Kızlık zarı hakkında bir soru, herkes cevaplayabilir?

Herhangi biriyle cinsel iliskiye girmedim fakat sevismelerim oldu. Kişlik zariminsa belki bozulmuş olabileceğinden endişe ediyorum. Eğer bozulmussa eşimin aklina şüphe dusurmemk adina diktirmyi düşünüyorum çünkü eğer aklinda tek bir şüphe olursa evlilikte ufak bir siinti buyur kocaman olurl. Katiyyen aldatacak yapiya sahip değilim hatta bu yuzden hayata kustugum oldu. Sizce bozulmussa diktirmeli miyim veya bu zamanda biliyoruz ki kan gepmeyebiliyor veya esnek olabiliyor boyle düşünmesini mi istemeliyim.

0|0
521

En İyi Erkek Görüşü

• diktirmelisin, erkeklerin kafası sadece zara çalışıyo, hepsi değil tabi ama bir çoğu öyle. onlar için zar varsa bekaret tamamdır. yoksa en büyük kevaşesindir. öyle salaklara böylesi müstahap. diktir tabii ki.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 20

• ilişkiye girmedin sadece yüzeysel olarak seviştin böyle bir durumda nasıl kızlık zarının bozulmasını bekleye bilirsin

0|0
    0|0
    • Sevmismeyle bozulduğunu söylemedim zaten.

• "Kişilik zarım bozulmuş olabilir" diye okudum. İstemeden de olsa yazdığın tek doğru şey bu olmuş.

3|1
    0|0
    • Haklisin insan başkalarına sevdiğine guvenince kişiliğinde bozulmalar meydana geliyor.

• Dürüst ol..
    Şahsen bekarete değil dürüstlüğe önem veririm..

0|0
    0|0
  • derdiniz yok kendinize dert arıyonuz. bir kere seni bakire diye alacak ama sen sevişmelerim oldu diyosun. her şeyi yaşadın bir tek içeri girip de zarı mı yırtmadı? bekaret bu mu?

0|0
    0|0
    • Ben herkesin kendine yakisan biriyle evleneceğini Düşünürüm ben be yaptitsan muhtemelen o da yapmis olacaktir

• Eşini o kadar düşünüyorsan ne den böyle bir halt yiyiyorsun anlamıyorum... ister diktir ister başka bişey yap sen yine sen olduktan sonra değişen bişey yok... bırak öyle kalsın

0|0
    0|0
    • İste bende boyle düşünüyorum. Ben yine benim.

• Eşini yalanlarla mutlumu edeceksin.

0|0
    0|0
  • bence konuyu annenle konuş..

0|0
    0|0
    • Hii sonra cenaze namazina. Kokten kurtulus

• bozulacağını sanmıyorum sadece seviştiysen

0|0
    0|0
  • dert etme sen insansın unutma evlenecegin sanki sütten cıkmış ak kaşık

0|0
    0|0
    • Değil biliyorum öylesine temiz bir insan anca tertemiz biriyle evlenir zaten.

• Herhangi biriyle cinsel iliskiye girmeden nasıl olacak o iş? kafa yerinde mi?

0|0
    0|0
    • Yerinde. Sorum su etik olarak cevaplayin bunu. Benim zamanında yaptigim bir hatayi geri donuomez bir hata olarak algılayabilir. Ben kendimi biliyorum sonuçta. zamanında ah aldim simdi bu dertte nasil davranacagim bilemiyorum

• sorun cok büyük

0|0
    0|0
  • içine gırmedıyse nasıl bozulmustur

0|0
    0|0
  • Diktirip mileti kandirmana hakin yok !

0|0
    0|0
    • Kandirilmanin acisini çok iyi bilirim

• Cinsel ilişkiye girmek içine girmesi değilki :) Kızlık zarın bozulma durumuna kadar seviştiysen zaten cinsel bal gibi ilişkiye girmişsin. Kendini kandırma. Diktirme, zarı önemsemeyen bir koca bul.

0|0
    0|0
    • Hayr o derece ileri bir sevişme yasamadim

• Çok güzel bir örnek var bunla ilgili, zamanımız ergenleri mesela zannederki boşalmayınca abdestim kaçmıyor. Yani gusül için ille boşalmak lazım. Ancak durum öyle değildir. Alet belirli bir sıcaklığa, sertliğe ulaşıp kızgınlaşırsa (erkekler bilir) zaten abdest almak gerekir. Ne alaka diyeceksin. İlişkiye cinsel ilişki demek için ille çok ileri gitmen gerekmiyor.

• Hanımların dikkatine. Overlak makinası ayağınıza kadar geldi. Kızlık zarınız 5 dakikada dikilir ve hemen teslim ediliri.

0|0
    0|0
  • Herhangi biriyle cinsel iliskiye girmedim fakat sevismelerim oldu. demişsin birde : Eğer bozulmussa eşimin aklina şüphe dusurmemk adina demişsin.
    Eşinin kafası nasıl? eşim sevişmiş olabilir ama kızlık zarı olsun mu diyor?

Yani sen seviştin ettin o kadar

Ama kocana sevişmedim bak buda kanıtı mı diyeceksin?

Yalanla başlayan yalanla biter kardaş

0|0
    0|0
    • İnsan elbet tavirlarindan tahmin eder değil mi daha önce sevgilisi olup olmafgini. Sadece diyorumki ben abartmadim kendimi cekebildgim kadar çektim. çok büyük sikintilarda yasadim ama yasasigim herşey için yeterince pismanim. Bu pismanliklarim ilerde basima is acsin istemiyorum ben zaten evlendikten sonra hata yapmam öncesinde de huzursuzluk ciksin istemiyrm

• Demekki çok sevmiyorum ben. Sevdimmi tam severim sonra bir güzel aldatir hayata kuserim. Sonrasndada boyle gelecek kaygisi

• Gelecek kaygısını zara bağlama
      Sen bir işini gücünü al eline , seni kabul eden eder kızlık olmadanda.
      Ev hanımı olcaksan o ayrı erkek eline bakcaksan her türlü ezer

• bozulmamıştır, niye bozulsun ki?

0|0
    0|0
    • Bozulmuş olabilir rahimsel bir muayene atlattim bu muayene erkek arkadasimin bilgisi dahilindeydi ailemn haberi yok meselede bu zaten

• bakire olan bir kıza hiç bir doktor rahimden muayene yapmaz sadece çift kızlık zarı olup adet kanaması gelmeyen kızlarda zar kesilir ve bu işlemin yapıldığına dairde aileye rapor verilir evlilikte problem olmasın diye sana nasıl bir muayene yaptı da doktor bozulmuş olabilir diyorsun

• Yapmak zorundaydı ve yaptı evet raporm var ama bunu ortaya cikaramam o doktora da gitmek istemiyorum bu sebeple bu arayisim

• Kişlik zariminsa belki bozulmuş olabileceğinden.<< bundan bir sey anlamadi.

0|0
    0|0
  • "Sevişmelerim oldu" ve "bakireyim". Ne kadar yakışan cümleler diil mi birbirlerine?

0|0
    0|0
  • Merhaba
    Penıs ya da penıs gıbı uzun seyler sokmadıktan sonra bozulmaz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bunu saklayabilecek misin peki? Ben gercekte hicbir sey yapmamis olmama ragmen sanal yasadigim seyleri anlatmazsam icim rahat olmaz diye dusunuyorum sen bu tarz bir seyi anlatmadan durabilecek misin?

1|0
    0|0
    • Eğer Esim bana anlatirsa benim içim rahat etmez bir omur aklimdan cikmaz ayni şeyi onun içinde düşünerek huzur kacirmamak için anlatmamayi dusunuyorum

• içine girmediyse kesinlikle olmamıştır bende senin gibi yaşamıştım bende de aynı düşünceler oldu sevişmelerde sürtünmeyle bozulmaz kesinlikle ve kızlık zarı biraz daha içeride olduğu için içine girmediği sürece bozulmaz rahat ol eğer içine girmediyse

0|0
    0|0
  • Burada sormak yerine diktirme yaptırmadan önce hani bir muayene olman gerekiyor ya onu olsan da sonra gelip burada sorsan, daha mantıklı olmaz mı?

Birde yüzeysel sevişirken kızlık zarı bozulmaz.

0|0
    0|0
  • yüzeysel sevismeyle neden bozulsun? sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Once gidip yerinde mi diye kontrol ettirsen?

0|2
    0|0
Yükleniyor...