İlişkiye girememe ve vajinanın yanması neden olur?

Evleneli 1 yıl oldu ve her ilişkiye girmemde giriş zorlanıyor ve vajinası çok acıyor bazen ağladığı oldu bile bu olay yüzünden hayattan soğudum neredeyse hergün kızıyorum ama canım çok istiyor cinselliği ihtiyaçlarımı gideremiyorum ne yaptıysam götüremedim doktora kafayı yemek üzereyim nolur yardım edin

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Benim de ark.im 8 ay iliskiye girememisti. Sanırım stresle alakası var.yada özgüven eksikliği olabilir mi? Değilse arzulamada eksiklik olabilir mi? Sonuç olarak bir eksiklik var ama nerde :D

0|2
    0|0
    • Sorun orada ne olduğu belli değil

• Tamam demiyorum. Abicim sizin kötü tecrübeleriniz mi oldu yatakta anlamadım neden olur ki. Seni arzulamiyo mu bu insan.ne kadar böyle sürcek tecavüz et amk.o zaman:D

• Bilemiyorum kafa çok karışık

Kızlar Ne Diyor 1

• Ön sevişme olmaması kuru olması eşinin vajinusmus olması yanma ve kaşıntı varsa mantar olması vs.olabilir..
    istek var mı onda...senin için kolay değil.

0|1
    0|0
    • Ön sevişme olmuyor çünkü kendi istemiyor biran önce olsun bitsin diyor ona mast yaparken ıslanması güzel daha giriş olmadan acıyor diyor istek denen bir şey yok aynen öyle hiç kolay değil benim ilkim o oldu ve şimdiye kadar hiç doyum nasıl olur bilmiyorum hep sinirden yarıda kesiyorum

• Yuh 24 yaşında kendisi onları düşündüm ama bana izletmiyo yarı cıplak kadın çıkınca gözlerimi kapatıyo :)

• Çocuk daha hateketleri.

Erkekler Ne Diyor 10

• arkadaşım bir yıldır işkence çekmek yerine neden bir doktora görünmüyorsunuz? burada bizden fayda bekleme. yarım aklımızla ne verebiliriz. sen eşini al ve bir kadın hastalıkları uzmanına görün

0|1
    0|0
    • ikna et ya da ailesinden yardım alacağın biri varsa o ikna etsin. yani bir yolunu bulup doktora görünmeli.

• arkadaşım doktora gitmesi gereken kişi sensin.
    kısadan mesajlar vermeye çalışmışsın p*nisim büyük vajinasını gerdiriyorum ağladığı oluyor falan filan... bunlar gereksiz detaylar.
    herkes seks ister evlilerde bekarlarda kedilerde, kuşlarda...
    neyse vajinal kuruluk sebebi ile ilişkiye girmeniz zor olabilir. zımpara kağıdı ile masturbasyon yapmaktan farksız olur bu.
    tavsiyem eczahane veya marketlerde satılan kayganlaştırıcı ve ısıtıcı jeller fısfıslar var cilekli vs. onları dene. oral yap birazda kilitorisini dilinle tahrik et bak neler olacak sen bile tanıyamayacaksın partnerini. her akşam sabaha kadar takılırsınız bundan sonra :)

0|0
    0|0
  • Siz severek mi, görücü usulü mü evlendiniz, kız seni seviyor mu? Ne bileyim isteksiz diyorsun, birde ön sevişmesiz nasıl olacak ıslanmaz ki, kuru kuru olmaz, bu kızla işin var, Allah kolaylık versin.

0|0
    0|0
  • Usta esini ön sevişme ile gevsetip ona biraz oral yap, rahatlamasını ve sulanmasını saglamalısın hatta kayganlastırıcı jeller var onlardan al. Penise de vajinayada sür ve fazla zorlamadan dene.
    İnşallah olur nereye kadar gidecek böyle

0|1
    0|0
  • yenge hanım yeterince ıslanmıyor sanırım :/

0|0
    0|0
  • abi önce hatunu iyi yala em ne bilim kıvama getir ki kendisi içine gir desin hemen ha deyip dalma bnce

0|0
    0|0
  • vajinusmus olablir

0|0
    0|0
  • vajinasi dar oldugundan ve aciyacak diye korktugundan stres olup islanmiyordur belki.
    cinsellige razi etmeye calis ve bence hamama götür, iyice sicak suda oturun ki vajina kaslari sicakta daha da gevser. sonrada fantazi yapin iste.
    bide size tavsiye kayganlastirici kullan eger islanmiyorsa ve bir süre kayganlastirici ile yaparsaniz vajnada gevser ve onunda korkmasina gerek kalmaz.
    ama yorumlarindan okudugum kadari ile sanki o seninle iliskiye girmek istemiyor. severekmi evlendiniz yoksa o zorlami evlendirildi ve kiza senden igrenecek sekilde biseymi yaptin?
    yani psikolojide önemli

0|0
    0|0
  • Analdan başla gerisi gelir belki.

0|0
    0|0
  • yeterince hazırlamıyorsundur eşini

0|0
    0|0
Yükleniyor...