Beyler evleneceğiniz kadın bakire mi yok tecrübeli biri mi olsun istersiniz?

Soru açık hır terrubeli olamayn bakire birimi yoksa tecrübeli bakire olmayan birinimi tercih edersiniz

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• Burda bu kadar çok "Erkek arkadaşımla sürtünerek ilişkiye girdik" okuduktan sonra hala ve inatla bakire kız istediğinize emin misiniz beyler? Bakire olmayan kız en azından dürüst. Haksız mıyım?

4|2
    2|0
    • aynen katılıyorum. cevabımda da belirttim zati.

• Evet durust durust herkezın altına yatıyo :D ben ıstemem bakıre kız en azıneden az sey yasamıstır bazılarıda hıc bır sey kadın olan oooo ıstemem ole:D

• kimin ne kadar ne yaşadığını asla bilemezsin, gizli... Bakire kız vardır... Anal veya sürtünme ilişki yapmadığı erkek kalmamıştır. Vücudunu ellemeyen erkek kalmamıştır. Bakire olmayan kız vardır. 1 kere yaşamıştır ilişki.. Ama çok pişmandır. Ha senin derdin o zarın delinmesiyse orasını bilemem tabi:)

Kızlar Ne Diyor 6

• bence de kategori acılsın

0|0
    0|0
  • ben erkek olsam bakıre olmasını ısterım.gozunde bende acar benımle bırlıkte tecrubelı olur.

0|2
    0|0
  • Bakire isterler, tecrübeyi evleneceği kızda aramazlar.(geneli)

0|1
    0|0
  • ya bu soru için gerçekden artık kategori lazım geliyor...bakire isterler...bu kadar basit.

0|0
    0|1
    • eksiledim. elimde şeyimle gezmiyorum ki. gönül bu, bakireye de konuyor bakire olmayanına da. farklı erkeklerle defalarca birlikte olan bir kadın istemem tabi. bir erkekle defalarca birlikte olan bir kadın da istemem. ama bakire olması büyük bir problem değil gözümde. kalbin bakiresi de olmaz zati.

• bir artı borcum olsun. sağlıkla kal.

• Artık işyerlerinde bile tecrübe aramıyorlar kimse anasının karnından o işi öğrenerek çıkmadı iyce saçmaladınız

0|0
    0|0
  • Seks içinmi evleniceksiniz.Saçma

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ruhu fahişe olduktan sonra bedeni bakire birini istemem

7|2
    0|0
  • farketmiyor. defalarca biriyle birlikte olan veyahut farklı insanlarla defalarca birlikte olan bir kadınla birlikte olmak istemem. ama bakire olmasa da problem olmaz tabi. sadece bakiresizliğin bokunu çıkarmış olmasın.

6|0
    1|0
  • Evlilikte bekaret çok önemlidir. Evlilikte yıllar geçtikçe eşinizin ilk erkeği olduğunuzu bilmek biz erkekleri yuvamıza daha bağlı hale getiriyor. Ayrıca kadınlar da bekaretlerini verdikleri erkeğe tam anlamıyla bağlanırlar (tabii bekaretten kastım yalnızca kızlık zarı değil her türlü sekstir).

0|0
    0|0
  • Olum ne tecrübesi mk ii gitsin ona versin buna versin ben tecrübeliyim gel evlenelim desin soru saçma bence evlenilecek kişi kesinlikle bakire olmalı.

0|1
    1|0
  • ruh önemli olan

2|0
    0|0
  • bakire. tecrübeyi benle kazansın başkasıyla değil

0|0
    0|0
  • kabul edemem. evleneceğim kişi benim iklim olacak ve bende onun ilki olmak istiyorum

1|0
    0|0
  • öğreniriz beraberce, bakire olsun tabi

1|0
    0|0
  • akıllı olsun isterim.

0|0
    0|0
  • ne tecrübelisi az çok bısı bılsın yılların deneyimi demeyelim ona biz...

0|0
    0|0
  • Onca kızla yat ne b*k yedıgın belli olmasın sonra sen git bakire bir kız ara.. Sen namuslu olackasın ki bakire birni bulasın. Milletın hayallerıyle oynamayacaksın.

4|1
    0|0
    • helal olsun

• O da doğru değil tabii, çıkarken bir sürü bakire kızı bozup evlenmeye gelince bakire aramak... ancak burada yine insiyatif kızlardadır, erkek mutlaka ister ama kız "evlenmeden olmaz" demesini bilmeli...

• napalım arkadas '' Eger bı kız sana soyup gel ... yaplım dedıgınde reddedersen cennetlıksın. boyle bır ayet vardır. Adam olacaksın reddedeceksın

Yükleniyor...