Kadınlar neden büyük göğüs istiyorlar?

Kadınlar neden büyük göğüs istiyorlar? Küçük göğüs daha estetik değil mi? Büyük göğüsler bikini ya da dar bir elbise giyinince kötü durmuyor mu?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Erkekler büyük meme isteriz diye inledikleri için.
    Benim göğüslerim küçük mesela 83 cm filan, kendimle de barışığım. Vücudumun her bir milimini ayrı ayrı seviyorum.

Ama işte erkekler 90 bedenden aşağısını kabul etmeyince 90 beden de kaç cm denk gelir hesaplayamıyorum bile. O zaman bende meme yok, yandım lan ben diyorum bazen :):)

0|0
    0|0
    • Bence mesele şöyle. Küçük göğüsün görünsü güzel, diğeriyle ise oynamak, sıkmak falan daha çok zevk veriyor.

• Herkesin elinde ki kendine artık :)

Kızlar Ne Diyor 2

• benimkiler büyüktü küçülttüm şimdi daha mutluyum

0|0
    0|0
  • Anime izle göğüs neymiş görürsün

0|0
    0|0
    • O nedir ki?

• o kadar büyük olup o kadar dik olması normal hayatta pek sık karşılaşılmıyo bence :D

• anime , izlerken çok fena oluyorum.çizimler harika :) çok seksi...kızlar hep iri göğüslü ve dik...

Erkekler Ne Diyor 3

• Erkekler neden büyük çük istiyorsa o yüzden sanırım.

1|0
    0|0
  • bilmiyolar ki yaşlanınca milka ineği gibi olucaklar ( şaka lan.. büyük meme iyidir)

0|1
    0|0
  • artik yaz geldi ve normal boyuttakiler sütyensiz dolasiyor ( bingil bingil oluyor ) rahat oluyor yani.
    ama büyük olunca bunu yapamiyor ve ilerde dogumdan sonra büyük gögüs dahada basa bela.
    sadece görüntü icin istiyor kadinlar bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...