Erkeklerin de cinsel organı kokuyor mu?

Erkeklerin de cinsel organı kokuyor mu? Erkeklerin de cinsel organı kokuyor mu? Erkeklerin de cinsel organı kokuyor mu?

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• amacın bizi birbirimize koklatmak mı çılgın?

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• mis gibi kokar evlat kokar o

2|0
    0|0
  • iyi bakılmazsa penis her normal organ gibi terimsi kokar kıllanmalardan dolayı ve apış arası kokusu olarak

0|0
    0|0
  • Cinsel organ temiz olmazsa kokar tabi Burak insan yikanmadigi zaman bile ter kokusundan yanina yaklasilmiyor temiz bir penis kokmaz neden soruyosun oral yapmayami dusunuyorsun

0|0
    0|0
  • hayır sahibi pasaklının teki değilse asla kokmaz.

0|0
    0|0
  • kokar uzun süre yıkanmazsa terlenirse filan. ama ben her gün sabunla yıkağıdım için kokmuyor benimki :)=

0|0
    0|0
  • temiz çamaşır kokusu üstüne siner. temizdir pis kokmaz :)

0|1
    0|0
  • getir burnunu.

0|2
    1|1
  • Temizse kokmaz

0|0
    0|0
  • temiz bakılırsa kokmaz :)

0|0
    0|0
  • Yikamazsan kokar hemde cok pis sen coraplarini yikamayinca kokar ya ayni

0|0
    0|0
  • istersen önümde diz çöküp fermuarımı açıp koklayabilirsin :)

0|0
    1|0
  • cinsel organ kokmaz. genital bölge temiz tutulmazsa her insanda his koku olur...

0|0
    0|0
  • benimki mis gibi kokuyor.. :d seninki kokuyor mu?

0|0
    0|0
  • Vajinadan daha az kokar. Yalnız bazı erkeklerin çişleri çok pis kokabiliyor...

0|0
    0|0
  • kokar sıcaktan www.vidivodo.com/.../159910

0|0
    0|0
  • uzun süre yıkanmazsa terden kokar tabikide

0|0
    0|0
  • Misk gibi kokar. Vanilyalısı, çikolatalısı falan da varmış bende sonradan öğrendim..

1|0
    0|1
  • Hemde nasıl geçen banyoya girmek için çıkardım koku taa salona gitmiş cam pencereyi açmışlar çıllıklar gaz maskesi yok mu boğalacam diye feryat figan edenler...

1|1
    0|0
  • niye copy paste yapıp 50 kere sordun? niye copy paste yapıp 50 kere sordun? niye copy paste yapıp 50 kere sordun? niye copy paste yapıp 50 kere sordun?

1|0
    0|0
    • işte işte işte işte işte işte işte işte

Kızlar Ne Diyor 1

• Kokar ama kendine has rahatsız etmeyen bir kokusu var.
    Özellikle oral yaparsan, fark edersin.

0|0
    0|1
    • senin hoşuna gidiyomu?

• ıyy töbe töbe günah ama yaa.

• Merak etmeyin ilk etapta benim içinde çok zor olmuştu.Ama gerçekten anlayışlı bir eşiniz olursa size öğretecektir. Yavaş yavaş ısınırsınız ve detaylarını öğrenirsiniz. Günah kısmı içinde söyleyebileceğim tek şey bir çok günah işliyoruz, dar bir kot giydiğimizde, saç telimizi bir erkek gördüğünde vs. Eşimizi mutlu ederken günaha gireceksek bile çok da önemli olmasa gerek. Ne günahlar işleniyor çünkü.

Yükleniyor...