Anal sexin zararları ile ilgili...?

anal sexin neden yapılmaması gerektiği için, zararlarıyla ilgili resim yazı deneyiminizi veya etrafınızda brnn basna gln bir olayı vb şeyleri aktarır mısınız? birine anlatmam gerekiyor...Cıvıtmayın erkklerde bayanlara asılmasın şikayet ederim...

Güncellemeler:
adam orda sevişecek kız arıyorum diyor 50 tane cevap geliyor ben ciddi bişi soruyorum bir cevap yok... burdaki hiç bir kız anal seks nedir bilmiyo zaten...

0|1
2|3

En İyi Kız Görüşü

• bu seks türü türkiye de "kızlık zarı bozulmasın" diye çok sık kullanılıyor... Yani erkek daha çok zevk alsın fikrinden de önce kızlık gitmesin başıma kalmasın fikri var... Zararları fazlası ile anüs kaslarını gevşetebilir tuvalet tutamama sorununa neden olabilir. ilişki sırası ya da sonrasında bayanda kanama meydana gelebilir ve kanayan yaraların kapanması ya çok uzun zaman alır ya da pis bir bölge oldugundan kapanmaz ve mikrop kapar...acı ağrı hissedebilir. erkek içinse idrar yolları enfeksiyonuna neden olabilir. bence bunlardan daha da önemlisi GÜNAH... demişler ya HAK YOLU DURURKEN BOK YOLU NİYE?

0|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Anal sexin çok çok zararı var hatta yararı bile sadece erkeğin zevki diyebilirim. ilk olarak kadın zevk almıyor zıttına ağrı çekiyor. ilişkiden sonra kanamaları ağrıları olanlar var. 2.cisi sonuçta pis bir yer orası erkek ciddi şekilde sağlık sorunu yaşayabilir. kadın bir kere ordan yaparsa anüsündeki bazı yerler yırtıldığı için tekrardan iyileşme olup kapanmıyor. anlicağın açık oluyor biraz. onun için büyük tuvaletini yapmakta zorlanabilir veya tutamayabilir ilerde. ya zararları anlat anlat bitmez. kimse tavsiye etmiyor etmemelide

1|0
    0|0
    • ben de sen gibi anlattım ama somut bişiler olmayınca inanmıyolar onun için soru açmak zorunda kaldım

• inançlarım olmasa önce ben kaşırdım ama neysee :))

• kızlık zarı ve dar olması nedenıyle çok tercih ediliyor bayanda kalıcı zarar ve çok gunah

Erkekler Ne Diyor 3

• iğrenç bir durum.kıza eziyet resmen.

2|0
    0|0
    • Senin gibi düşünen erkek çok az çoğu kendi zevkini düşünüyo bravo

• sweetgirll arkadaşımız zaten gereken cevabı vermiş. Ne yazmışsa aynısıdır. Bende çok araştırmıştım.

0|0
    0|0
  • güzel olabilir ama eziyet gibi bişey kız için

0|0
    0|0
Yükleniyor...