Kokular... Burnum çok sağlam koku alıyor insanları kokusundan bile tanıyabilirim?

Ben kumralım sevgilimse beyaz tenli sarışın. Kokusuna alıştım ve çok seviyorum içime çekmeyi doyamıyorum bağımlılık yaptı o derece. Yani tiksinme yok kesinlikle. Mesela halısaha maçlarından sonra terliyken bile ona sarılmaya bayılıyorum. Bir de şunu merak ediyorum bazı erkeklerde boşaldıktan sonra ağır ve ekşimsi meni kokusu oluyor ben erkek arkadaşımda bunu hiç ama hiç duymadım ne kadar güzel ve ilginç değil mi bence çok güzel sizde var mı varsa neden oluyor acaba neyle ilgili ki bu eski erkek arkadaşımda öyleydi ki kusacak gibi oluyordum neredeyse acaba bu tenimizin uyuşmadığı anlamına mı geliyordu o da esmerdi

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• yenisini daha cok sevdigindendir

0|0
    0|0
    • Alakası yok özellikle üzerime boşaldıktan sonra elimi atıp kokladım kokusu gelmeyince kesinlikle bişey kokmuyor neyle alakalı acaba

• harbiden harika bir sevgilim var :D

• ne mutlu sana pisirigida kokmuyordur onun :))
      kiymetini bil.

Erkekler Ne Diyor 4

• Umarım eski erkek arkadaşının boşaldıktan sonraki kokusunun nasıl olduğu yeni erkek arkadaşına söylemişsindir.

0|1
    1|0
    • sormadığı için söylemedim. o eskilerden konuşmayı sevmiyor

• da ne alakası var sorumla hayret bişey... cevaptan başka herşeyi yazıyosunuz bu sitede

• erkek arkadaşla sevgilinin ne farkı var ki.. insan arkadaşıyla ilişkiye girer mi. sevgilim neden demiyosunuz

0|0
    1|0
  • Tenle bir alakası olduğunu düşünmüyorum. Kişiden kişiye değiştir. Bazı insanlar kötü kokabiliyor. Ama sevdiğin bir insanın kokusu kötü olsa bile sana hoş gelebilir. Mesela ben kız arkadaşımın saçlarını koklardım o pis derdi ben mis derdim :D bnmkide bağımlılık olmstu herbulustuğumzda koklardm hosuma giderdi.d

0|0
    0|0
    • Evet bir de bazen iki gün duş almadıysam bana da saçım çok pis kokuyor ama erkek arkadaşım sen gibi kokuyor diyor :) insana gerçekten sevdiğinin kokusu bambaşka geliyo ya sevmek başka bir olay

• Biraz öyle kötü yanı olduğu gibi güzel yanlarıda var. Ama ben hiç sevmemeyi duygusuz hissiz olmayı yeğlerdim.

• Burdan anlıyoruz ki bol bol yutmuşsun:)

0|0
    0|0
    • Yo yutmakla ne alakası var yutsam mideye iner burnuma gitmez ki. Üzerime boşalıyordu taa karnımdan burnuma geliyordu kokusu sen düşün o derece yaniii burdan anlıyoruz ki sen de kendi meninin kokusundan şikayetçisin

• yoo kendi menimle ilgili herhangi bir fikrim yok. herhangi bir şikayette almadım. Ama bildiğim şey, yenilen şeylerin meninin tadını kokusunu etkilediği, beslenme şekliyle alakalı bir şey. Ayrıca sevgide bazı şeyleri gözünde güzelleştirir.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende deney falan yaptın sandım.

0|1
    0|0
  • bunun esmerlk ya da sarışın olmayla ilgisi yok saç rengiyle ten rengtle ilgisi yok :) bende kokuda çok hassasımdır senin yazdıklarını okuyunca bir an ben yazmışım gbi hissettm :) onun tek sebebi ten uyuşması işte dedigin gibi bende mesela sevgilime karşı öyleym saatlerce sarılsam sarılırım huzur buluyorum, onun mesela prfm kullanma adeti yoktur her zaman tertemizdir parfümüme degil ten kokumu sev der hep ten kokusuna aşıgım :)

0|0
    0|0
    • Ben de parfüm kullanmasına karşıyım artık hiç kullanmıyor :) gerçekten ten uyuşması çok önemli bence gerçi kimlerin uyuşur kimlerin uyuşmaz bilemiyorum ama sanırım kişiden kişiye göre değişiyor..

• değişiyo tabi, evlilkte falan da önemlidir ten uyuşması böyle bir insanı bulmşsun bırakma :)

• Ten uyumu olan kişilerden tiksinmezsin. Bende en son ki sevgilime öyleydim. Kokusu ter kokusu bile hosuma giderdi. Onun meni kokusunu hiç almadım ama bosaldıktan sonra direk pencereyi açardı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...