Size tapan bir eşcinselle çıkar mıydınız?

Diyelim ki size aşık, resmen size tapacak kadar çok seven bir eşcinsel var. Ve diyelim ki bir şekilde onun sizi çok çok mutlu edeceğini, ömrünüzün sonuna kadar da sizi o kadar sevecek ve bağlanacak bir insanla karşılaşmayacağınızı da biliyorsunuz. Bu durumda denemeye değer olacağını düşünür müsünüz yoksa mantıksal olarak düşünüp olmaz mı dersiniz?

0|0
19|9

En İyi Kız Görüşü

• sen de hoşladıysan dene ama senn için her şeyi yapacak diye biriyle birlkte olunmaz. eşcinsel diye değil insan diye düşün.

bn birinden hoşlansam ne oldğu umrumda olmaz ama hoşlanmadıktan sonra isterse dünya güzeli olsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• aslaaa..

0|0
    0|0
  • tevbe tevbe bir kere tapmak insana olmaz Allah'a olur.sana tapıyorum diyen ağzının payını alır.

0|0
    0|0
  • hııııııııııııııııııııııııııııııım güzel fikir aslında

0|0
    0|0
  • Hayatta olmaz diye bişe yok. eger aşktan meşkten soguduysam bunaldıysam son carem olur heralde..

Aman Tanrım neler diyorum ben :) bilemedim bak smdi. o anki ruh halime baglı..

0|0
    0|0
  • aman yarabbi :)

arkadaşım seni bilmem ama ben assssssssssssssssssssssssssssssssssssssla yapmam öyle bişey.

şaka bi yana da kadına erkek,erkeğe kadın yakışır.

0|0
    0|0
  • Böyle bir yönelimi olan kişi dener.Olmayana mide bulandırıcı gelir.Seni seven karşı cinsten birileri de elbet çıkar.

0|0
    0|0
  • Çevremde benimle ilişki yaşamak isteyen kızarkadaşım var ama sadece arkadaşım kalmasını sağlıyorum. Sapkınlık bu.

0|1
    0|0
  • Hayır kabul etmem kesinlikle.

0|0
    0|0
  • İsterse prensesler gibi yaşatsın olmaz derim.

0|0
    0|0
  • eşcinsellik ooow hayır ASLA!

0|0
    0|0
  • uzun soluklu eşcinsel ilişki olmaz.bunu sana bir eşcinsel olarak tüm samimiyetimle söylüyorum.

0|0
    0|0
  • asla !

0|0
    0|0
  • Kullanır atarım olabilir

0|0
    0|0
  • Nooooo:(

0|0
    0|0
  • kulumla çıkamazdım.etik değil :(

0|0
    0|0
  • denerim.narsistim çünkü ben.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır.

0|0
    0|0
  • escinsel derken karsımda bi erkek var ama erkeklerden hoşlanıyo. bana da tapıyo öyle mi. dogrumu anladım..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• nerdeeeee ?

keşke oyle biri olsa ..:)

0|1
    0|0
  • Abi, ben bana tapacak kadını kabul etmem; eşcinseli ne yapayım yaa. Bana kadın dediğin tapmayacak; mantıklı olacak.E dünyada da tek mantıklı insan bir eşcinsel kalırsa da; bende evde kalırım yaa :)

0|0
    0|0
  • Senin de azcık bi gönlün var gibi. Durma bence.

1|0
    0|0
  • kesinlikle kabul etmem! mantıksal olarak olsaydı kabul ederdim mantkla ilgili değil!

0|0
    0|0
  • asla olmaz !

0|0
    0|0
  • cık olmaz

0|0
    0|0
  • Eğilimlerim o yönde deiğil

0|0
    0|0
  • get nan..işim olmaz