Adet düzensizliği nedir?

Kız arkadaşımda adet düzensizliği varmış çok korkuyor internette okumuş hamile kalmak falan zor oluyormuş öyle mi? lütfen acil yardım edin

Güncellemeler:
polikistik over varmş diane 35 kullanmış 6 ay ama bırakınca yine adeti düzensiz olmuş . Plikistik over belirtileri çok azmış bunun dışında kötü bişey olurmu?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• polikistik over yani çikolata kisti inferlite yapabilir yani kısırlık ama kist olupta hamile kalan çok kadın var ... Ayrıca kafaya takmasın 6 cm den küçükse doğum kontrol hapları ve hormon haplarıyla yok olabilir büyürsede laparoskopi yöntemiyle kapalı ameliyat yapılarak alınır geçmiş olsun

0|1
    0|0
    • Sizce endişelenmeli mi? çok kafaya taktı

• ya küçük benmkide işte adet düzensizliğim düzelmiyooor dedi

• çok kafaya takmasın kadın doğuma gitsin ilaçla düzene sokarlar

Kızlar Ne Diyor 4

• amaaan bende bişi sandım bende de var 10 senedir nerdeyse bende kullanıyorum hiç bişey olmaz merak etmeyin

0|0
    0|0
  • bendede var kıs ve su an 9 haftalık hamıleyım korkmasın arkadasım tıp ılerledı bır sey olmaz olur allahın ıznı ıle ıns

0|0
    0|0
  • link

Bu kız mı senin sevgilin yoksa:))

0|0
    0|0
  • olmaz ya çoğu kadında var aynı mesele bende de var ama takmamak lazım bir şekilde çözüm bulunur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• hocam benim kız arkadaşım bir nedenden dolayı geciktirmek istemişti bir ilaç kullanmıştı bir süre bozmustu düzenini . öyle bir ilaç kullandıysa olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...