Cevabını merak ettiğim bazı sorular...?

İlk soru Pompei Halkı, bu Pompei halkı eşcinsel bir kavim olduğu için mi helak oldu yoksa küçük erkek çocuklarına tecavüz ettikleri için mi?

İkinci Soru:Bildiğim kadarıyla erkeklerin anal girişinin 1 parmak kadar ilerisinde G noktası gibi bir şey var.Hassas oldukları bölge.İşini göremeyen (boşalamayan) erkekler doktora gittiklerinde parmak atıyorlarmış sanırım :S
Eh madem eşcinsel ilişki bu kadar günah neden Allah erkeklerin arka tarafına böyle bir nokta koymuş? İnsan aklı.He rşeyi kullanır sonuna kadar.Madem o bölgesinden zevk alıyor adam kendini becertir ve zevk almaya devam eder.3 günlük dünya belki nefsine sahip çıkman vs. gerek.Ama bir kadının o zevki tatması normalken neden bir erkekte yapamasın ki? Bunu direkt olarak eşcinselliğe vurmak ne kadar doğru?
Zevk almak onun elinde olan bir şey değil.Allah o noktayı başka bir yerede koyabilirdi.İstediği her yere koyabilirdi.Ama koymadı.Ayetlerdeyse anal ilişkinin çok günah olduğu eşcisellerin helak olduğu vsç geçiyor.
Hem şöyle bir şeyde var anal bölgesi vajinadan daha darmış ve penisin etrafını daha sıkı sardığı için üstteki erkekte daha çok zevk alıyormuş.
Yani bunlar bana mantıklı geliyor? Müslüman olmayan biri bunları pekalada yapabilir.Neden çünkü zaten neyin günah neyin değil olduğunu kavrayamamış.Öyleyse neden böylesine zevk aldığı bir şeyi yapmasın ki?
Bana garip geliyor.Çok garip.

3.Soru:Eşcinsel olmak neden günah? Ne alaka yani? Neden? Kadın kadını daha iyi anlar erkek erkeği daha iyi anlar.Bir erkek ve kadının ilişkisi bazen birkç aydan uzun sürmezken bir erkek ve erkek ya da bir kadın ve kadının dostluğu yıllar boyu bozulmayabilir.Ama bir erkek ve kadının öylesine samimi dostlar oldukları çok nadirdir.
Bunlar çok ilginç ve derin konular.Aydınlatılmaya ihtiyacım var yolum yok değil çünkü.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• 1) Hiç bir bilimsel temeli olmayan komik bir iddia
    2) Ne alakası var ya :) istersem dünyada eşi benzeri görülmemiş bir zevk alacağımı bileyim yine de arkadan vurdurmam, düşünmesi bile iğrenç, sadece eşcinseller arkadan vurdurur, hiç erkek adam yapar mı öyle şey, içinde ibnelik olması lazım bunu yapması için. bu ibnelik meselesinin dinle falan da alakası yok, ister ateist olayım ister putperest ister satanist, neden arkadan vurduriyim iğrenç rezil bişey bence. her gerçek erkek de benim gibi düşünür, hatta bu konuyu düşünmez bile yani, erkek olmak böyle bişeydir. bizim götümüz sadece sıçmaya yarar, sokakta gördüğünüz her erkeği tv de gördüğünüz muhallebi çocuklarıyla karıştırmayın.

3) günahını sevabını bilmem ben kendini nsıl iyi hissediyosan öyle yap. ama şu düşüncen yine saçma geliyo bana, 'kadın kadını daha iyi anlar, erkek erkeği daha iyi anlar' ee yani? daha iyi anlıyo diye bir erkek bir erkeği arkadan çakması mı lazım? nası bir saçmalık bu. Seni en iyi anlayan arkadaşın bir bayan olabilir. Seni iyi anlaması onun vajinasını yalamanı gerektirmez :) dost dosttur. Fuckbody ise fuckbody dir. sen cinsel olarak kadınlardan zevk alıyor olabilirsin, ya da sadece denemek için böyle bir ilişki de isteyebilirsin. Ama buna ' beni en iyi kadınlar anlar ve cinsel ihtiyaçlarımı sadece kadınlar karşılayabilir' gibi bir kılıf uydurma. yok çünkü böyle bişey. hele ki erkek için hiç yok.

İki erkeğin dostluğunun yıllarca bozulmamasının sebebi arada sırada birbirlerine kaymaları değildir :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hiçbir şekilde eşcinsel eğilimim yok ve çok istiyorum bir kadının beni o şekilde uyarmasını böyle bir zevki olan insan eşcinsel olmak zorunda değil ki din dogmatik sonuçta. bir çok noktada zararlıdır eşcinsellik

0|0
    0|0
  • Pompeiye kendin bakabilrsin. Caligula falan çok acayip şeyler..:) 2. Sorun için o bahsettiğin muayene prostat muayenesi canım , prostata biraz masaj yapınca zaten depo halindeki spermler atılabiliyor. Yoksa parmak attırmaya gitmiyolar doktora..:D 3. Konu benmde kafamı kurcalayan bişi o yüzden pek bişi diyemiycem ama eşcinsellik bir hastalık diil o yüzden onları da anlamak lazım.

0|0
    0|0
    • Parmak attırmaya gitmediklerini biliyorum ya of dngkhsj sadece prostat neden orada yani? Başka bir yer yok mu da orası :S Zevk alan bir erkeğin eşcinsel olması normal bence :S

• Prostat zaten poponun içinde diil cnm..:D ama en kısa ordan ulaşılabiliyor. Yani bilemiyorm tabi ama zevk aldıkları oluyomuş işte..:D

Kızlar Ne Diyor 2

• Coğrafi olayları dini olaylara yormak çok kolay. Bırakalım bu işleri şimdi dünyada o kadar zulüm olurken, zamanında hristiyan halklar insanları diri diri yakarken, müslümanlar insanları dine sokmak için kılıçtan geçirirken (ki türklerin müslüman oluşu şöyledir 150 bin türk kılıçtan geçirilerek öldürülmüştür), museviler insanları diri diri toprağa görmeken Tanrı neredeydi. Hala dünyada onca acı varken, sapkınlık varken, ki o zamanlardan daha beter olaylar olurken Tanrı nerede, inan bana şu devirden daha sapkın değildi önceki devirler, asıl şu zamanda insanoğlu yok olmalı başka bir şey değil. İslamiyet Hz Muhammed ve 4 halifeden sonra yok oldu kardeşlerim. Artık yaşadığımız din islamiyet değil...

ayrıca belki ilginizi çeker

alkislarlayasiyorum.com/.../dr-adnan-ibrahim-islamin-kacirilmasi-tamamlandi

görüntü kalitesi daha iyi olan bir youtube linki

https://www.youtube.com/watch?v=IkpXlREsKCw

0|0
    0|0
  • pompeii halkı hem eşcinsel ilişki yaşadığı için hem de çocuk köleleri satın alıp helak ettikleri için helak edilmiş bazı ayetlerde bu konular yer alıyormuş belgeselde izlediğim kadarıyla durum bu diğerleri hakkında bir yorumum yok

0|0
    0|0
    • hem de çocuk köleleri satın alıp tecavüz ettikleri için demek istedim yanlış yazmışım

Yükleniyor...