Çamaşırımdaki lekeler ne olabilir? Sağlıktan anlayan arkadaşlar:(

1 saat önce banyo yaptım. Bilgisayarın başında oturdum biraz. Bütün gün hatta biraz dün de cinsel organmda aşırı kaşıntı oldugunu da sölemem gerek. Deliğin içi kaşınıyor.. Ama öyle böyle değil anlatılmaz derecede kaşınıyor. Kaşımaya çalıştım uzun süre eh işte çok geçmedi ama napiym:( Neyse. Pek ciddiye almadım. Az önce tuvalete girdiğimde gördüğüm manzara beni şoka uğrattı! Çamaşırımda kanla karışık koyu sarı boydan boya leke var.. Ve bugune kadar asla olmadı böyle birşey. Ayrıca adet günüm 5 gün önce bitti.. Ama orası çok kaşınıyor anlatamam size özellikle delik kaşınıyor:'( Ve karnımda da ağrı var. Çok korkuyorum bu kanla karışık leke nedir:'( Yardım edin:'((((

Güncellemeler:
karnımda dayanılmaz bir sancı var arkadaşlar uff.. :ss

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle cinsel birleşme yaşadın mı son zamanlarda ?

0|0
    0|0
    • hayır:( tuvaletlerden olabilir mi? pis tuvaletlere pek dikkat etmedim:(

• Bir de sonucu haber verirsen sevinirim.

• tabi ki.

Erkekler Ne Diyor 10

• Doktora gitmelisin.Arkadaşların dediği gibi..

Cinsel ilişki yaşamadım demişsin ama, hijyenik olmayan bir şekilde kendine dokunmuş olabilirsin ordan enfeksiyon kapmış olabilirsin..

0|0
    0|0
  • mantar ola bilir mi yada google de yaz cıkar :)

0|0
    0|0
  • mantar sanırım.ama ihmal etme bi doktora muhakkak görün

0|0
    0|0
  • tebrikler, regl oldun yine. Bazen olur böyle durumlar diye duymuştum, rahat ol yani. Ama bir doktora da git yani.

0|0
    0|0
  • mantar olabilir. doktora görün derim.

0|0
    0|0
  • Son zamanlarda cinsel ilişki yaşadınmı?

0|0
    0|0
    • hayır:(

• Bi akoıntı söz konusu ama nedeni ne bende merak ettim :( . çamaşırlarının dezenfektesine dikkat et bence

• bi doktora görün

0|0
    0|0
  • idral yolu enfeksiyonu olabilir bakirelikle ilgisi yok içine sokarak kaşımadıysan

0|0
    0|0
  • Mantar veya benzeri bir durumdan dolayı akıntın olmuş. Eğer bakire isen ve sert davrandıysan kaşırken zerını zedelemiş olabilirsin. Bakire değildiysen de tırmağınla falan çizmiş olabilir misin? Kesinlikle doktora gidip akıntının nedenini bul ve tedavi ol.

Bir de o Akıntı peynirimsi gibi ekşi kokuyormuydu?

0|0
    0|0
  • yarın bi jinekoloğa görün .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• "Nadiren yani her zaman değil ama gün aşırı banyo yapıyorum ve her banyoda sabunla bol bol sabunluyorum.. Hımm:(" gibi bir yorumun var cevaplarda vajina kesinlikle sabunla yıkanmamalıdır PH dengesini bozar ve mantara sebep olur

0|0
    0|0
    • vajına içine su tutuyor musun dedi bende nadiren dedim yani her banyoda değil ama her gun banyo yaparım ama cok sabunluyorum ve sabunu elimle durulamaya çalışıyorum ama buna rağmen çok acıyor:( sabun acıtıyor . sakıncalımış bilmiyodum bende:(

• hepten yanlış. Doktora git bence muhtemelen mantar

• Havuzlarda hastalıklar kol geziyor bu ara mantar riski var ondan olabilir

0|0
    0|0
  • Mantar olabilir. Doktora görün.

1|0
    0|0
  • Acil doktor!

1|0
    0|0
    • randevu alayım yarın devlet hastanesine gideyim:(

• sen doktora git enfeksiyon olabilir ya

1|0
    0|0
  • canım bayanlarda akıntı oluyor usutmus olabılırsın.mıkrop kapmıs olabılırsın.hersey olabılır canım dıkkat et temızlıgıne de.

0|0
    0|0
  • büyük ihtimalle mikrop kapmışsındır idrar yollarındada sorun olabilir doktora görünmekte yarar var bişey olcağını sanmıyorum 2 ilaçla geçicektir

0|0
    0|0
  • Mantar olmuşsun sanırım

0|0
    0|0
  • Mantar enfeksiyonu olabilir yada iç çamaşırın alerji yapmıştır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...