Kendimi onun yanında kirli hissediyorum...

cok masum bir erkekle tanistim bir ay önce...her halinden belli, sevgilisi olmamis hic, benim de olmadi. ama...
ben p*rno izledim bir kac kere, artik yapmiyorum, ama izlemisligim var...bide bir kac kere sadece yazisarak sanal seks yaptim bir yil önce...tövbe ettim ikisini de yapmiyorum. ama kendimi onun yaninda kirli hissediyorum, ben onu haketmiyorum sanki...birbirimizden hoslaniyoruz ama ilerde nasil yüzüne bakarim ciddilesirse iliskimiz?
o kadar masum birisi ki...o benim bu yaptigim cirkin seyleri yapmamistir bence...
fikrlerinize ihtiyacim var ne düsünecegimi bilmiyorum :(

0|0
1|13

En İyi Kız Görüşü

• ama onun karsına çıkıcanı bilemazdin ki belkide onu tanımıyordun bile ondan once ne olduysa oldu onmlı olan ondan sonra yanliş yapmaman

1|1
    0|0
    • tesekkür ederim haklisin :) cok kötümü yaptiklarim

• yapmiyorum artik zaten :) sagol :)

• ben tesekkur ederım

Erkekler Ne Diyor 13

• nerden biliyon yapmadini

1|0
    0|0
    • ya cok masum ve tatli birisi :)

• masumiyet göreceli kavramdir..

• ama hic sevgilisi olmamis...herseyi esimle yasicam diyo cocuk ya...bende hic öpüsmedim bile sevgilim olmadi ama sorumda belirttigim hatalarim oldu :(

• cümle kuruş tarzından senınde masum iyi niyetli birisi olduğun anlaşiliyorki karşindaki insana sadakatla baglı oldugun cok net anlasiliyor hatanın farkındasın ve ciddi birşey olmamiş herkez masturbasyon yapıyor p*rno izliyor kimisi işi biraz büyütüp sanal seks yapıyor birdaha yapmazsın umarım kafanada takma bukadar büyük birşey değil geçmişte kalmiş önemli olan temas eden bir aktivite yok herşey sanal :)

0|0
    0|0
  • p*rno izlemeyen bir erkek varsa onun erkekliğinden şüphe et.

1|0
    0|1
  • o da izlemiştir emin ol

1|0
    0|0
  • Şimdiye kadar p*rn izlemeyen, mastürbasyon yapmayan erkek görmedim. S*k*şmeyen erkek de çok az...
    Böyle ikiniz de iyi insanlarsınız güzel bir yaşam kurmayı düşün bu saçma şeyleri bırak

0|0
    0|0
  • Sil o defteri temizlenmiş olarak temiz adamınla aşkını yaşa

0|0
    1|0
  • pişman olman iyi oldu, ben onun yerinde olsam soğurdum ne yalan söyleyim görüntülü sanal seks mi

0|1
    0|0
    • ya hayir tabiikide, yazisarak sadece...görüntülü sesli yapmazdim asla

• sagol...masumiyetimi kaybetmis gibi hissediyorum ama...keske ölsem dedim kac kere, zamani geri almak mümkün degil malesef...

• kendinden küçük kızları uyarabilirsin

• masum değiliz hiçbirimiz

0|0
    0|0
  • merhaba merak ettim sanal yapıyor musun hala?

0|0
    0|0
  • O neler yapmıştır ohooo :D :D :D: .D:D
    Masum dediklerimiz neler yapıyor. Hiç sevgilisi olmadıysa bu ne ile tatmin oluyordu?
    Geçin bunları ya :D

0|1
    0|0
    • 23 yasinda, yapmismidir böyle seyler? ama cok masum ve tatlii onun gibisini görmedim...

• sagol :) sende pisman olma, oldu artik, öpüsmen o kadar kötü bisey degil bence

• Sevgilin olunca kötü.
      Eşin olsa tabi ki de olması gereken güzel bir şey.
      Sadece eşinle öpüşmüş olmanın lezzeti vardır çocuklarının bile yüzüne gururca bakarsın. Onlara nasihat verirken bir şeyler öğretirken kendini iyi hissederek güzelce anlatırsın ben yapmadım sizde yapmayın demenin güzelliği vardır. Tabi ince konular bunlar daha detaya girersek zor çıkarız :)

Ama emin ol zararı faydasından daha çok :)
      Öpüşme demiyorum hakkın tabi ki de olmalı ama evlenince olmalı ki anlamlı olsun :D

• o kimbilir neler neler yapıyodur sen rahat ol

kimbilir ne kadar çok p*rno izleyip el arabası çekiyor ohoooo

1|0
    0|0
  • nerde tanıştın?

0|0
    0|0
  • Korkmana gerek yok. Ne o senin yanıdna idi sen yaparken. Nede sen onun yapmadığından emin olabilecek kadar onun yanında idin. Belkide oda yapmıştır.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...