Vajinam sürekli ıslak. Garip mi bu durum?

Günlük akıntım cok fazla geliyo. Herhangi bir kaşıntı yok. Süt beyazı gibi. Bazen şeffaf bazen yoğun. Değişiyo. Szce sağlık açısından bir sorun var mıdır?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• bu senin sağlıklı olduğunun göstergesi. Ama seni çok rahatsız edecek durumdaydsan doktoragörünebilirsin. Birde eğer daha genç isen bu normal diyebilir doktor.

1|1
    0|0
    • teşekkür ederim. Herhangi bir başka sorun falan olursa yardımcı olamaya çalışırım.

Erkekler Ne Diyor 12

• Kaşıntı var mı?

1|0
    0|0
    • Yok gibi. Sadece yoğun olduğu için peçeteyle temizleme ihtycı hissdyrm

• O bölgeye özel ürünler var.Temizlik için sabun türü şeyler kullanmaman lazım.Şimdi çıkıcam gelince konuşuruz yine.

• Islaklık değil bu, akıntı durumun var.
    www.pudra.com/.../...akinti-ve-tedavisi-1382-2.htm

Buradan gerekli bilgiyi sağlayabilirsin.

1|0
    0|0
  • son derece sağlıklısın.akıntının fazla olması hormonlarından ve kadınsılığından.kendini arzulu hissetmenden dolayı ıslanıyorsun.bedenin uyarı veriyor.hislerin yoğun.az da olsa şehvet lisin.

0|0
    0|0
  • normal tabıkı tahrık oluncada olur bır kadın varmıs tren sesınden bıle tahrık olup gunde 200 kez bıle ıslanırmıs koku kasıntı yoksa vajınayıda korur ıslanması

0|0
    0|0
    • Kaşıntı yok

• o zaman sorun yok cok ısteklı oluyorsundur ıslanıyondur devamlı ve vajınayı korumak ıcınde ıyı dır

• Allah şifa versin eğer sorun varsa..ama doktora görünsen çok iyi olur..eğer istanbuldaysan seni doktora götürebilirim..sana iyi doktor bulup sorununu çözmene yardımcı olurum..hastalara acil şifa Yarabbi

0|0
    2|0
    • Senin gibi Abazasini görmedim Valla Sesli güldüm

• abaza değilim ben..ama saygı duyuyorum yorumlarınıza...

• ayrıca abaza varsa önyargıları olan insanlar..bence her insan yardımsever olmalı..ben fedakarlık yapmak istemiştim..ama maalesef kötü niyetli olduğum düşünüldü..

• Aktif bir cinsel hayatın yoksa biraz garip gibi geldi

0|0
    0|0
  • Islak vajina candır ya hiç kuru kalmamalı bence isteklisin sanırım

0|0
    0|0
  • libidon çok mu yüksek?

0|0
    0|0
  • Normal bu

0|0
    0|0
  • tahrık oldugun zaman oluymu?

1|0
    0|0
  • Zevkten sulanıyor olmasın?

0|0
    0|0
    • Gün boyu?

• Evet çok var öyle. Mastürbasyonu sıklaştırırsan faydası olur.

• bir doktora gidip sorsan daha iyi değilmi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Erkekler sağolsun konunun uzmanı gibi atlamış soruya.

Normal canım , iltihap türü birsey olsa sarı akardı.
    Şeffaf akıntı normal her kadında olur , o akıntı mikropların ölmesini sağlıyor

1|2
    0|0
  • boyle olması ıyı kızım cunku ıcındeki mikroplar bakteriler bu yolla kendini dişarı atıyor sen sadece saglıklı beslenmeye ve aldıgın urunlerın temız taze olmasına ozen goster abur cubur yemekten kacın bolboo meyve ve sebze tüket

3|0
    0|0
  • Normal

1|0
    0|0
Yükleniyor...