Erkek tarafından klitoral orgazm edilen kız bakire midir?

erkek arkadaşı tarafından sürekli klitorisi parmaklanarak ya da yalanarak orgazma ulaşan fakat hiç tam ilişkiye girmeyen kız sizce bakire midir?

0|0
15|19

En İyi Kız Görüşü

• Teknik olarak evet , ruhen de kimsenin bakire ya da bakir olduğunu düşünmüyorum. Hangimiz bu zamana kadar başkalarını yargılamadık , başkaları hakkında kötü düşünmedik , gıybet etmedik , dedikodu yapmadık , yalan söylemedik , kimseye kazık atmadık , kimseyi kandırmadık.

Zannediyorum ki sorunun soruluş amacı temiz kız , saf kız anlamında ama vajinaya vs.ye gelene kadar önce bunlara bakmak lazım diye düşünüyorum.

Ayrıca sevgiyle yapılan hiç bir eylemden insanın ruhuna da , bedenine de zarar gelmez,önemli olanhaksızca yargılayarak kişinin ruhunu ve beynini kirletmemesi.

Ve evet bu kız sevgiyle ve zevk alarak yaşamışsa ruhu da bedeni de saftır , temizdir

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• teknikte evet. pratikte hayır.

1|2
    1|0
  • bence bakiredir eğer cinselliğe düşkün aç bir kız olsa bekaret falan düşünmez keyfine bakar ama o özel anı eşine saklıyor o zevkten mahrum kalıyor benim görüşüm

1|0
    0|0
  • fiziksel olarak evet.

0|0
    0|0
  • Barmak içe girmeyip ve kan gelmediyse evet

1|1
    1|0
  • Edep zarı yırtılmıştır sadece

0|1
    0|0
  • zar isteyen erkekler için bulunmamış nimettir o kız...

0|0
    0|0
  • olduu her halti yesin sonra bakireyim desin yok oylee

1|0
    3|0
  • insanın ruhu o..pu olmasın :)

2|0
    1|0
  • Teknik olarak evet

1|0
    0|0
  • fizyolojik olarak evet,manevi ve gerçek olanı hayır

1|0
    0|0
  • Bana göre çıplakken elini bile tuttuysa bakire değildir valla.

2|1
    3|1
  • klitorisi dilleniyor, orgazm oluyor ve bakire şaka gibi

1|0
    1|0
  • kım tarafından yapılırsa yapılsın evet bakıre

1|0
    1|0
  • erkek arkadaşı klitorisini parmaklarken o sarsıla sarsıla orgazm olsun, ondan sonra da bakireyim desin oh ne ala. bir erkekle düzenli olarak orgazma ulaşıyorsa klitoral vajinal farketmez o kız bakire değildir.

1|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Ahlaki olarak hayır. Bunu karşıdakine söylemesi lazım eğer böyleyken bakireyim diye geziyorsa or... dur :)

3|0
    1|0
  • Değildir arkadaşım bu şekilde tokmağı davulun üstünde gezdirmeye benzer. Bakirelik zar değil bence namusu koruyup kollamaktır.

3|0
    0|0
  • teknik olarak bakiredir,ancak fiziksel temas oldu diye bakire değil dersen,zar takıntısının aslında toplumun dayattığı bir kural olduğunu ve kadınların erkekler kadar evlilik öncesi ilişkiyi yaşaması gerketiğini bilmelisin...erkekler ilişkiye girince milli kadınlar girerse en azından hafif kadın...bunu artık aşmalıyız...

1|0
    1|0
  • bakirelik sadece akan kandan ibaretse evet bakiredir. ama bence akan kandan ibaret değildir bakirelik.

2|0
    0|0
  • Beyinden yapmıs oluyorsun . beyin bekareti teslim ediyor ama bakire kalıyorsun :)

0|0
    0|0
  • Değildir.

1|0
    0|0
  • namussuz bakiredir.

0|0
    1|0
  • ruhu bakire degildir.

1|0
    0|0
  • bakirdir elemanada helal olsun nasıl dayanıyor bilmiyorum

0|1
    0|0
  • bakiredir ama namussuzdur.

1|0
    1|0
  • bu soruyu bile gizli cevaplıyo millet hay allam ya :D

0|0
    0|0
  • Fiziki olarak evet , Ahlaki olarak hayır

1|0
    1|0
  • ruhuna sahip olmuşlar ama zarına asla.

0|0
    1|0
  • Dikkat etmek lazım kazaya kurban gidebilir, cok iceri girmediysen sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • erkek vajinaya elini falan sokmadgı sürece bakiredir ama ruhu için ne denir bilmiyorum

0|0
    0|0
  • fiziksel bakirelık ...

0|0
    0|0
  • teknik olarak evet bakiredir. =)

0|0
    0|0
  • bakiredir evet

0|0
    0|0
  • bakire sayılmaz duygusal açıdan