Anal ilişkiden dolayı bir sorun yaşıyorum, hangi doktora gitmem lazım arkadaşlar, acil yardım?

Arkdaşlar birkaç sefer anal ilşki yaşadım partnerim ile ve bazı sorunlar yaşıyorum doktora gitmem gerek ama ne doktoruna gitmem gerektiğini bilmiyorum... kızlar anal bölgelerini kadın doğum doktorlarına muayene ettirdiklerini öğrendim ama banada bakarmı hiç bilmiyorum bana bir fikir verin lütfen özelikle kız arkdaşlar :S:S

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Dermatolojiye görün derim. Bir de fazla yaşamamaya çalışın. Muhtemelen biliyorsundur ama ben sana söyleyim, anal ilişki sonuç olarak peristaltik hareketlerle çalışır ve sen oraya ters peristaltik harket yapacak cisim sokmuş oluyorsun. Kaslar hissizleştiğinde daha rahat ediyorsun belki ama uzun vadede iyi değil. O yüzden mümkün olduğunca azaltın derim ben. Şahsen ben bile bir kadın olarak anal ilişkiden sakınıyorum.

0|0
    0|1
    • peki çok teşekkür ederim az yapıyorum zaten ama malum ne kadar azda olsa sürekli olunca genişliyor :S :S bir konuda fikrinizi almak istiyorum bende mesela 15 günde bir falan sıkmı sayılır bu tarz bir ilşkide?

• aynı mı değil mi bilmiyorum ama ben pek bir fark hissetmedim. ama anal ilişki sonrasında birkaç gün rahatsız oluyorum. bir de yaralar çıkıyor çünkü alışkın değilim ve çok dar. ve ben çok utandım :)

• ayyy sorma o utanma çok kötü oluyo :) yolda yürürken falan sanki herkes biliyomış bunu anlamış hissi oluyo dimi halbuki kimsenin haberi falan yok :)

Kızlar Ne Diyor 7

• doktor vay i*ne diyecek değil elbette muayene eder cenesini kapatarak.

0|1
    0|0
    • çok teşekkür ederim ama hangi bölüme gideyim sence?

• tamam düşnüdüğüm gibi :) yalnız dokor bırak tmmyle derse nsl yapıcam onu düşndüm şimdi :S

• ^^ onu sen bilirsin

• tam olarak nolduğunu anlamadım ki :D genel cerrah ya da jinekolog

0|0
    0|0
    • pardon heycanla yazmamışım ne olduğunu.. yaa rahatsızlık hissi ve kaşıntı oluyo o bölgemde birde sanki daha geniş hisediyorum orayı bilmem piskolojikmi acaba :S :S

• bunun jinekolojiyle alakası yok ama.ters bir doktor denk gelmiştir.araştırıp git derim

• yaa bir kız arkdaşın jinekololog kadın çok ilgilendiğini duydumda ondan acaba banada bakrmı dedim :S sanırım bayan doktor bulmam lazım dimi?

• Rezil herif yaparken utanmassında doktordanmı utançtan yuh sana hayasız

0|1
    0|0
  • bunu doktor sitesinden bir dahiliye doktoruna sor o seni yönlendirsin

0|0
    0|0
    • aa peki çok teşekkür ederim bir deniyim... jinekolojimi olması lazım ama normalde

• bilmiyorum

• Sevgilinmi yapti arkadan anlamadim :O

0|0
    0|0
    • evet öyle oldu maleseff :S

• ewt işte sen erkeksin niye alıyorsun falan diye sorgularmı dedim randevu alırken :S ÇS

• Orası beni ilgilendirir dersin sende

• sen kız mısın:O

0|0
    0|0
    • kız olsam çok daha cesurca giderim zaten sorun orda ondan utanıyorum :D

• elbette ama erkeksin ya alır mı bilmiyorum ki

• yadaa hastaneye gitme özel muayeneye git daha rahat edersin

• genel cerrrahh :((

0|0
    0|0
    • kadın hastalıkları ya da kadın doğum olmazmı? çünkü ben bir kız arkdaştan arka böglesini onlara gösterdiklerini duymuştm

• çoğu değil bir çok lütfen iftirada bulunmayalım

• bence çok fark yok hepsi demedimki yapmayanlar üstüne alınmasın :)

Erkekler Ne Diyor 7

• yalan.avi

1|0
    0|0
  • Yav senun ne isin olur anlama felan kardeş yaaa CIK CIK CIK ,
    Hicmi kalkmıyo seninki? Hem bu arada o kız ne soktu oraya? Merak ettim simdi

0|0
    0|0
    • kizin soktugundan emin degilim ben, bence erkek isi bu :-)

• Nasıl yani senin anüs genişlemesini? ya da sen pasif değilmişim?

• Bebek bezi bağla yakında altınada sıçarsın.

0|0
    0|0
  • Nereye kusuyoduk? Tercihlere saygım var bu arada...

0|0
    0|0
  • önce bir mahalle imamına görün bak seni napyıo

0|0
    0|0
  • ohh ii olmus caktır sen arakadan

0|1
    1|0
    • insan iyi şeyler söyler

• cevremde duymadım hiç

• şehir efsanesi değil oku bak netten zararlarını

• Genel cerrah...

0|0
    0|0
    • ilşki tarzı bişey olunca genel cerrah bakmıyor sanırım :S

• eminmisin sağlıkçı flnmısın

• Babam medikalci. Ve sürekli hastanelere girip çıkıyorum. + Son 1 haftadır refakatci olarak hastane içerisinde sabahlıyorum. Ki sülale içerisindeki tüm hastanede kalanlara ben ve babam koşturuyor. Umarım anlamışsındır.

Yükleniyor...