Kızlar yardım edin bana lütfen :(?

soruyu sorurken bile utaniyorum ama cok rahatsiz oluyorum. bikini bölgesini herkes normal alir ok. ama genital bölge tam alt nasil alicam bilmiyorum. malum deri cok ince orda cok hassas. makasla kesiyorum ama hic bakimli olmuyor. agda cok acitiyor ve sarkma yapiyormus hic ugrasamam. epilasyon zaten olmyor. epilatör cok hizli büyük ve acitiyor. jiletle ertesi günü hemen cikiyor.

:( siz nasil yapiyorsunuz yardim edin cok sinir oluyorum. cikacak baska yer bulamadi taaa nerde -.-

0|0
64

En İyi Kız Görüşü

• henüz bekarsan lazere girişme ne olur ne olmaz... ağdanın sarkma yapması söz konusu değil canım. Sen ne zannediryorsun ağdayı? biri ağdayı sürüp bezle genital bölgene asılmıyor bir anda çekiveiryor.. herkesin er dediğine inanıyorsan şimdide benim dediğime inan :) ha madem ağdada çok canın yanıyor lokal anestezi kremleri var... eczanelerde bulabilirsin ancak biraz maliyetliler küçücük kücük tüpler 30-50 tl arası fiyatlardan satılıyor peki işe yarıyormu dersen eh bir nevii uyuşma sağlıyor... nasıl kullanılıyor diye de bana sorma içinde kullanımını anlayıyor zaten... AĞDA temiz ve uzun süreli... Güzellik istiyorsan accık sıkıcan dişini sende yapcak bişi yok

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• lazer yaptır ya da cok gur degılse makasla kes sorun olmaz bana gore

0|0
    0|0
  • Vuracan jileti :) haftada bir her gün çıkarmı sakalmı bu :)

0|0
    0|0
  • bikini bölgesi neresi, genital bölge neresi?

0|0
    0|0
  • Tüyleri tamamen değilde bir süre içinde döken birşey var onu kullanıyorlarmış geçende böyle yazdılar okumuştum tabi bir süre sonra başka siteye geçmek zorunda kaldım :D sanırım tekrar geçicem :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Agda sarkma falan yapmaz yiyip yiyip kilo alip vermek sarkma yapar en makulu agda kuafore git elini bile surmeden 5 dk da halletsinler acida yok pambik gibi olursun :)

0|0
    0|0
    • utanirim ya :)

• Biseycik olmaz gözünü kapayiver anlamazsin bile :) gidenler memnun neden sende olmayasin :) hem zamanla azalmada oluyormus

• Ağdadan başka seçenekler daha kötü, en rahatı ağda. Ağdadan çekiniyorsan tüy dökücü kullanabilirsin ama yine de tatmin edici bir sonuç vermiyor. Lazerde olabilir, ama önermem

0|0
    0|0
  • Ameliyat eldiveniyle al. biraz uzun sürüyor. Ama acısı daha az :)

0|0
    0|0
  • Ya ben mecbur agda kullaniyorum ama sen acidan korkuyosan lazer yaptirabilirsin

0|0
    0|0
    • genital bölgeye benim bildigim lazer yapilmiyordu simdi yapiliyormu artik

• Tabiki , butun vucuda yaptirabilirsin 1500 -2000 civarinda fiyatlar

• hani ön taraf aliniyor biliyorumda alt kismi bilmiyordum tsk

• Ben agdayla alıyorum canım özel merkeze gidiyorum en iyisi ağda sakın cilet vurma...

0|0
    0|0
Yükleniyor...