Adet olamıyorum. İlişkiye girmeyi bıraktıktan sonrada ara ara kan gelmeye başladı. Acaba neden?

Meraba arkadaşlar. Ben 2 aydır adet olamıyorum. Erkek arkadaşımla ilişkiye girdiğimz için zannediyodum ama bırakalı bir hafta oldu. Adet olmamı bekliyoruz. Ve bu 4-5 gundur ama hergun akıntıyla birlikte kan geliyo. Sizce bu ne demek. Neyin belirtisi. Gebelik mi? Yoksa adet mi olacağım vücudum kendini mi hazırlıyo. Fikrinizi alabilir miyim?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• adet gıdım gıdım gelmezki, ilk gün çok çok az gelir öyle ara sıra gelmezki az az. bence başka bir sorun hamilede olabilirsin

0|0
    1|0
    • Sonunda bir kız yazdı ya. Sağol öncelikle :)
      Hani adet olmadan once degisik degisik akıntılar gelir ya haber verme gibisinden buda onun gibi bisey ama akıntıyla lekeyle geliyo

• Hm peki cok tesekkur ederim dikkate alıcam :)

• rica ederim ne yaptık ;)

Erkekler Ne Diyor 6

• Normal ayda bir adet oluyor muydun eskiden?

0|0
    0|0
  • vücudun regl mıncıklaması geçiriyo.

0|0
    0|0
  • Senın alet bozuldu kanks :)

0|0
    0|0
  • Allah bağışlasın allah analı babalı büyütsün sağlikli sıhatli bir bebek olur inşallah :P

0|1
    0|0
  • bence sen kadın doguma git.hiç iyi haber degil bu

0|0
    0|0
  • allah rahmet eylesin..

0|0
    0|0
    • :D sıkma canını. hamile değilsindir büyük ihtimalle. olsan bile ne olcak sanki evlenirsiniz olur biter..

Kızlar Ne Diyor 2

• ilişki sonrası bir ilaç kullandınsa eğer bunun etkisi ile adetin gecikmiş olabilir... ve aha sonra ilişki sonrası gelen kanamada dediğin gibi bir hazırlık olabilir... gebelikten şüpheleniyorsan bir gebelik testi al bence...

0|0
    0|0
  • kadın hastalıgı ya da hamılelık belırtısı olabılr. önce kadın hastalıkları uzmanıa gıt muayene ol.

0|0
    0|0
Yükleniyor...