiş olabilirkler belki.Eğer gerçekten kızloık zarın gitmişse bir iyi yanı bir de kötü yanı var.iyi yanı artık her turlu fanteziye açıksın kötü yanı ise evleniceğin zaman ki erkeğin tavrı

0|0
    0|0
    • böbreğimde tüp vardı alınırken olmuş olabilir diye düşünüyorum

• dedim ya iyi yanlarıyla geçinmeye bakarsın sende artık önün açık ne istersen yapabilirsin

• yoo asla yapmam böyle bişeyi

• geçmiş olsun şu an kaç yaşındasın

0|0
    0|0
    • 20 yaşındayım:(

• geçirdiğiniz operasyon kolay bir operasyon değil tekrardan geçmiş olsun.
      Allah katında gönlünüz rahat bu dünyayı kafanıza takmayın..
      Bir kaç öneri ve tavsiyede bulanacam fakat kurallar gereği burada yazmam uygun olmayabilir. Sakıncası yoksa uygun bir zamanda mesaj atın yazayım..
      iyi akşamlar

• çok saolun

• hashdahsda :D ne zarms arkadas. bı zar yuzunden dustugun durumlara bak. yalancı olup cehennemde yanmak dahamı ıyı? evlencegın kısıye ben zarımı dıktırdım desen bın kat kotu dusunur. en ıyısı gercegı anlat aılenlede paylas bu durumu sacmalama.

0|0
    0|0
    • tamam diktrmak yok zaten saçmalamışm:(

• onemsız bı derı parcası ılla kan ısterseler kes kolunu sok gozlerıne ya..

• yenisiyle değiştiririz

0|0
    1|0
  • zardan önce kendine değer ermelisin... seni sırf zarın yok diye (hele ki bir operasyon yüzünden) kabul etmeyecek ya da sen açıklayınca inanmayacak kişiden sana ne hayır gelir? seni kabul edecek erkek için yaşamıyorsun unutma. sen bir bireysin ve onunla BİRLİKTE yaşayacaksın, onun için, onun malı olarak değil...

0|0
    0|0
    • evet dediklerin çok mantıklı fakat bendeki de bir kuruntu işte

• çok saol yorum için

• rica ederim umarım faydalı olmuşumdur...

• Sorun olmaz sende kızlık dert etmeyen erkek bulursun.
    Seni seven saygı duyan birini seni hertürlü kabullenen birini.;)

0|0
    0|0
    • evet ama öylesi beni bulmaz:)

• haklısın.. çok saol

• Rica ederim kafana takma fazla dünyanın sonu değil.

• Annene sorsana o bilir.

0|0
    0|0
    • annemden utanıyorum:(

• Utanma ve sor. Gereklilik olmadıkça operasyonda zarar vermemişlerdir, malum burada önemli.

• genital bölgeden giriş yapıldı işte bundan ötürü düşünüyorum bunu bide yanma hissetmiştim korkuyorum işte:(

• kızlığını problem etme davranışlarından belli olur masumiyetin

0|1
    0|0
  • operasyon yaparken dikkat etmişlerdir emin ol aksi bir durumda doktor aileni ailende seni bilgilendirirdi ama yinede git sor paranoyaklık yapcğaına

0|0
    0|0
  • bence karşına çıkan insana bunu anlatırsan o da gerçekten seviyorsa sorun etmez sıkıntı bile yapmaz yani. sonuçta biriyle ilişkiye girmemişsin. zar olsa nolcak olmasa nolacak

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum fakat anlar dimi açıkca yazcam ki kadın ilişkiye girdiği zaman o kanallar onun cinsel organının şeklini mi ne alırmş ne derece doğru?

• sana güvenen birisiyle arkadaşlık edersen problem olmaz kardeşim ;)

• tamam fakat bu sefer karşı tarafın beklentileri başlar.:(

• dr. başvur

0|0
    0|0
  • Annenle konuşmanı tavsiye ederim anlayışlı olur diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Sen bu hayata düşeş gelmişsin kardeş :D

1|0
    0|0
  • Müneccim kabız olmuş, o yüzden seni bekletiyorum ben de. Kusura bakma.

0|0
    0|0
  • sizleree cevap yetiştiremez olduk :))))

0|0
    0|0
  • ailen bilmiyor mu geçirdiğin operasyonu?

0|0
    0|0
    • ufakken geçirdim elbette biliyor:)

• daha 20

• mesaj atar mısın yanlış anlamazsan. boşuna kuruntu seninki :)

• ne kotu durum =( yapmadııgn bısı ıcın suclanıcan zorluk cekıcen ben şu an ogrendım ınandım karım olcak olsan elletmem.s

0|0
    0|0
    • neyi elletmezsin?

• umarım yuzun guler =)

• inşaAllah çok saol

• Aynadan bakip anlayabilirsin

0|0
    0|0
    • baktım fakat yok gibi:S

• oldu

• hızlıresime yükleyip mesaj olarak at bana yorumlayacam

• biri bana böyle gelse annlatca acıkca arkasında dururum insalık hali ameliyat kaza vb seyler olabilir bence diktirmene gerek yok

0|0
    0|0
    • tamam ama güvenilmemekten korkuyorum:(

• ne cevabı.)

• bu sorunun aynsı işte ben nasıl sorarım kıza sen temizmisin diye :(

• ammov kurban olurum sana ben düşündüğü şeye bak

0|1
    0|0
    • bazılarının zar diye basitce telaffuz ettği şeye ben değer veriyorum

• saol:)

• :) sende

Kızlar Ne Diyor 5

• Bak bir sağlık personelı olarak soyluorum Türkiyekı hastanelerde doktorlar ozellıkle dıkkat ederler bakırelk konusuna Yanı eğer amelıyatta oyle bır duurm olsaydı bunu en bastan soylerlerdı ha beklenmeyen bısey oldu ve yırtıldı zrın dıyelım yıne aynı skeılde aılenı bılgılendırırrlerıd bu konuda. İçin rahat olsun zarın yerınde duruyor.

0|0
    0|0
    • çok çok saol içimi rahatlattın teşekkür ediyorum:)

• fakat öyleyse operasyon sonrası neden yanma hissettim:S

• Tatlım baska sebeptendır o hem zar yırtılınca yanma olacgını kım soyledkı oyle bısı yok

• Benim bildiğim kızlık zarın ameliyattan dolayı bozulmuşsa bu belli olur, cinsel ilişkiye girmişsen eğer ameliyattan dolayı bozulmadığıda belli olur. Çoğu erkek bunu bilmez ama sen bir doktorlarla konuş , benim dediğimi daha detaylı anlatıcaktrlar sana..

0|0
    0|0
  • Diktirme çünkü erkek her şekilde anlar.Operasyon delillerin varsa bunu o kişiye gösterip ispatlarsın.Doktora git, sağlamsındır. İnşallah birşey olmaz.Geçmiş olsun iyi haberler ver.

0|0
    0|0
    • çok çok saol dediğn gibi yapcam

• Korkma tamam mı? 50 erkekle yatıpta çok namusluymuş gibi telli duvaklı gelin olanlar var.Eğer kız olmasan bile bu dünyanın sonu değil. Sonucta sen operasyon esnası talihsizlik yasadın.Ve seni anlayabilcek olgun biri cıkar.Üzülme.

• haklısın çok saol:)

• neden korkuyorsun ki netice de operasyonla olan bişi ise raporun olmalı değil mi onu gösterirsin
    diğer türlü bence zaten bakire olduğun anlaşılır hiç ilişkiye girmemiş bir vajina ile girilmiş vajina farkedilir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • e yatmadınsa bir sorun olmaz. sevgilin güvenecektir sana

0|0
    0|0
    • ya şöyleki esnek zar yüzünden bile insanlar boşanabiliyorken ya inanılmazsam diye korkuyorum:(

• devir değişti artık eski kafalı değil millet korkma

• tamam çok saol:)

Yükleniyor...