Bakire misin sorusuna alternatif cevaplar neler?

Erkek arkadaşım bakire misin diye sordu ve ben bu soruyu cidden hoş karşılamıyorum ona böyle dalga geçen ciddiye almayan bi cevap vermek istiyorum. Sizce ne demeliyim?

Güncellemeler:
teşekkürler arkadaşlarr :D

yüz yüze değildik mesaj atmıştı

-Bakire misin peki?

-Dur bi bakıyım dedim bozuldu biraz konu kapandı ama kezban erkekleri sevmem bu çocuğun gözümde hiç bi değeri yok artık

0|0
8|41

En İyi Erkek Görüşü

• kızanların birkaçı hariç hepsi ilişkiye giren tipler sanırım. ama neden kızıyorsunuz? neden o erkeği anlamaya çalışmıyorsunuz? belki de rahat ilişkiye girip giremeyeceğini anlamak için sormuştur. belki bakireyse bu benle yatmaz diyerek bıracaktır. ama ya aksi bir durumsa? ya benim gibi herkese evlenilecek kız gözüyle bakıp evlilik hayalleri kurup sonunda bakire olmadıklarını ya da bi şekilde birşeyler yaşadığını öğrenmişse bu bayandan önce olanların? ya yine hayal kırıklığımı yaşayacağım, üzüleceğim artık üzülmek istemiyorum, olmayacak kimseyle de boşa vakit harcamak istemiyorum diye düşünüyorsa? ister bekaret hastası ister zar kafalı diyin ama bakir bir erkeğin bakire bir kız istemesi en doğal hakkıdır. hemen demeyin her haltı yiyiyor ama zar duruyor diye siz onu alıyorsunuz öyle istiyorsunuz. aksine belki bir kaza belki bir hastalık belki bir tecavüz sonucu kaybetmiş olabilir zarını ama onun dışında eline başka birinin elini değidirmemiş hep namusuyla yaşamış sadece eşimle olsun demiş biri de olabilir ki baş tacı edilir. mükemmel bir insandır o. zar değildir burada asıl olan. asıl olan namuslu olmaktır. siz yine kendinizi tatmin etmek için namus beyinde olur diyeceksiniz ya ne desek değişmez sizin kafanız. malum bu zihniyetle hem ilişkiye giriyorsunuz hem de vicdanınızı rahatlatıyorsunuz...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• - Bakire misin ?

- Neden evlenme teklifimi edeceksin !

- ? yook sadece merak ettim

- Evlenme teklifi etmiyeceksen merak etme !

:)

4|4
    0|0
  • "Ay bende bir zar var, bizim salona perde çıkar yemin ediyorum ki" de :)

4|2
    0|0
  • bakiresen bakireyim de adam sana düzgün bi soru sormuş küfür veya hakeret etmemiş burda böyle kendini reklam edeceğine git dürüst cevabını ver.

0|1
    2|0
  • sorması abes

0|0
    0|0
  • Eğer bi süredir devam eden , aşk temelleri üzrine kurulmuş bi ilişkiyse böyle bi soru sormak karşısındakine hakarettir diye düşünüyorum , eminim senin de canını sıkmıştır .

0|0
    0|0
  • bakir misin de?

soruma soruyla karşılık verme derse o zaman düşünürüz.

biliyorum dalga geçer bir cevap olmadı, yaratıcı olamadım

0|0
    0|0
  • hayır, insanım!

2|1
    0|0
  • bir kağıda "R.i.P (...)" yazan bir kağıt ver. fill in the blanks yapsın.

şıklar: A) Beyin B)Zar olsun. iki şık yeterli olur.

1|0
    0|0
  • Meryem anayım de

0|0
    0|0
  • ciddi düşünüyorsan bilemem ama cıkma zaman gecirme düşüncen varsa degilim de eger hızlı capkınlardansa işin zor

0|0
    0|0
  • ewet canım birkaçkere diktirdim ama hala bakireyim

1|1
    0|0
  • Bakirelik önemli değilse cevabını vermek de zor olmamalı...

0|0
    0|0
  • Seni tartmak için sormuştur.Cevabın evetse kendini geri çekecekti hayır deseydin seni yatağa atmanın planlarını yapmaya başlayacaktı :)

0|0
    0|0
  • gerçegi söyle ki zaten ne dersen de ihtimal 2 olasılıga cıkar ya öylesindir ya değil gerçi ben yürüyüsünden anlıyabiliyorum bi bayan ın sormuyorum hic :) en güzelide onun sok olması sen nerden biliyosun diye

0|0
    0|0
  • Beynen mi? Fiziken mi?.. Beynen kimsenin bakire olduğunu sanmıyorum, beynen bakire olmadıktan sonra fiziken olsan ne olur olmasan ne olur.

0|0
    0|1
  • Ben de emin değilim, Ne bulursam sokuyorum. Belki de gitmiştir dersin.

1|0
    0|0
  • bakir misin?

1|0
    0|0
  • değilim hic olmadım demek gerekir.

1|0
    0|0
  • anatomiyemi merak sardın :)

1|0
    0|0
  • anammısın nedne sordun de

1|0
    0|0
  • bakire olmadığını söylenebilirsin

0|1
    0|0
  • Değilim de bakalım ne diyor :)

0|0
    0|0
  • cevabımı 10 gün sonra söyleyeceğim de

0|0
    0|0
  • doğuştan değilim de :) doğduğumda zarım yokmuş de:D

0|0
    0|0
  • sanane de gitsin

0|0
    0|0
  • el değmemiş dulum söyle :)

0|0
    0|0
  • folloş olduğum bebeğim de yetemiyor kimse bana de

buz gibi olur

0|0
    0|0
  • balta girmemiş orman gibiyim de :)

0|0
    0|0
  • bayanım diyebilirsin

0|0
    0|0
  • dürüst ol doğru cevabı söyle ve bu konuyu uzatmak istemediğini söyle geç gitsin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...