Peki soralım, hiç yakalandınız mı?

Babanıza, abinize, kardeşinize, annenize, hiç yakalandınız mı?

Her türlü olabilir. Prezervatif, doğum kontrol hapı, oyuncaklar, kızlar için tampon :) veya sevgilinizle :)

Güncellemeler:
peki hiç yakalayan var mı? herhangi bir akrabasını :)
bir daha soruyorum :)hiç yakalandınız mı ?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• ufak kuzenim tamponumu yengemle otururken yanımıza getirip "abla? bu ne?" diye sormuştu. allahtan yengem bişey sormadığı gibi ben de açıklama yapmadım.

0|1
    0|0
    • dua et annenin yada babanın yanında getirmemiş:)ağbine söylemiştir yengen

• :))) kim bilebilir ki

• evet...

Kızlar Ne Diyor 3

• bir kere..

0|0
    0|0
    • bir kere ne ? nasıl yakalandın kime yakalandın ?

• ay ben oğlumu yakalasaydım p*rno dergiyle heralde ağzına dolaya dolaya sokardım evleniceğine ne haltlar yiyo

0|0
    0|1
    • ya illa evlenmesi mi gerek.insan milletinde cinsellik doğumla başlar.p*rno dergi okumayan veya p*rno izlemeyen bırak erkeği kız bile yok

• yakalanmadım ve inşallahda yakalanmam çok kötü bir durum :D

0|0
    0|0
    • yakalanma tabii.ama yakalansaydın şimdi senden alacağımız bir cevap olurdu.peki al sana bir soru evde doğum kontrol hapı tampon gibi şeyler saklıyo musun?

• reşitim ama tabiki kopar yani kıyamet sonuçta onlar benim iyiliğimi düşünüyorlar, ben hayatımı kafama göre yaşamam gerektiğini

• kız olsam o kadar erken cesaret edemezdim heralde

Erkekler Ne Diyor 7

• annem birgün dolabımı düzenliyecek olursa fleshlightımı görebilir..

eğitim arşivi pc.de alenen duruyor, kardeşim bulup da öğrensin diye

sevgilide öyle birşey yakalasam birşey olmaz, ilişkiye yeni bir boyut gelir.

babam da birşey bulmasın, onun konuyla hiiç ilgisi yok

yalnız fleshlightı kuruması için dışarda bıraktığım bir zamanda unutup gidersem valla evdekiler bulur, o zaman ne olur bilmiyorum :D annem görse birşey demez, babam da git evlen der galiba :D

annem dergimi görmüştü birşey demedi, tabi elimde değil, kitabın arasında unutmuşum :p

2|2
    0|0
    • ciddi ciddi güldüm :D

• asıl bombaya bakın: bizim kuzenle ardadaşlarına netten şişme aldık benim kartla. Kuzenin ardaşaındaymış sıra, annesi yakalamış, sürekli çocuğa sen git karınla uyu diyormuş :) şişmeyi d intihar ettimiş, patlatmışlar bu olaydan sonra. Kendini düşününemiyorum ya o halde

• hahaaaa işte yorum budurrr

• benim odada kumbarada durur kondomlar. enişte para var mı diye sallayınca bulmuş. 1-2 tehdit etti , bekar adamım ne olacak dedim. umursamadığımı göründe sallamadı :) artık diğer aile efradına söyledi mi bilinmez :) yine arada bir kumbaraya (!) gönderme yapsa da ben alınmıyorum :) 29 yaşındayız yapmayalım mı yani ((= Bu zamanda kızlar olmuş kazanova, kırkını okutmadan yenisini buluyorlar :)

0|0
    0|0
  • Boynumda ve vucudumda bi kaç izle valideye yakalanmışlıgım vardır cüzdanımda ki prezervatifide görmediğine pek inanmıyorum kesn görmüştür..

0|0
    0|0
  • Doğum kontrol hapının kullanım kılavuzunu yıkanmak üzere olan pantolonumun cebinde unutmuşum hikayesinin gerisini tahmin ediyorsunuzdur zaten :)

0|0
    0|0
    • iyi de sen erkek değil misin .sen mi içiyosun hapı:))

• yok sevgilim kaçırmış gününü talimatlarını okuyodum bende :)

• 16 yasimda babamin kartindan "sevgililerime" dogum kontrol hapi aldigimda, komsu kiziyla pek cici olmayan bir durumda abime, bir kac kez de ekip arkadaslarim ve egitmenlere yakalandim. bunlar disinda olan condom yakalanmasi vukuatlarini saymiyorum. dalginlikla kasiyer kiza kart yerine condom uzatmisligim var... hala garip garip bakiyor onun vardiyasinda alisveris yapiyorsam.

0|0
    0|0
  • belgerimin içinde yer alan p*rno arşivimi bilgisayarı kullanmış herkes biliyor

-resimlerim

-videolarım

-müziğim

-p*rnolarım

0|1
    0|0
  • Anneme yakalanmıştım ve kuzenime. Ama pek umursamadım (:

0|0
    0|0
Yükleniyor...